همه چیز درباره تزریق ژل لب – فیلم تزریق ژل لب طبیعی و نچرال

و در موارد خطرناک تر عوارضی همچون: تورم و کبودی در محل تزریق به مدت یک هفته الی 10 روز، عدم تقارن لب ها، وجود برآمدگی های نا منظم و متعدد در لب ها، عفونت در محل تزریق، از بین رفتن بافت لب ها در محل تزریق، زخم و یا سفت شدن لب ها و در بعضی موارد واکنش آلرژیک فرد به تزریق، از عوارض خطرناک این روش می باشد. اما در بعضی موارد این تزریق به صورت مستقیم بر روی ناحیه، مطابق صلاحدید پزشک انجام می شود. 3. برداشت بافت چربی نیاز به روش های پیچیده تری است که ممکن است بر زیبایی لب فرد نیز اثر نامطلوبی ایجاد کند. پزشک بنا به نیاز فرم لب های بیمار، میزان چربی تزریق شده را تنظیم می کند تا زیبایی ظاهری لب ها را تنظیم کند. درست است که تزریق ژل ظاهری زیبا به لب ها می دهند، اما باید به این نکته توجه داشت که نتایج تزریق ژل کوتاه مدت بوده و بعد از 6 ماه دوباره، نیاز به تکرار دارد.

امروزه پروتز لب طرفداران خاص خودش را دارد. با وجود تکنیک های متعددی که امروزه برای زیبایی لب قرار دارند، جراح پلاستیک بعد از معاینه فرم لب شما، روش مناسب را به شما پیشنهاد می دهد. اما اگر این زمان بیشتر طول کشید شما می بایست حتما این مورد را به پزشک متخصص خود گزارش دهید، البته مطمئن باشید که اگر شما تزریق ژل لب را در یک کلینیک معتبر زیبایی انجام دهید و توصیههای پزشک متخصص خود را قبل و بعد از انجام تزریق ژل لب به صورت کامل رعایت کنید عوارض طبیعی تزریق ژل به لب دو تا سه روز بیشتر دوام نخواهد آورد. همچنین ژل باید از مراکز معتبر خریداری شود تا مشکلی از بابت انتقال بیماری یا غیراستاندارد بودن مواد درون آن وجود نداشته باشد. از طرف دیگر ، نتایج حاصل از تزریق چربی باید تا بی نهایت ادامه داشته باشد. ماندگاری تزریق ژل: نتایج حاصل از تزریق ژل، معمولا در بلند مدت مشاهده می شوند ولی در هر صورت دائمی نیستند. افرادی که از بدو تولد، لبهایی نازک دارند و یا به دلایل مختلف از جمله: سالخوردگی و یا کشیدن سیگار لب هایشان نازک شده است، می توانند با تزریق ژل، به لب هایشان حجم دلخواه را بدهند.

کسانی که علاقه مند به داشتن لب هایی خوش فرم هستند می توانند با انجام این روش، زیبایی چهره خود را دو چندان کنند. تزریق ژل: تزریق ژل لب، یک روش رایج برای فرم دهی به لب، بدون نیاز به عمل جراحی می باشد. پس اگر به هر دلیلی از فرم جدید لب خود راضی نیستید و یا حجم لب های جدید بیشتر از انتظار شما می باشد می توانید بدون هیچ گونه عارضه ای با تزریق آنزیم به فرم لب های اولیه خود باز گردید. تزریق دو طرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لب صحیح نیست. این مدل تزریق به این صورت است که لب های پایینی از لب های بالایی حجیم تر خواهند بود و قسمت بالایی و 7 شکل لب شما مقداری حجیم می شود. این مدل برای زنانی که فرم لب های آنها به شکل بیضی است مناسب است زیرا با تزریق ژل به روش قلبی فرم بسیار زیبا و طبیعی به لب های خود می دهند. ولی با روش های مختلفی از جمله: پروتز لب و تزریق ژل این مشکل نیز حل می شود. بنابراین، باید این بافتهای مختلف را هنگام انجام جوانسازی لب، بطور جداگانه درمان کرد. زیرا ممکن است پزشک برای کاهش تورم و کبودی، دارو تجویز کند و باید توجه داشته باشید که سهل انگاری در مصرف داروهای تجویز شده، موجب تاخیر در روند بهبودی شما می شود.

قیمت انواع ژل و بوتاکس در کرج، بسته به برندی که کلینیک زیبایی استفاده میکند، متفاوت است ممکن است ارزان باید یا گران ولی تقریبا هزینه تزریق ژل برای هر سی سی بین 1/000/000 تا 3/000/000 تومان می باشد. 2. از قرارگرفتن در دمای بالا مانند اتاقهای بخار یا گرمای خورشید تا 48 ساعت بعد از تزریق دوری شود. اگر عملیات تزریق را در روزهای گرم سال انجام دادید سریعا خود را به خانه برسانید و زیاد در گرمای شدید قرار نگیرید. توصیه می شود در 1 هفته اول از خندیدن زیاد خودداری کنید. بهتر است در 48 ساعت اول از صحبت کردن و جویدن زیاد خودداری کنید. اگر تمایل به تحرک دارید، پیاده روی یا فعالیتهای سبک مشابه میتواند ورزش انتخابی شما در ۴۸ ساعت اول پس از تزریق باشد. به متقاضیانی که میخواهند برای بار اول تزریق ژل به لب انجام دهند، توصیه میکنیم از ژلهای موقت هیالورونیک اسیدی استفاده کنند. توصیه میکنیم به تزریق ژل به عنوان یک عمل زیبایی که خطرات جدی و مهمی دارد نگاه کنید.