نحوه تزریق و ماندگاری ژل لب روسی

یکی از موضوعات مهم قبل از اقدام به تزریق ژل لب، تصمیم گیری در رابطه با مدل لب مد نظر است. البته که لب ها از نظر سبک و مدل با هم فرق دارند و برخی از افراد بدون رعایت غذایی نیز نتیجه می گیرند. کبودی که روند طبیعی بدن میباشد،بعضی از افراد بیشتر ازافراد دیگر دچار این کبودی میشوند،میزان کبودی درافراد ژنتیکی میباشد همچنین سیگارکشیدن واستفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد.این کبودی ها درحدود 1 هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. ۱۴. برخی از کبودی ها و خونریزی ها در محل تزریق طبیعی است و انتظار می رود. افزایش فشار خون و ضربان قلب در اثر ورزش ممکن است تورم یا کبودی را شما تشدید کند. در جلسه مشاوره، پزشک ساختار صورت و فرم لب های شما را بررسی می کند. پزشک بر اساس انتظارات فرد و ساختار صورت او، بهترین مدل را برای دست یابی به نتیجه ای ایده آل انتخاب می کند.

مراجعه به سایت کلینیک های مختلف، پرس و جو از افرادی که تجربه تزریق در کلینیک مورد نظر را داشته اند، مطالعه رزومه کاری پزشکان و مشاهده عکس مراجعین قبلی در انتخاب کلینیک درمانی بسیار کمک کننده است. ایجاد تورم و قرمزی بعد از تزریق ژل لب تا حدی طبیعی است اما در صورتی که نسبت به لمس حساسیت داشته باشید باید به پزشک مراجعه کنید. خانم هایی که لب های باریک و نازک دارند یا آنهایی که با افزایش سن حجم لب خود را از دست داده اند، با مراجعه به کلینیک های زیبایی اقدام به تزریق ژل لب می کنند. اما اگر تزریق به تدریج انجام شود (یعنی چندین درمان در طی چند ماه)، مشتری و پزشک میتوانند با هم همکاری کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه تزریق ژل، مقدار ژل مورد نیاز برای رسیدن به حجم مطلوب است. به طور کلی هزینه تزریق ژل لب در کلینیک ساعی از ۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان می باشد. به همین دلیل هزینه تزریق در این مکان ها ارزان تر است. به همین دلیل پس از تزریق قابل تشخیص نیستند.

هزینه نهایی تزریق ژل لب و سایر بخش های صورت تنها پس از مراجعه افراد به کلینیک مشخص می شود. معمولاً 2-4 هفته پس از تزریق، اسید هیالورونیک موجود در فیلر آب را از بدن شما خارج کرده و آن را به سمت خود میکشد. وقتی برای بار اول اسید هیالورونیک را وارد بدن می کنید، واکنش بدن به آنها شدیدتر است، اما در مرتبه دوم حساسیت بدن دیگر کمتر می شود و در نتیجه جذب فیلر جدید با سرعت کمتری انجام شده و ماندگاری آن بیشتر می شود. به همین دلیل هزینه تزریق ژل کمتر می شود. گاهی پزشک به دلیل تجربه و تبحر بیشتر، دستمزد بیشتری دریافت می کند و هزینه نهایی تزریق ژل لب بیشتر می شود. به دلیل نوسانات قیمت ها در حال حاضر نمی توان قیمت مشخصی در وب سایت درج کرد. از عوارض نادر و در عین حال جدی تزریق ژل لب مسدود شدن عروق خونی لبهاست. در صورتی که قصد تزریق ژل را دارید، مطالعه این مقاله برای شما مفید خواهد بود. اگر برای نحوه انجام تزریق ژل سوالی دارید، میتوانید زیر همین مطلب سوال، نظر و یا پیشنهاد خود را مطرح کنید یا از طریق شماره های موجود در سایت با مشاوران پزشکی ما در ارتباط باشید.

این لبها غیرطبیعی به نظر میرسند و تناسبی با بقیه اجزای چهره ندارند. با استفاده از PHI ، انژکتور به شما اطمینان میدهد که لبهای شما هرگز بیش از حد بزرگ به نظر نمیرسند و با بقیه صورت شما در تعادل باقی میمانند. نکته مهم دیگر این است که ژل های هیالورونیک اسید در صورت عدم رضایت فرد متقاضی، با استفاده از تزریق قابل حل هستند. برند ژلی که شما استفاده می کنید هم بسیار تاثیرگذار است و شرکت های مختلف ژل هایی با فرمولاسیون های مختلف تولید میکنند و شما باید حتما یک برند معتبر را برای تزریق ژل به لب استفاده نمایید. برای اطلاع از هزینه تزریق ژل با مشاورین بخش ما تماس بگیرید. سایر برندهای ژل که کیفیت خوبی هم دارند شامل استایلج، آلاینا، رووفیل، تئوسیال هستند. تزریق ژل : متداول ترین ماده پرکننده ای که امروزه بیش از سایر روش ها مورد توجه متخصصین پوست قرار گرفته است، موادی مشابه اسید هیالورونیک ( که به اصطلاح ژل نیز نامیده می شود) می باشد. میتوان مهمترین مزیت تزریق فیلر لب روسی را مانند سایر اقدامات زیبایی، تأثیر مثبت آن در زیبایی ظاهر و اعتمادبهنفس افراد دانست. نحوه غذا خوردن بعد از تزریق فیلر لب چگونه است؟