کلینیک تزریق ژل لب و فیلر در تهران + قیمت و تصاویر

ژلها در لب بالا یا پایین به میزانی که باعث برجسته شدن طبیعی لبها و مشخص شدن قسمتهای قرمز و سفید لب شوند، تزریق میشوند. بعد از اینکه میزان ژل مورد نیاز باتوجه به خواست شما بررسی شد، ژلها به کمک سرنگهای مخصوصی از زاویههای درست به نواحی مختلفی از لب تزریق میشوند. دکتر ادیبی توصیه و دستورالعملهای لازم را قبل از عمل در اختیار شما قرار میدهد، بهتمامی سؤالات احتمالی شما پاسخ میدهد، سابقه پزشکی شما را بررسی کرده و شما را تحت معاینه دقیق فیزیکی قرار میدهد. ممکن است فرایند تزریق ژل و چربی به لب با برخی از خطرات احتمالی همراه باشد. افرادی که تمایل به داشتن لبهای برجسته و زیبا دارند میتوانند از طریق فرایندهای تزریق چربی و تزریق ژل به اهداف خود دست یابند. این نوع ژل ۶ ماه بعد از تزریق نیاز به ترمیم مجدد دارد، باید گفت این نوع ژل از هیالورونیک اسید که در بافت بدن نیز وجود دارد تهیه می شود. ژلهای مورد استفاده برای تزریق در لب مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند. به همین خاطر انتخاب روش مناسب برای این درمان به نظرات بیمار و فرد معالج و نتایج درمان مورد انتظار بستگی دارد.

در طول درمان چه اتفاقی میافتد؟ در صورت عدم درمان به موقع، این عارضه میتواند سبب از بین رفتن سلولهای پوستی و آسیب دیدن بافتهای لب شود. این عارضه معمولاً به وسیله ماساژ یا تزریق استروئید برای بازگرداندن ظاهر هموار لب برطرف میشود. به دلیل این که این ژلها وقتی که زیر پوست تزریق میشوند هموار و طبیعی به نظر میرسند، یک روش عالی برای برجسته کردن لبها و نواحی اطراف آنها هستند. این ژلها نتایج موقت داشته و با گذشت زمان توسط بدن جذب میشوند. در برخی موارد، چربیها به مرور زمان جذب شده که باید انتقال چربی دوباره انجام شده یا با انجام فرایندهای جایگزین، لبها را دوباره برجسته کرد. عموما دوام ژل های لب نسبت به سایر نقاط مثل گونه یک مقداری کمتر است زیرا لب همواره در حال حرکت است و این امر موجب جذب زودتر ژل می شود. هزینه تزریق ژل لب چقدر می باشد؟

قیمت ها با توجه به تنوع در نوع ژل، برند و همچنین مقدار آن که در هر شخص با توجه به سلیقه فرد متفاوت است، امکان تعیین دقیق هزینه وجود ندارد. این که کدام مدل را برای تزریق ژل لب انتخاب کنید به مشورت با پزشک و تصمیمی که گرفته میشود بستگی دارد. به طور مثال، اگر تبخال دهانی، دیابت، لوپوس، مشکلات مربوط به انعقاد خون، سرما خوردگی مواردی هستند که پزشک حتما از ان ها مطلع باشد. مواردی که پس از تزریق تجربه خواهید کرد. اولین نکته ای که از این مدل در ذهنمان ایجاد می شود عروسک های زیبای باربی است که چهره ای گیرا دارند. اکثر افرادی که ژل لب تزریق کرده اند به راحتی غذا می خورند و یک احساس کاملا طبیعی دارند. در نهایت واقعیت این است که ارزانی ژل لب بیدلیل نیست! پس از تزریق ژل لب روسی معمولاً شما به مدت ۴ تا ۷ روز دچار کبودی لب خواهید شد و تورم آن نیز حدود ۳ روز طول میکشد.

غالباً بین 6 ماه تا 3 سال پس از انجام تزریق عوارضی نظیر التهاب سلولی ، آبسه ، کبودی و ورم در ناحیه ای که تزریق فیلر صورت گرفته بود ، شروع خواهد شد و ناقرینگی نیز ایجاد می گردد . با انجام فرایند زیباسازی، ظاهر صاف و نازک لبها ناشی از افزایش سن که ممکن است فرد را ناراحت، عصبانی و پیر نشان دهد بهبود مییابد. بهتر است قبل از هر اقدامی از شرایط و چگونگی تزریق ژل لب آگاهی پیدا کنید تا بتوانید معتبرترین مرکز تزریق ژل را انتخاب نموده و زیر نظر بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران این عمل را انجام دهید. این تزریق باید به دقت انجام شود ، دقت کافی داشتن در این مساله منجر می شود تا شما درانتخاب پزشک برای تزریق ژل و یا فیلر در لب ها اهمیت دهید و دقت کافی را داشته باشید . قبل از انتخاب و تصمیم گیری در مورد مدل تزریق، باید توجه داشته باشید که چه مدل تزریق ژل برای لب های شما مناسب است و با چهره شما بیشترین تناسب را دارد. که میتواند لبهای پر و درشتتری به شما بدهد.