نکات مراقبتی برای بعد از تزریق ژل لب

مراجعه کننده با تزریق ژل لب حالت طبیعی را در لب خود حس میکند و هیچگونه احساس سنگینی بر لبهای خود ندارد . در نتیجه زیبایی فرد تحت تأثیر قرار میگیرد و فرد از لحاظ روحی احساس پیری میکند و اعتماد به نفس خود را برای حضور در اجتماع از دست میدهد. 4- در صورت داشتن سابقه تبخال، قبل از تزریق ژل لب حتما به پزشک اطلاع دهید تا تدابیر لازم اتخاذ شود. برای انجام تزریق ژل لب با این متد حتما به یک کلینیک تخصصی زیبایی که متخصصین با سابقه و باتجربه در آن مشغول به فعالیت هستند، مراجعه کنید. جلوی یک آینه تا طی زمان ۳۰ ثانیه الی یک دقیقه لب های خود را غنچه کرده و سعی کنید حداکثر ترین حالت را در نظر بگیرید. یک حرکت ورزشی دیگر برای برجسته کردن لب ها این است که می توانید دهان خود را تا جایی که می توانید، باز کنید و ده ثانیه آن را نگه دارید و سپس لب هایتان را در حالت ریلکس رها کرده و باز این کار را تکرار کنید.

یا اینکه می توانید فرم لب هایتان را به صورت لب های ماهی گرفته و به مدت پنج ثانیه دائما طی ۱۰ یا ۲۰ مرتبه تکرار کنید. این کار را می توانید به صورت متوالی و پنج مرتبه انجام دهید. از یک پرایمر برای ایجاد یک بستر سفید رنگ روی لب هایتان استفاده کنید؛ انگار که می خواهید روی آن نقاشی بکشید. اصولا انتخاب رنگ و توجه به یکسری نکات خاص، نه تنها لب هایتان را برجسته تر خواهد کرد بلکه باعث می شود تا میکاپ تان هم حرفه ای تر باشد. در صورت مساعد بودن شرایط بیمار برای تزريق ژل ، محل مشخص شده برای انجام این روش توسط کرم های بی حس کننده بی حس شده و در محیطی کاملاً استریل تزريق ژل به وسیله سوزن های بسیار نازک انجام می شود. برای تزریق ژل لب در کرج ابتدا دکتر باید لب را بی حس میکنند از طریق تزریق ماده بی حسی یا پماد بی حسی. داشتن ریسک بسیار کم و همچنین قدرت بالا برای انجام تمامی امور مورد نیاز در رفع مو های زائد.

تزریق ژل به رفع چینوچروکهای صورت و بازگرداندن کلاژن ازدسترفته پوست کمک بسیاری میکند. بنابراین، تزریق ژل لب یک روش آسان برای بازگرداندن حجم طبیعی لبها میباشد. تزریق از روش ژل تا 6 ماه کاملا تضمینی و خوشفرم میباشد و بعد از آن توصیه میشود ترمیم شود تا دوباره با مواد ژل ،لب تازگی و طراوت خود را احیا بخشد و فرد دوباره به نتیجه دلخواه در لب خود برسد. نتیجهی تزریق در همان ساعات اولیه بعد از تزریق قابل مشاهده میباشد اما نتیجهی اصلی بعد از یک الی دو هفته نمایان خواهد شد. 2. نتایج حاصل از این روش بهطور متوسطی ماندگار است، اما نتایج دائمی نبوده و ممکن است هرچند ماه یکبار نیاز به تزریق مجدد داشته باشد. از تزریق ژل در نقاط زیادی از صورت می توان بهره برد اما تزریق ژل لب یکی از مهم ترین کاربردهای این روش محسوب می شود . پرکردن لبها با استفاده از تزریق ژل لب یکی از موارد آرایشی محسوب میشود که منجر به پر شدن و بزرگتر دیدهشدن لبها میشود و سالبهسال بیشتر مورداستفاده قرار میگیرد.

تزریق چربی به دلیل ماندگاری بیشتر طرفداران زیادی دارد ولی برای تزریق چربی به لب مناسب نیست. برخی از افراد با اینکه از شکل لب های خود ناراضی هستند ولی تمایل دارند تزریق ژل به لب های آنها تنها شکل طبیعی ببخشد و دوست ندارند لب ها از شکل و فرم قبلی خود خارج شوند. داشتن لبهای زیبا و خوش فرم باعث افزایش جذابیت چهره و لبخند میشود. با افزایش سن مادهای به نام هیالورونیک اسید در بدن کاهش مییابد که کمبود آن موجب از بین رفتن حجم، ارتفاع و برجستگی لب میشود. همانطور که میدانید لب یکی از جذابترین عضو صورت است که تاثیر بسزایی در جذابیت آرایش بانوان دارد البته داشتن لبهایی خوش فرم و بدون چروک و ترک! همانطور که گفته شد با گذشت زمان، لبها شروع به نازک شدن میکنند و چین و چروکهای اطراف دهان بیشتر از قبل جلب توجه میکند. مراقب باشید که خیلی بیشتر از حیطه ی اصلی لب هایتان خط را رسم نکنید. این عمل باعث کاهش چین و چروک های نزدیک لب هایتان هم می شود. این شیوه یک روش جوانسازی کم عارضه پوست می باشد، پزشکان متخصص این کار نوع حجم دهنده های پوستی را به گونه ای تعیین می کنند که پایین ترین عوارض را داشته باشند.