هزینه تزریق فیلر به همراه مزایا و عوارض آن

و در مواردی که چربی های تزریقی به لب های متقاضی از چربی های بدن خود فرد باشد، امکان مبتلا شدن به آلرژیک غیر ممکن است. نکروز بعد از تزریق ژل لب چیست؟ در صورت بروز نکروز لب، باید درمان بلافاصله متوقف شده، ناحیه، ماساژ داده شده و لب ها گرم شوند. با افزایش سن ، چین و چروک ها در مناطق خاصی ظاهر می شوند ، در حالی که مکان های دیگر حجم جوانی را از دست می دهند ، و ظاهری پیر و فرسوده ایجاد می کنند. ژل لب: آیا ژل لب برای پر کردن اسکارهای ناشی از جراحی قبلی در لب ها به کار می رود؟ پزشک می تواند در اطراف لب ها با تزریق به لثه (مانند دندانپزشکی) آن ناحیه را بی حس کند که سوزن بی حسی بسیار نازک است و آن را احساس نمی کنید. احساس برآمدگی و ناهمواری در لب ها در چند هفته اول بعد از تزریق ژل لب طبیعی است. همانطور که در فیلم بالا مشاهده کردید، پس از تزریق فیلر، چانه حجم گرفته و لیفت به بالا انجام شده است. از جمله مزیت های تزریق ژل اثر سریع آن است. در تزریق ژل لب، ژلی که به زیر پوست تزریق شده است مایعات را از بافت های اطراف جذب می کند و متورم می شود؛ بدین ترتیب برجسته شدن لب ها را به دنبال دارد و در صورت لزوم، چروک های عمیق اطراف دهان را پر می کند و خطوط مخروطی لب بالایی را واضح تر ساخته و چروک های ایجاد شده بر روی لب را از بین می برد.

ژل های موقت از جنس هیالورونیک اسید که از مرغوب ترین ژل ها هستند این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد به همین خاطرسازگاری بسیار زیادی با بدن دارند معمولا تا بازه ی زمانی ۶ ماه الی ۱ سال باقی می مانند و کم کم اثرات آن از بین می رود و دوباره باید تزریق شود. این ژل نیز برای افزایش حجم لبها و شکلدادن به لب مورداستفاده قرار میگیرد. هزینه تزریق ژل به لب ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. داشتن طول موج قابل تنظیم باعث شده است که در شرایط مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. در حال حاضر مدلهای مختلفی برای تزریق ژل لب وجود دارد که کاندیدهای انجام آن میتوانند با توجه به سلیقه و فرم صورت خود مناسبترین آن را انتخاب و انجام دهند. اگر قصد تزریق ژل لب رادارید ما به شما کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان را پیشنهاد میکنیم. بعضی از دوستان به خاطر قیمت ارزان تر ژل های نامعتبر را انتخاب می کنند و تزریق را پیش افراد غیر پزشک انجام میدهند که عوارض غیر قابل جبران به همراه خواهند داشت.لطفا، برای اندکی ماندگاری بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها با سلامت خود بازی نکنید.

ماندگاری تزریق ژل: نتایج حاصل از تزریق ژل، معمولا در بلند مدت مشاهده می شوند ولی در هر صورت دائمی نیستند. یکی از مزایای این روش نسبت به ژل های دایمی این است که اگر به هر دلیلی فرد از تزریق پشیمان شد این مواد از بین می روند. این یک روش جراحی است که برخی از مردم ترجیح میدهند آن را انجام ندهند و گزینههای غیر جراحی را به جای انتخاب میکنند. برای افزایش حجم لب، چربی از طریق لیپوساکشن برداشته میشود و در ناحیه اطراف دهان تزریق میشود. بر خلاف پرکنندههای متداول لب، انژکتوری که از تکنیک روسی لب استفاده میکند، تزریق این محصول را به طور عمودی از پایه لب شروع کرده و محصول را به سمت خارج به سمت حاشیه لب تزریق میکند. در صورت مشاهده این علائم بعد از تزریق ژل لب، سریعا پزشک را مطلع سازید. عدم احتمال مبتلا شدن به آلرژیک: از آنجایی که مواد تشکیل دهنده ژل های تزریقی، شبیه موادی است که در بدن انسان یافت می شود، مبتلا شدن به آلرژیک نادر و ناچیز است. توصیه می شود افرادی که برای اولین بار تزریق ژل انجام می دهند از ژل هایی با ماندگاری کم استفاده کنند تا دچار عوارض آلرژیک نشوند.

عوارض جانبی که کمتر اتفاق می افتد شامل بروز عفونت یا واکنش آلرژیک موضعی می باشند. به هیچ عنوان بدلیل هزینه کم تزریق ژل لب به مراکز نامعتبر مراجعه نکنید زیرا ممکن است در این مراکز از مواد بی کیفیت به دلیل مقرون به صرفه بودن استفاده شود که در این حالت می تواند عوارض جبران ناپذیر و غیر قابل برگشتی را به همراه آورد. شایع ترین عوارض تزریق ژل لب شامل کبودی و تورم موضعی در نواحی اطراف محل تزریق می باشد. بهتر است بیمار با توجه به مدل های مختلف تزریق ژل لب آنچه به نظرشان ایده آل هست را انتخاب کند. در هنگام تزریق ژل لب ناحیه مورد نظر تمیز شده و با استفاده از بی حسی ناحیه مورد نظر بی حس می شود و مقدار مناسبی از ژل توسط سوزن های بسیار باریک به زیر پوست بیمار تزریق می شود و به لب فرم دلخواه داده می شود.