همه سوالات درباره تزریق ژل لب

در صورتی که در ناحیه تزریق شده مقداری ورم و یا کبودی مشاهده کردید این یک امر طبیعی است و می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید. در صورتی که حجم صورت شما کاهش یافته یا بافت های آن شل شده، خطوط طبیعی صورت تان عمیق شده و بر روی آن چین و چروک ایجاد شده و خواستار لب ها و گونه هایی حجیم تر می باشید، تزریق ژل کارآمدترین و بهترین روشی است که می توانید انجام دهید. در رابطه با خواص هیالورونیک اسید باید بگوییم که این ماده به عنوان روان کننده بافت های همبند، چشم و پوست و مفاصل بدن فعالیت می نماید و به طور طبیعی در بدن وجود دارد. برای زیر چشم از ژل هایی استفاده می شود که با اسید هیالورونیک ساخته شده اند، این اسید به طور طبیعی در پوست وجود دارد و با بالا رفتن سن به طور طبیعی پوست مقداری از این مواد را از دست می دهد و موجب گودی و سیاهی زیر چشم می شود . عوارض جدی تر بسته به تجربه فردی که تزریق را انجام میدهد و دقیق بودن محل تزریق دارد. برای تزریق ژل لب چیزی که مهم است همسو شدن تصور بیمار و پزشک است، تزریق ژل لب با احترام به آناتومی لب می باشد و نمی توان آناتومی را هیچگاه با تزریق تغییر داد.

معمولاً تزریق ژل لب روسی در گروه اول از بیماران نسبتاً ساده است و تنها کاری که پزشک باید انجام دهد تزریق مقداری از ژل هیالورونیک اسید بهدرون لب با مدل روسی است که فوراً منجر به افزایش حجم لب و بهبود ظاهر آن خواهد شد. برای اینکار از ژل های اسید هیالورونیک استفاده می شود. بسته به فرم و شکل اولیه لب و سلیقه مراجعین، میزان مورد نیاز میتواند متفاوت باشد ولی معمولاً برای یک تزریق طبیعی و نچرال حدود یک سیسی ژل مورد نیاز است و برای تزریقاتی که فرد خواستار حجم بیشتر باشد تا ۲ سیسی ژل میتوان تزریق کرد. یکی از مهم ترین المان ها در چهره که بسیار در جذابیت فرد تاثیر گذار هست ،چانه می باشد.که باعث تقارن و تعادل چهره می شود . تزریق این نوع ژل ها باعث تحریک بافت سازی میشوند و ماندگاریشون از یک تا پنج سال هست. در ابتدا طی یک جلسه مشاوره مصرف داروهای فعلی، بیماری های قبلی، وضعیت پوستی فرد مورد بررسی قرار گرفته و از او در رابطه با خواسته ها و انتظاراتش از تزريق ژل سوال پرسیده می شود. این روش معمولاً طی 20 تا 30 دقیقه و در یک ساعت انجام شود، البته در برخی از موارد به دلیل تعدد نواحی مورد تزریق و گستردگی آن ها ممکن است به چند جلسه نیاز باشد که د این صورت در جلسه اول میزان تزریق بیشتر از جلسات دیگر بوده و هدف از انجام جلسات دیگر تجدید و اصلاح نتیجه می باشد.

6. در روزهای ابتدایی از خوردن غذاهای پرنمک که موجب تشدید ورم می شود اجتناب نمایید. 4- در صورت داشتن سابقه تبخال، قبل از تزریق ژل لب حتما به پزشک اطلاع دهید تا تدابیر لازم اتخاذ شود. ماندگاری این محصول بین 4 تا 8 ماه است. ژل ها بر پایه هیالورونیک اسید: این ژل ها بین 6 تا 12 ماه ماندگاری دارندو نیاز دارند تمدید شوند. دو هفته قبل از انجام این روش از مصرف داروهایی که در ترکیب آن ها استیل سالیسیتیک به کار رفته بپرهیزید، همچنین باید از مصرف مکمل های حاوی جینگکو، سیر و جیسینگ و همینطور ویتامین E خودداری کرد. روش تزریق ژل لب مدل چاک دار به این نحو است که لب پایین پس از تزریق به دو بخش تقسیم میشود که میان آن دو یک چاک قرار گرفته است. توصیه میشود دو هفته پیش از عمل تزریق از مصرف هر گونه آنتی بیوتیک خودداری کنید. در صورت نیاز، راهکارها و توصیه های لازم برای او ارائه می شود. لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد. با استفاده از ژل میشه فرم و حالت کلی بینی رو تغییر داد .حتی میشه حفره های بینی و یا ارتفاع بینی (که همون قسمت استخوانی بالای بینی میشه ) رو هم تغییر داد .با توجه به نوع ژل ماندگاریش بین 5 تا 8 سال هست،و بعد از این مدت بینی به فرم قبلی خودش برمیگرده و لازمه که مجدد تزریق ژل انجام بشه.

این عوامل ممکن است کبودی یا خونریزی در محل تزریق را افزایش دهند. چرا که ممکن است یک لقمه یا جرعه از چیزی داغ را بخورید و آن را احساس نکنید یا ممکن است به طور تصادفی لب خود را گاز بگیرید و باعث کبودی و تورم بیشتر لبها شوید. ژل تزریقی به لب که از جنس اسید هیالورونیکه از ماده طبیعی خود بدن هست، و جزو ژل ها ی قابل جذب محسوب میشه. میل به زیبایی در افراد امروزه بیشتر از هر زمان دیگری شده و آن ها به زیبایی خود بیش از پیش اهمیت می دهند، به همین دلیل آمار مراجعه به پزشکان زیبایی جهت تزريق ژل و فیلر هر روز در حال افزایش است. امروزه تزریق ژل هیالورونیک اسید به طور گسترده ای رایج تر از سایر روش های دیگر است. به طور کلی ورود هر نوع ماده خارجی به بدن میتواند سبب بروز عفونت شود. این ژلها از جنس مولکولهای خود بدن هستن و میتونن جذب پوست بشن. برای استفاده از این گونه ژلها باید آنها را به پوست تزریق کرد. در صورت مساعد بودن شرایط بیمار برای تزريق ژل ، محل مشخص شده برای انجام این روش توسط کرم های بی حس کننده بی حس شده و در محیطی کاملاً استریل تزريق ژل به وسیله سوزن های بسیار نازک انجام می شود.