نکات مراقبتی برای بعد از تزریق ژل لب

خانواده بلترو انواع دیگری مانند Intrnse و Volume نیز دارد که خطوط و چینوچروکهای شدید تر را ترمیم میکنند. تزریق ژل به زیر پوست باعث افزایش حجم پوست شده و پس از مدتی پوست ترمیم میشود و حتی چین و چروکها روی پیشانی و اطراف چشم از بین میرود. در موارد دیگر، تقویت فیلترال ستونهای بالای لب فوقانی شما میتواند به ایجاد ظاهری جوانتر کمک کند. البته اگر منظور از قیمت مناسب ژل لب صرفا ارزانی نباشد زیرا قیمت های خیلی ارزان ژل های تزریقی ریسک تقلبی بودن این مواد و خیلی از مسائل دیگر را که میتواند ضرر زننده باشد را به دنبال دارد. پس از بی حس شدن لب، دکتر تزریق ژل در کرج مقداری از ژل را به صورت سطحی و عمیق به زیر پوست تزریق میکند.در صورت داشتن درد بهتر است دکتر بی حسی بیشتری برای کاهش درد شما استفاده کند. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت. علاوه بر آن، گذر سن سبب میشود تا حجم لبها کمتر شود. برای اینکه در نواحی تزریق، کبودی و خونمردگی دیده نشود توصیه میشود تا چند روز بعد از انجام فعالیتهای ورزشی و بدنی دوری کنید. برای همین خیلی مهم است که یک متخصص ماهر و به خوبی آموزش دیده را برای انجام این درمان زیبایی پیدا کنید.

در حال حاضر میتوان از هیالورونیک اسید به عنوان بهترین نوع از تزریق ژل در کرج نام برد.این برند از ژل عوارض کمتر و حساسیت بسیار پایینی روی پوست ایجاد کرده و در صورت ایجاد عارضه جدی روی پوست به راحتی قابل درمان است. ماساژ بعد از تزریق، از به وجود آمدن احتمالی عدم تقارن در لبها جلوگیری کرده و باعث میشود که لبها پرتر و گوشتیتر و در عین حال طبیعی به نظر برسند. اکثریت پزشکان تزریق فیلر دائمی را رد نموده و و به علت این که در حال حاضر در آمریکا و اروپا عوارض و خطرات آن تایید شده ، تزریق آن به هیچ وجه توصیه نمی شود . تا آن جا که میتوانید در چند روز اول، حداکثر تا پنج بار در روز، به مدت چند دقیقه یخ روی لبها قرار دهید. به عقیده ی پزشکان بایستی به یاد داشته باشید که تا چند روز بعد از عمل تصویر واضحی از نتیجه نخواهید داشت. اکثر پرکننده های لب بسته به حرکات مکرر لب شش تا نه ماه باقی می مانند و البته پرکننده های جدیدتری هم وجود دارند که تا یک سال ماندگاری دارند.

در حالیکه لب بالا و پایین نسبت به هم بعنوان خواهر در نظر گرفته می شوند نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها بعنوان دو قلو نسبت به یکدیگر تصور می شوند و وجود تقارن در این دو نیمه بسیار مهم و اساسی می باشد. این نوع عمل سرپایی که توسط یک جراح پلاستیک انجام می شود درحال رایج تر شدن است، اما به این معنا نیست که خطری هم ندارد. به طوری که با کم شدن کلاژن و تاثیر اشعههای خورشید بروز تغییرات و نازکی در لبها اجتناب ناپذیر است. یکی از مزایای خوب این کار این است که در افرادی که بافت و حجم لب آنها زیاد نیست استفاده از این روش به حجم دهی مناسب آنها کمک زیادی می شود. بهترین دکتر تزریق ژل در کرج با تزریق ژل به افزایش حجم لب ها کمک می کند. برای افزایش حجم گونه و افزایش زیبایی صورت، تزریق ژل در گونه یکی از روش هایی است که استفاده میگردد. البته توجه داشته باشید، برای دریافت قیمت تزریق ژل لب در کرج با شماره های اعلام شده بهترین دکتر زیبایی تزریق ژل در کرج تماس بگیرید. این روزها ، پرکننده های پوستی تزریقی متداول ترین روش افزایش لب در شهر کرج است.

اما متداول ترین مواد پرکننده امروزه محصولاتی هستند که حاوی موادی مشابه اسید هیالورونیک هستند . تزریق ژل : متداول ترین ماده پرکننده ای که امروزه بیش از سایر روش ها مورد توجه متخصصین پوست قرار گرفته است، موادی مشابه اسید هیالورونیک ( که به اصطلاح ژل نیز نامیده می شود) می باشد. تعدادی از پرکننده های مختلف پوستی وجود دارد که به لب ها و اطراف دهان تزریق می شود اما به نظر می رسد که محبوب ترین آن ها شامل موادی به نام اسید هیالورونیک که مادهای قندی به حساب می آید و یکی از اجزای تشکیل دهندهی بافت پوست ما است و میتواند تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب ذخیره کند. هر زمان که یک ماده ی بیگانه را وارد بدن خود کنید، خطرات زیادی در پس آن وجود دارد. دیگر خطرات رایج شامل کبودی، تورم و برآمدگی می شود، اما این ها موقتی هستند و معمولاً فقط برای چند روز باقی می مانند.