نکات مراقبتی برای بعد از تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یا فیلر لب به عنوان یکی از روش های تقویت زیبایی و حجم لب است، افراد بسیاری در دنیا از این روش تزریق ژل لب برای زیبایی لب خود استفاده می کنند. تزریق چربی یکی از تکنیکهای درمان زیبایی است که میتواند نتایج طولانی مدت در ارتباط با حجیم کردن لبها ایجاد نماید. بصورت کلی ماندگاری ژل لب از ۳ تا ۱۲ ماه است که با توجه به نوع ماده (برخی از ژل لب ها نازک تر و روان تر هستند، برخی دیگر ضخیم تر هستند، بنابراین به طور بالقوه می توانند دوام بیشتری داشته باشند)، به عنوان مثال مدت زمان ماندگاری ژل ژوویدرم Juvdderm می تواند از ۶ ماه تا ۱۸ ماه ادامه داشته باشد تا بدن به تدریج مواد را جذب کند. در دو هفته نخست پس از انجام تزریق، روزانه ۱۰ تا ۱۵ لیوان آب بنوشید اما تا ۴۸ ساعت پس از انجام تزریق (به ویژه تزریق ژل لب) از نوشیدن مایعات داغ اجتناب نمایید.

در گذشته کلاژن، رایج ترین ژل لب بود ولی امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا با پیشرفت علم پزشکی مواد و متریال جدید، بیشترین میزان سازگاری با بدن، طول عمر و تاثیرگذاری را دارند. استفاده از لوازم آرایشی تا ۲۴ ساعت پس از انجام تزریق ممنوع است. همچنین برای برجستهکردن لب ها مقدار کمی از ژل را در امتداد خط لب تزریق میکنند. این هزینه به عوامل مختلفی از جمله پزشک، برند ژل و همچنین میزان دوز مصرفی بستگی دارد، ولی میتوانید با تماس با مطب دکتر وقردوست و مشورت با پزشک از هزینهی نهایی تزریق ژل به لب آگاه شوید. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می توانید به صفحه اینستاگرام سیمارو مراجعه نمائید همچنین از طریق صفحه اینستاگرام می توانید از طرح های ویژه ما بهره مند شوید پس حتما ما را در اینستاگرام دنبال کنید. وجود جوشهای ریز در نواحی اطراف محل تزریق تا ۴ هفته پس از تزریق طبیعی است و به مرور بهبود مییابد. از دستکاری و فشار روی نواحی تزریق خودداری کنید، پس از تزریق بلافاصله، نتیجه مشهود است اما ممکن است نواحی تزریق اندکی ورم داشته باشد و حجم محل را بیشتر از مقدار واقعی تصور کنید این حالت خصوصا در تزریق ژل لب بیشتر است.

توصیه های ما پس از تزریق ژل به گونه : این است که نباید تا سه روز به محل آن آب بزنید و بهتر است از تمرینات ایروبیک برای 24 ساعت خودداری کنید و برنامه کاری یا اجتماعی مهمی را برای چند روز بعد از درمان طرح ریزی نکنید. معمولاً تزریق ژل لب روسی در گروه اول از بیماران نسبتاً ساده است و تنها کاری که پزشک باید انجام دهد تزریق مقداری از ژل هیالورونیک اسید بهدرون لب با مدل روسی است که فوراً منجر به افزایش حجم لب و بهبود ظاهر آن خواهد شد. در صورتی که داروهای خاصی را مصرف می کنید حتما در جلسه مشاوره قبل از انجام تزریق ژل در این مورد را به پزشک متخصص خود بگویید و در صورتیکه دارای حساسیت های خاص پوستی هستید هم این مورد را صادقانه با پزشک متخصص خود در میان بگذارید. فیلر لب یا ژل لب چیست ؟ در ادامه می توانید جدول مدت زمان ماندگاری انواع ژل لب را مشاهده کنید.

ژل معمولاً در محلی که تزریق صورت گرفته باقی نمی ماند و به سمت سایر اجزای صورت حرکت می کند . به طور کلی ژل مورد نیاز برای تزریق به لب ها شامل دو نوع موقت و دائمی است که البته بنا به توصیه پزشکان متخصص در این حوزه استفاده از ژل های موقت برای تزریق به لب ها در جهت خوش فرم کردن آن ها می تواند انتخاب بهتری باشد. ژل لب انواع مختلفی دارد و برای تزریق ژل لب ممکن است با انواع زیادی از آن روبرو شوید و برای انتخاب آن دچار تردید بشوید. تزریق ژل لب یا فیلر لب یکی از خدمات ویژه این مرکز است که با مرغوبترین مواد ژل لب در جهان برای بیماران عزیز انجام می شود. ماهی و میگو و امگا۳ نیز تاثیر مثبتی در روند بهبود پس از تزریق ژل دارند. هزینه تزریق ژل لب به عوامل مختلفی بستگی دارد که تعیین کننده قیمت نهایی ژل لب هستند. هزینه تزریق چربی چقدر است؟ ماندگاری ژل لب چقدر است ؟ در ادامه جدول قیمت ژل لب در سال ۱۴۰۰ (هزینه فیلر لب) را به تفکیک کشور سازنده و مدت ماندگاری ژل مشاهده میکنید.