5.3 آیا تزریق ژل درد دارد؟

مقداری از چربی توسط بدن هضم میشود و اغلب پیش از اینکه نتایج دائمی شوند در یک ناحیه چندین بار تزریق انجام میگیرد. ماساژ دادن ناحیه میتواند پرکننده تازه تزریق شده را پراکنده کرده و نتایج نامطلوبی را برای شما به دنبال داشته باشد. شما بهتر است قبل از تزریق در مورد عوارض احتمالی ناشی از آن کمی مطالعه کنید. برای به حداقل رساندن احتمال بروز این عوارض جانبی، حداقل ۲۴ ساعت قبل و بعد از عمل الکل مصرف نکنید. فیلر به طور کلی با جذب آب در بدن عمل میکند و فشار تغییر یافته بر پوست و سایر بافت های شما میتواند نتایج نامطلوبی را در پی داشته باشد. این به آن معناست که شما احساس چندانی در اطراف لب های خود نمیکنید و این میتواند خطرناک باشد. به این ترتیب احتمال عفونت بالا میرود. به طور معمول تورم پس از یک هفته بعد از تزریق پرکننده یا ژل لب، و درد پس از حدود دو هفته از بین میرود.

یکی از نکات مهم در مراقبت بعد از تزريق ژل لب مربوط به استفاده از لیزر یا لیزر درمانی در محدودهی صورت است. متاسفانه در برخی مراکز ژل های تقلبی به صورت فله ای در بازار سیاه موجود هستند. در ادامه به معرفی برخی از این نکات ساده میپردازیم. در این حالت لب بیمار کمی متورم میشود و معمولاً پس از ۷۲ ساعت بهبود پیدا میکند. ژل های دائمی جذب پوست می شوند و در صورتی که از نتیجه درمان ناراضی باشید، این ژل ها به سختی از بین می روند و ممکن است، نواحی تزریق شده، هرگز به حالت اول برنگردند. شاید این سوال برای شما مطرح شود که چرا با افزایش سن حجم لب ها کاهش پیدا می کند؟ مصرف فراوان انواع میوهها و سبزیجات نیز میتواند به آبرسانی به بدن شما کمک کند. به طور کلی، مصرف مایعات و به ویژه آب به روند طبیعی بهبودی بدن پس از تزریق پر کننده یا ژل کمک میکند.

این ماده در آب رسان ها، مرطوب کننده ها و مواد آرایشی و بهداشتی دیگر وجود دارد بنابراین ممکن است از آنجا اسم این ماده را شنیده باشید. ✔ ایجاد خارش: یکی دیگر از عوارض تزریق ژل لب ایجاد خارش در اطراف لب میباشد که ممکن است این خارش به علت حساسیت دارویی باشد، بهطورکلی در صورت تب کردن و یا به وجود آمدن عوارض فوق سریعاً پزشک خود را در جریان بگذارید تا شمارا راهنمایی نماید. با استفاده از PHI ، انژکتور به شما اطمینان میدهد که لبهای شما هرگز بیش از حد بزرگ به نظر نمیرسند و با بقیه صورت شما در تعادل باقی میمانند. در صورت حساسیت بلافاصله با مشاور یا پزشک متخصص خود تماس بگیرید. بنابراین بهتر است قبل از مصرف هرگونه داروی شیمیایی یا گیاهی با مشاور یا پزشک خود مشورت کنید. 5. پزشک مصرف خوراکی آرنیکا را 3 تا 5 روز قبل از درمان ، توصیه می کند. تزریق ژل میتواند کاملاً بیدردسر باشد؛ البته اگــر در کلینیک مناسب و توسط پزشک متخصص انجام بگیرد.

در ادامه به معرفی انواع مدلهای تزریق ژل لب پرداختهایم. چگونه میتوان زمان بهبودی بعد از پرکننده لب را افزایش داد؟ 2. در تمام روندهای تزریق ، بهتر است در زمان مراجعه به پزشک جهت درمان ، آرایش نکنید. همچنین پزشک خود را در جریان هر دارویی که مصرف می کنید، از جمله داروهای بدون نسخه و مکمل های گیاهی، قرار دهید. اگرچه، پزشک شما ممکن است ناحیه تحت درمان را به آرامی ماساژ دهد تا هر گونه برآمدگی به وجود آمده برطرف شود. اما توجه کنید که این داروهای گیاهی ممکن است در مورد شما نتیجه خوبی نشان ندهند و بیشتر از فایده آسیب برسانند. برای این که بدن شما پرکنندهها را بپذیرد و نسبت به آنها واکنشی نشان ندهد ممکن است کمی زمان لازم باشد اما مواردی وجود دارند که با انجام آنها میتوانید روند بهبودی کامل را کمی تسریع کنید. جدای از افزایش ضربان قلب و جریان خون، در صورتی که محل تزریق و فرو رفتن سوزن در اطراف لب های شما در معرض تعریق قرار بگیرند، میتواند سبب تجمع باکتری گردد. این مورد با ازبین رفتن تورم بهبود می یابد. این ماده فیلر را نرم و حل میکند و به همین دلیل پزشکان معمولاً به مشتری میگویند حداقل 2 هفته پس از تزریق منتظر دیدن نتایج مطلوب باشند.