کلینیک تزریق ژل لب و فیلر در تهران + قیمت و تصاویر

برخی از افراد سوال می کنند که آیا پیش از مراسم ها و مهمانی های خاصی که در پیش دارند می توانند عمل تزریق ژل لب را انجام دهند. اولین و مهم ترین سوال در خصوص تزریق ژل این است که آیا این عمل درد دارد یا خیر؟ جوانسازی اطراف دهان برای این که به بهترین شکل انجام شود باید در ترکیب دستگاه های جوانسازی و تزریق ژل با هم انجام شود ، شایع ترین ژل لب به کاربرده شده در ناحیه لب، هیالورونیک اسیدها می باشند که یک ماده طبیعی است که در داخل بازه بین سلولی نیز وجود دارد و توانایی 1000 برابری جذب آب دارند و تزریق آن در ناحیه لب باعث ایجاد لبی حجیم تر و جوان تر می شود. یکی از اتفاقاتی که پس از پروتز لب روی می دهد ایجاد خون مردگی در لب هاست. البته انتخاب نوع فیلر می تواند بر روی این ویژگی ها تاثیر قابل توجهی داشته باشد. پروتز لب چه ویژگی های هایی دارد؟

مدل قلبی با برجسته سازی و فرم دهی خاصی که برای لب ها ایجاد می کند، امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. این میزان را متخصص زیبایی با توجه به فرم لبها و خواسته شما از نتیجه تزریق تعیین میکند. نکته مهمی که در خصوص تزریق ژل لب باید مورد توجه قرار بگیرد این است که توازن دو طرف لب ها به خوبی حفظ شود. اما به طور کلی هزینه هر سی سی ژل بین دو و نیم تا چهار میلیون تومان است. برخی از کمپانی ها توانسته اند عمر ژل را به دو سال افزایش دهند که سبب شده برندهای قابل قبولی باشند. 10. افرادی که زیر 18 سال هستند از این نوع روش های درمانی خودداری کنند و اجازه دهند تا از سن رشد کمی عبور کنند. از باکیفیت بودن ژلی که مصرف می کنید،مطمئن شوید.ژل های بی کیفیت ممکن است گلوله شوند و از جای خود حرکت کنند و ظاهر بدی را بوجود آورند،و از طرفی بسیاری از این ژل ها به علت موادی که در ترکیب خود دارند، باعث واکنش سیستم ایمنی فرد شده و باعث ایجاد گرانولوما می شود،که ماه ها و حتی سال ها طول می کشد درمان شود.پس در انتخاب پزشک نیست باید دقت لازم را داشته باشید.

در این موارد، می توان از تزریق ژل به گونه استفاده کرد. ژل های مورد استفاده برای تزریق لب یا سایر نقاط بدن باید از لحاظ بیولوژیکی بیشترین سازگاری را با بافت بدن داشته باشند تا احتمال بروز عوارض پس از تزریق کاهش یابد. برای انجام تزریق لازم است محل مورد نظر در ابتدا بی حس شده و سپس محل را ضد عفونی نمایید. در صورتی که بی حسی به درستی انجام شود بیمار هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد. در بسیاری موارد در جلسه مشاوره بیمار عکس لب یک هنرپیشه را با خود همراه دارد و تقاضای ایجاد لب مثل آن عکس را دارد. 3. محل تزریق را تا چند روز دست نزده و با شوینده مناسب لبها را بشویید تا دچار عفونت در محل ورود سرنگ به لب نشوید. بعدا می توانید زندگی روزمره خود را دنبال کنید، اما نباید هیچ برنامه ای بزرگ (مثل یک عروسی یا یک رویداد مهم) برای حداقل سه روز آینده داشته باشید (احتمال کبودی و سفت شدن). موادی که در ژل های تزریقی استفاده می شود شباهت زیادی به مواد موجود در بدن دارند و به همین دلیل احتمال بروز حساسیت و واکنش ها آلرژیک در استفاده از آن کاهش می یابد.

برخی از ژل های ارزان ممکن است موجب تحریک سیستم ایمنی بدن شده و با برخی دیگر احتمال بروز سرطان را افزایش می دهند. این عمل با تزریق ژل به چانه امکان پذیر است که یکی از کاربردهای فیلرها در زیبایی صورت و پروتز چانه می باشد. که در این بین ژل ژویدرم از اعتبار بیشتری برخوردار است. شما می توانید عکس های پیشنهادی را به پزشک خود نشان دهید، اما در نهایت شما و پزشکتان باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای چهره شما مناسب است. جنس این ژلها نیز در سالهای اخیر بیشتر از «هیالورونیک اسید» هستند که دارای عوارض نبوده و در کنار بافت حساس لب ها معمولاً مشکلی ایجاد نمیکنند. محبوبترین ژلهای تزریقی به صورت اسید هیالورونیک هستند که با تزریق اندازه استاندارد و شناخت فرم صورت میتوان به تناسب بسیار خوبی بین اجزای صورت و لبها پس از تزریق ژل رسید. هنگامی که ژل لب جذب می شود هیچ گونه تغییری در شکل و فرم لب ها ایجاد نمی شود.