هزینه تزریق ژل لب – دکتر شبنم شادابی

PLLA (Poly-L-lactic acid) – در حدود دو سال دوام دارد و به عنوان تزریق پرکننده نیمه دائمی در نظر گرفته می شود ، اما بندرت به لب تزریق می شود. بعد از گذشت حدود شش ماه، پرکننده های اسید هیالورونیک به طور طبیعی توسط بدن تجزیه می شوند. عدم تقارن لبها و وجود توده در لب بعد از تزریق طبیعی بوده و طی یک یا دو هفته از بین می رود. بنابراین در صورتی که از قبل برای تزریق پرکننده لب برنامه ریزی کردهاید و نوبت گرفتهاید حتما توجه کنید که به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل، از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، ایبوپروفن و روغن ماهی خودداری کنید؛ زیرا این داروها و مکملها احتمال خونریزی و کبودی را در لبها و اطراف آن افزایش میدهند. کلینیک صدف پاسخگویی ۲۴ ساعت و مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی (هم قبل از عمل و بعد از عمل) دارد و مراجعهکنندگان تا یک سال پس از انجام عمل پشتیبانی رایگان خواهند داشت.

برای اطمینان از بهترین روش مناسب یک قرار مشاوره با پزشک متخصص زیبایی داشته باشید و آنچه را که می خواهید بعد از عمل بدست آورید توصیف کنید تا جراح بتواند بهترین ژل لب و روش تزریق را برای شما انتخاب کند. هزینه تزریق ژل لب چه قدر است؟ طول عمر درمان می­تواند به عواملی همچون سن بیمار ، متابولیسم، ژنتیک، انتخاب جراح پلاستیک، استفاده از روش جراحی پلاستیک، برند ژل لب و غلظت بستگی داشته باشد. مقدار ژل مصرفی هم بستگی به نوع آن و همچنین مقدار دلخواه فرد و تشخیص متخصص دارد که از چه مقدار ژل استفاده شود و در چه سطحی از پوست تزریق شود در روی پوست و یا در عمق پوست لب. دوره بین جلسات تزریق بستگی به دوام پرکننده پوستی دارد. 2. کافی است در سه روز اول بعد از تزریق ژل نکات مراقبتی توصیه شده توسط پزشک متخصص رعایت شوند. 5. پزشک مصرف خوراکی آرنیکا را 3 تا 5 روز قبل از درمان ، توصیه می کند. فیلر (ژل لب)های اسید هیالورونیک موقتی و بی خطر ترین گزینه هستند، بنابراین اغلب برای بیماران برای اولین بار توصیه می شود.

اگر از پرکننده های لب HA یا سایر ژلهای موقتی و تخریب پذیر استفاده کرده اید، میتوانید صبر کنید تا اثر آنها خنثی شود. اگر هم میخواهید بلافاصله به ظاهر قدیمی خود بازگردید، پزشک ژل مخصوصی به لب های شما تزریق میکند که باعث تخریب ژل می شود، حتی اگر این ماده نیمه دائمی یا دائمی باشد. اگر به این روش علاقهمند هستید اما جوانب مثبت و منفی آن و یا آنچه را که باید قبل و بعد از درمان تزریق ژل لب انتظار داشته باشید را نمی­دانید، مطلب زیر را از دست ندهید. به همین دلیل افراد قبل از انجام هرکاری باید با جستجو در گوگل، سر زدن به شبکه های اجتماعی و پرس و جو از افرادی که پیش تر تزریق ژل انجام داده و از نتیجه آن رضایت داشته اند از اسامی پزشکان خوب یک لیست تهیه کنند. مهارت، تجربه و با وجدان بودن پزشک بیشترین تاثیر را در رضایت بخش بودن نتیجه به دست آمده از این روش دارد. ژل هایی که از جنس بدن می باشد و چون و بیشترین هماهنگی را با پوست دارد ، در جای خود کاملاً پایدار هستند.

ژل های دائمی چون از مواد پلیمر یا پلاستیک تشکیل شده اند و بین ۲ الی ۱۰ سال طول عمر دارند، اما چون از جنس پوست نمی باشند، به وسیله پوست جذب نمی شوند و برای مدت طولانی در محل باقی می مانند بنابراین بسیار مضر هستند و ممکن است عوارض جدی ایجاد نمایند. این روش فرم و ظاهر بسیار خاص و متفاوت به لب ها می بخشد. به هر حال ممکن است نظر شما بعد از مدتی عوض شود و این در متقاضیان بار اولی رایج است. تزریق ژل به لب به ما این امکان را می دهد تا مشکلات زیر که در لب ها با آن ها روبرو می شویم قابل حل باشد. در نهایت اگر به دنبال یک دکتر خوب برای تزریق ژل لب در تهران هستید، ما بهترین مرکز تخصصی زیبایی پوست و مو را به شما معرفی می کنیم. شکننده شدن پوست لب. بهتر است افراد 2 هفته پیش از تزریق از مصرف آسپرین و سایر داروهایی که موجب رقیق شدن خون می شوند بپرهیزند. در این مطلب به بررسی جزئیات مربوط به انواع تزریق ژل لب و نکات لازم قبل و بعد از تزریق، و نحوه برخورداری از تخفیف تزریق ژل لب می پردازیم.