کلینیک تزریق ژل لب و فیلر در تهران + قیمت و تصاویر

تزریق چربی می تواند حجم از دست رفته صورت را بازگرداند و پوست را از بین ببرد، اما گاهی اوقات این کار باعث از بین بردن خطوط ریز اطراف دهان می شود. برای تسریع روند بهبود، سر خود را بالا نگاه دارید و حتما داروهای خود را تا آخر استفاده کنید، زیرا در صورت عدم رعایت این نکات ورم دیرتر از بین میرود. 6. افرادی که به علت بیماری های قلبی، داروهای خاص مصرف می کنند. برای آنکه پس از تزریق ژل، ترمیم سریعتر انجام گردد، دو هفته قبل از انجام تزریق ژل از مصرف آسپرین و سایر داروهای رقیقکننده خون و ضد التهابها شامل مسکنهای غیر استروئیدی خودداری نمایید. در دو هفته نخست پس از انجام تزریق، روزانه ۱۰ تا ۱۵ لیوان آب بنوشید اما تا ۴۸ ساعت پس از انجام تزریق (به ویژه تزریق ژل لب) از نوشیدن مایعات داغ اجتناب نمایید. بیماران باید تا 1 روز پس از تزریق از مصرف الکل اجتناب نمایند زیرا نوشیدن الکل باعث تشدید ورم می شود. این مدل تزریق ژل لب که بیشتر در کشورهای آسیایی رواج دارد، و تلاش می شود شکل لب ها شبیه به عروسک و باربی باشد.

با تزریق بیشتر ژل در لب پایین، لبهای کاملاً پر شبیه به لبهای آنجلینا جولی ایجاد میشود و با برجسته کردن لب بالا، ظاهر چشمگیرتری به سبک هالیوودی خواهید داشت. امروزه انواع مدل تزریق ژل لب وجود دارد که با توجه به سلیقه شما و نظر پزشک می توان یکی از آنها را انتخاب کرد. یکی از نکات مهم روش ایمن اصلاح طبیعی فرم لب با تزریق ژل لب طبیعی، تزریق بهترین نوع ژل می باشد. اشاره کرد. روش تزریق ژل و تزریق ژل لب هر دو به دلیل مزایایی مانند هزینه کم، روش کم تهاجمی، دوره نقاهت کوتاه، اثربخشی سریع و … ۲۴ ساعت قبل از انجام تزریق برای پیشگیری از عفونت، مصرف کپسوال سفالکسین را شروع کنید و تا ۶ روز پس از انجام تزریق نیز به طور منظم مصرف نمایید. علاوه بر این از مصرف ویتامین E ،st.John’s wort مکملهای حاوی ginkgo، سیر و جنسینگ و سیگار اجتناب نمایید. پس از تزریق ژل، ۲۴ ساعت از استحمام خودداری نمایید و تا ۱۰ روز از سونا و حمام بخار اجتناب کنید.

تا ۲ ساعت از کیسه یخی که به شما داده میشود، استفاده نمایید. در ۲۴ ساعت نخست از قرارگرفتن بیش از حد در معرض آفتاب یا گرمای شدید خودداری نمایید. اگر قصد تزریق ژل لب را دارید، چنانچه سابقه تبخال داشتهاید، حتما قبل از انجام تزریق ژل داروی پیشگیری کننده تبخال مصرف نمایید. از آنجاییکه که قبل از تزریق ژل لیدوکائین به لب ها زده می شود. همچنین تا یک هفته از هرگونه فشار روی لب ها باید خودداری کرد. از دستکاری و فشار روی نواحی تزریق خودداری کنید، پس از تزریق بلافاصله، نتیجه مشهود است اما ممکن است نواحی تزریق اندکی ورم داشته باشد و حجم محل را بیشتر از مقدار واقعی تصور کنید این حالت خصوصا در تزریق ژل لب بیشتر است. دلیل این امر این است که تزریق بیشتر از این (برای بیشتر مشتریها) میتواند شکل طبیعی لب را خراب کند. اکثر مشتریها در یک جلسه درمانی حداکثر فقط 1 سیسی ژل لب تزریق میکنند. قیمت و هزینه تزریق ژل لب بسته به روش و مقدار ژل برای تزریق به لب متغیر خواهد بود. در این روش تزریق در حاشیه بالای لب انجام می شود.

بنابراین پزشک فقط در نقاطی از لب که نیاز به پر شدن هست تزریق را انجام می دهد. جراحان پلاستیک توصیه می کنند رایج ترین خطر احتمالی عدم رضایت فرد از تزریق است، بنابراین بهتر است به یک متخصص با تجربه مانند جراح پلاستیک رجوع کنید. بنابراین بهتر است ابتدا به مطب دکتر رمضانی مراجعه، سپس در مورد میزان و مدل تزریق ژل لب خود مشورت کنید، سپس دکتر مبلغ هزینه تزریق ژل لب را به شما اعلام خواهد کرد. استفاده از کمپرس سرد صورت، سپس کمپرس گرم باعث بهبود سریعتر کبودی و ورم میشود. برای جلوگیری از این عوارض می توان از کمپرس یخ بعد از تزریق استفاده کرد. ماندگاری طولانی : ماندگاری ژل لب با توجه به نوع ژل مورد استفاده حداقل 6 ماه تا یک سال می باشد، بعد از آن با تزریق مجدد می توان زیبایی را به لب های خود برگردانید. از دیگر فواید دریافت ژل لب ، می توان به این مورد اشاره کرد،که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلر بر لب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد و خواست لبان خود را به حالت اول بازگرداند ،تزریق فیلر این امکان را به او می دهد که فیلر را بدون هیچ مشکلی تخلیه کند .