همه سوالات درباره تزریق ژل لب

بعضی از بیماران ممکن است کمان cupid کمی داشته است، یا در برخی بیماران میانسال، ممکن است ممکن است در زمان جوانی لبهای زیبا و خوش فرمی داشته باشند و لبهای آنها زیبا باشند، اما به خاطر بالا رفتن سن، لب بالای آنها شکل و زیبایی خود را از دست داده و چروک شده است. همانطور که در تصاویر بالا مشاهد کردید، از مزایای تزریق فیلر زیر چشم منعطف کردن چروک های عمیق، ایجاد پوست جوان و درخشان میباشد. برخی از بیماری هایی نظیر لوپوس، سندرم نفروتیک و روماتیسم که در دسته بیماری های خود ایمنی قرار می گیرند نیز به عنوان محدودیت های برای انجام این روش شناخته می شوند. بیمارانی که درگیر بیماری هایی نظری آسم و آلرژی هستند و با افراد دیابتی بهتر است تزریق ژل انجام ندهند. افرادی که برای چندمین بار تزریق ژل لب را انجام می دهند دیگر می دانند که از تزریق چه می خواهند بنابراین می توانند از ژل های دائمی استفاده نمایند.

به همین دلیل بهتر است که قبل از انجام تزریق، سرعت خون رسانی را کم کرده تا کبودی احتمالی را کم کنید. اگر از پرکننده های لب HA یا سایر ژلهای موقتی و تخریب پذیر استفاده کرده اید، میتوانید صبر کنید تا اثر آنها خنثی شود. این افراد تا زمان به دنیا آمدن فرزندشان و یا قطع شیر دهی به نوزاد باید از این عمل اجتناب کنند. در نهایت افرادی که مشکلاتی مانند لخته شدن خون دارند یا افرادی با مشکل ترومبوز ورید های عمقی، بهتر است از این کار اجتناب نمایند. بعد زیر نظر دکتری که از ساختمان پوست و اجزای صورت اطلاعات کافی داشته و متخصص تزریق ژل لب است قرار خواهید گرفت. هنگامی که تزریق ژل لب انجام می شود معمولا بین 2 تا 3 هفته بعد از انجام این عمل زیبایی می توانید منتظر تثبیت نتایج آن باشید پس از این مدت می توانید مجدد برای ترمیم به پزشک مراجعه نمایید. ویژگی دیگری که این روش دارد این است که میزان آن می تواند توسط پزشک به صورت کامل کنترل شود. استریل کردن همه لوازم و تجهیزات از دیگر مواردی است که پیش از انجام تزریق ضروری به نظر می رسد. تفاوتی ندارد تزریق ژل لب انجام دهید یا تزریق ژل در بخش های دیگر بدن باشد.

بعد از تزریق پرکننده یا ژل لب، بدون هیچ وقفهای شکل نهایی دلخواه شما ایجاد میشود و پس از آن شما میتوانید فعالیت های روزمرهی خود را بلافاصله از سر بگیرید. چند روز بعد لبها به شکل اول بازمیگردند. همچنین تزریق به مرور باعث ایجاد چربی طبیعی بیشتری در لبها میشود. این مدل ژل لب هم به این صورت است که متخصص زیبایی تزریق را به گونهای انجام می دهد که فضایی خالی در میان لبهای شخص ایجاد کند. به صورت کلی باید مواردی را در رابطه با هزینه ژل ها در نظر داشته باشید. برای انجام تزریق لازم است محل مورد نظر در ابتدا بی حس شده و سپس محل را ضد عفونی نمایید. شما تا 24 ساعت اول باید از غذاهایی استفاده نمایید که بسیار نرم هستند. را استفاده نکنید. پس از انجام تزریق، به دلیل ماندگار بودن آثار بی حسی بهتر است از خوردن و آشامیدن غذا اجتناب نمایید.

بنابراین بهتر است تا قبل از بین بین رفتن بی حسی از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید. اگر به داشتن لب های بزرگ علاقه مند هستید، اما از ملاقات با پزشک و عوارض جانبی احتمالی آن می گریزید، گزینه های جایگزینی وجود دارد که می توانید در ابتدا آن ها را امتحان کنید. پیش از انجام عمل پزشک شما باید سوزن مناسب محل تزریق را انتخاب نماید و همچنین محل های دقیق تزریق را تعیین نماید. برخی از پزشکان در زمان انتخاب ژل ممکن است به شما پیشنهاد استفاده از ژل های با ماندگاری بالاتر را بدهند. در زمان انجام تزریق ژل لب برخی سوالات ممکن است برای بیماران پیش بیاید که در ادامه قصد داریم به برخی از آن ها پاسخ بدهیم. یکی از بزرگ ترین عارضه هایی که استفاده از ژل های غیر استاندارد ایجاد می کند این است که ژل ممکن است پس از تزریق از محل خود حرکت کرده و جا به جا شود. ماندگاری خوب هم از مزایای تزریق ژل لب میباشد. 1. باید روزانه آب کافی بنوشید چون کمبود آب باعث افزایش سرعت جذب هیالورونیک اسید موجود در ژل توسط بدن شده و ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی کم خواهد شد.