نکاتی که باید برای فروش پوشاک مردانه در اینستاگرام بدانید

لباس های رسمی لباس هایی هستند که معمولا در زیر کت و شلوارها پوشیده می شوند، پوشاک رسمی ، لباس هایی نیستند که اغلب اوقات پوشیده شوند ، معمولا برای مجالس عروسی و مهمانی های رسمی به کار می روند و زیر کت پوشیده می شوند ، این لباس ها دارای آستین بلند و دکمه دار هستند ؛ در رنگ سفید عرضه می شوند و معمولا در قسمت جلوی پیراهن تعدادی پلیسه وجود دارد و یقه های شان را با پاپیون یا کروات می بندند. پیراهن ساده برای ست کردن با کت شما را شکیلتر جلوه میدهد. تیشرت یقه هفت که شکل یقه آن شبیه عدد هفت است، استایلی نیمه رسمی به ظاهر شما میدهد که البته میزان این رسمیت با شلواری که برای ست کردن انتخاب میکنید ارتباط مستقیم دارد. همانقدر که یک تیشرت طرحدار و شاد برای قرارهای دوستانه آخر هفته مناسب است، ترکیب یک تیشرت آبیرنگ ساده با کت میتواند انتخاب خوبی برای دیدارهای نیمهرسمی باشد. به این نکته توجه کنید که اندازه گیری برای فیتهای مختلف کت تک یعنی اسلیم و معمولی متفاوت است. از پوشیدن نارنجی، گوجهای و زردپررنگ اجتناب کنید. همواره داشتن چند دست لباس مختلف جهت پوشیدن در جلسات کاری، مهمانی و پیادهروی توصیه میشود تا همواره بتوان ظاهری جذاب و شیک داشت.

یکی از قوانین لباس پوشیدن این است که نیمه بالایی و نیمه پایینی لباس شما با هم جور در بیایند .علاوه بر آن به جزئیات استایل خود نیز اهمیت دهید ، این جزئیات میتوانند شامل شال گردن ، دستمال جیبی یا کراوات شما باشد .کیفیت پارچه پوشاک مانند تمامی موارد از اهمیت زیادی برخوردار است . اگر در مقابل آفتاب پوست صورت شما به سبز نزدیک است و رنگ رگ مچتان هم آبی-سبز است جنس پوستتان مانند آنجلیناجولی خنثی است. از میان رنگهای خنثی خاکستری، سفید و سرمهای برای شما مناسب است. اما رنگهای جیغی مثل آبی کاربنی خنثی بودن پوست شما را تشدید میکنند. گسترش استفاده از شبکههای اجتماعی، آنها را به مکانی برای فروش محصولات و درآمدزایی تبدیل کرده است. اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم کسب و کار، مکانی عالی برای فروش انواع محصولات است. پتانسیل بالای این پلتفرم برای فروش پوشاک مردانه میتواند سکوی پرشی در سطح مالی شما باشد.

لازم است به عنوان یک مقدمه بر ایدههای فروش پوشاک در اینستاگرام، مروری بر چند عامل برتری این شبکه داشته باشیم. همانطور که گفته شد قصد داریم در این مطلب شما رو با نحوه درست یا همان راهنمای خرید پوشاک آقایان آشنا کنیم و چند نکته ی مهم رو در این زمینه به شما یادآوری کنیم که ممکنه از چشم شما پنهان بشه پس حتما برای خرید اینترنتی پوشاک مردانه باکیفیت تمامی موارد زیر رو رعایت کنید. پیراهن یکی از پرفروشترین پوشاک آقایان است. در سالهای اخیر با گسترش فعالیت باشگاههای زنانه توجه به سلامت جسمانی در بین زنان ایرانی بیشتر شده و تولید پوشاک ورزشی در قالب لگ ورزشی زنانه، ست اسپرت ورزشی زنانه، سیوشرت شلوار و مانتو شلوار ورزشی زنانه افزایش یافته است. برند هالیدی در دهه ۷۰ در بخش تولید و پخش پوشاک شروع به فعالیت کرد. آر اِن اِس RNS یکی از برترین برندهای ایرانی در زمینه طراحی و تولید پوشاک است. برند کروم همواره در تلاش است تا نیازهای تمام افراد را در نظر بگیرد، به همین دلیل طراحان ما مدلهای مختلفی از کتهای تک مردانه را طراحی کردهاند تا تمامی ردههای سنی بتوانند پوشاکی مطابق با سلیقه خود انتخاب نمایند.

قطعاً دلیل اصلی شکست کسب و کارهای مرتبط با پوشاک، عدم دانش و آگاهی کافی آنان و در نظر نداشتن نکات ضروری است. افزایش محبوبیت اینستاگرام باعث شد که افراد مختلف به فکر فروش محصولات و کسب درآمد از آن اقدام کنند. بنایانگذار هاکوپیان که از سنین کم در حوزه خیاطی مشغول به کار بوده است با دانش کامل و هدفگذاری بلند مدت به یک شرکت صنعتی و کسب و کار خانوادگی تبدیل شد. محیط کاری، جمعهای دوستانه و رفت و آمد روزمره تفاوتی ندارد؛ بانک لباس با البسه مردانه مناسب به جذابیت شما اضافه خواهدکرد و باعث افزایش زیبایی شما خواهد شد. تیشرت یقه گرد بالاتنه و سرشانههای شما را کمی بزرگتر نشان میدهد و مناسب جمعهای کوچکتر و صمیمی است. ترکیب پیراهن چهارخانه با شلوارهای اسپرت بسیار پرطرفدار است مخصوصا با یک تیشرت یقه گرد جوانتر به نظر میرسید. پوشاک مردانه با سرمایه ای بیش از ۲۳ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال و ظرفیت اشتغال زایی ۱۲ نفر در شهرک صنعتی شماره ۴ افتتاح گردید. پیراهن مردانه راه راه را می توانید با شلوار پارچه ای نیز ست کنید. همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال با کت و شلوار های سرمه ای می توانید پیراهن هایی با تناژ آبی استفاده کنید.