3. در مصرف روزانه آب کوتاهی نکنید

قبل از ملاقات با پزشک، کمی در مورد آناتومی لب خود بیاموزید تا به شما در توصیف قسمت های خاص لب خود که میخواهید تغییر دهید، کمک کند. درصد کمی از بیماران دچار تورم و کبودی در محل تزریق ژل میشوند که تا 24 ساعت پس از انجام فرانید برطرف میشود. بیماران ممکن است به دنبال روشی برای بهبود ظاهر لبهای نازک و تخت ناشی از افزایش سن باشند. در برخی از موارد با تشخیص پزشک ممکن است به دو سی سی ژل هم نیاز داشته باشید. برجستهسازی لب با روش انتقال چربی به مسدود کردن عصبها با بیحسی موضعی نیاز دارد. این نوع ژل ۶ ماه بعد از تزریق نیاز به ترمیم مجدد دارد، باید گفت این نوع ژل از هیالورونیک اسید که در بافت بدن نیز وجود دارد تهیه می شود. این نوع ژل ها بس از استریل شدن و آماده تزریق شدن در ناحیه مورد نظر تزریق می شود، باید گفت بهترین پزشک زیبایی معمولاً از این نوع ژل ها به دلیل شیمیایی بودن استفاده نمی کنند. بله ، اگر اکثر مواد پرکننده مستقیماً به داخل پرانتزهای اطراف دهان شما تزریق شود، شکل لبخند شما تغییر میکند. بعد از مدتی این ماده با مواد طبیعی که در ساختار پوست وجود دارد ادغام میشود و بافت پوست ترمیم شده و بهبود پیدا میکند.

در بسیاری از موارد، برجستهسازی لب با تزریق چربی نتایجی دائمی به دنبال دارد که البته برای دستیابی به نتایج مطلوب تزریق باید چندین مرتبه تجدید شود. روشهای اصلی قابل استفاده برای حجیم کردن یا اصلاح ظاهر لبها شامل تزریق ژل و تزریق چربی است. در حقیقت برخورداری از لبهای حجیم و جذاب یک ویژگی زیبایی مناسب برای افراد در نظر گرفته میشود. برای این که رژ نمایه بیشتری بر روی لب های خانم ها داشته باشند، حجیم بودن لب ها می تواند جلوه ی بیشتری به لب هایشان بدهند. لب های خوش فرم و حجیم حتی با کم ترین لوازم آرایشی می تواند زیبایی دوچندان داشته باشد و چهره فرد را دلنشین تر کند. همان طور که می دانید تزریق ژل لب هم می تواند به مدل های مختلف انجام شود که یکی از پر متقاضی ترین مدل های تزریق ژل لب، مدل عروسکی می باشد. تزریق کلاژن: در گذشته کلاژن یکی از رایج ترین موادی بود که به عنوان پر کننده در افزایش حجم لب مورد استفاده قرار می گرفت. به طور طبیعی و با افزایش سن حجم و ارتفاع لب ها کاهش می یابد. نتایج حاصل از تزریق فیلر و ژلها به طور متوسط 6 تا 9 ماه باقی میماند.

هنگامی که پزشک به تزریق ژل هیالورونیک اسید به درون لب میپردازد به بهبود ظاهر و حجم آن کمک خواهد کرد. مزیت استفاده از اسید هیالورونیک این است که باعث جذب آب بسیار بیشتری نسبت به وزن خود میشود و در نتیجه ظاهر طبیعیتری ایجاد میکند. لب یکی از قسمتهای صورت است که برای هر فردی خصوصا زنان از اهمیت زیادی برخوردار است. در خلال عمل پروتز لب، مواد مصنوعی با استفاده از سوزن و از طریق شکافهای کوچکی که معمولاً در گوشه دهان یا قسمتهای دیگر دهان ایجاد میشود در لب قرار داده میشود. اما برای ژل لب و تزریق این نوع ژلها در لب، حدود 6 تا 9 ماه آثار آنها باقی می ماند. البته یکسری عوارض به صورت طبیعی وجود دارد به عنوان مثال مقداری ورم و یا مقداری کبودی و قرمزی در ناحیه تزریق که شما می توانید برای انجام این کار از کمپرس یخ استفاده نمایید. لازم است تا سه شبانه روز پس از تزریق ژل لب به پشت درازکشیده و طاق باز بخوابید. حتی ممکن است تغییراتی را که در صورت شما ایجاد شده است ، متوجه نشوید ، اکثر بیماران در روز دهم بعد از عمل با ظاهر جدید خود احساس راحتی و اعتماد به نفس می کنند و حتی بسیاری از آنها بعد از 2-3 هفته به کار خود برمی گردند.

بیمار میتواند 24 ساعت پس از انجام فرایند تزریق ژل به فعالیتهای روزمره خود پرداخته و پس از تزریق چربی هم حدود 3 تا 7 روز طول میکشد تا بیمار قادر به انجام فعالیتهای روزمره خود شود. تورم و کبودی ناشی از تزریق چربی مدت زمان بیشتری در محل تزریق باقی میماند و پس از 3 تا 7 روز از بین رفته و بیمار میتواند به راحتی در انظار عمومی ظاهر شود. چه مدت بعد از انجام تزریق ژل و چربی به لب میتوان سر کار بازگشت؟ هزینه و قیمت تزریق ژل در تهران حدودا بین 800 هزار تا 2 میلیون تومان بسته به مقدار سی سی و قسمت مورد تزریق میتواند تغییر کند. 5.2 آیا امکان از بین بردن ژل تزریق شده وجود دارد؟ برای تزریق چربی، چربی اضافی با ایجاد یک برش کوچک در ناحیه اهداکننده مانند شکم یا ران ایجاد میشود. تزریق چربی یک روش دیگر برای برجستهسازی لبها است که در آن چربی از نواحی مختلف بدن مانند شکم یا ران برداشته شده و در لبها تزریق میشود. یکی از بهترین و پرطرفدارترین راهکارها برای این منظور تزریق ژل به لب است. مرطوب کننده را برای جلوگیری از خشکی و ترک خوردن ، بر روی لب ها بمالید.