نحوه تزریق و ماندگاری ژل لب روسی

برخی از پرکننده های هیالورونیک اسید VOLUMA، فرموله شده اند که دوام بیشتری دارند، اما معمولاً در مناطق خاصی مانند گونه ها تزریق می شوند. ژوویدرم یک خانواده از پرکنندههای پوستی با پایه اسید هیالورونیک هستند که خود شامل چند نوع محصول میشود. 1. دوری از فعالیتهای ورزشی شدید برای 24 تا 48 ساعت پس از تزریق در لب یا دیگر فیلرهای پوستی. با توجه به گسترش استفاده از پرکننده های پوستی یا همان فیلرها به ویژه برای افزایش حجم در لبها، لازم دانستیم مطلبی را به نکات مهم تزریق ژل لب اختصاص دهیم. در مقایسه با سایر روش های حجیم کردن لب ها،تزریق ژل لب دارای عوارض جانبی کمتری بوده و ممکن است به مدت 2 تا 7 روز کبودی جزئی در لب ها ایجاد شود که با گذشت این زمان از بین خواهد رفت. شما میتوانید در مورد مقایسه این دو روش با متخصص پوست یا زیبایی مشورت کنید. 4. در مقایسه با سایر پرکننده های لب ممکن است کبودی و تورم کمتری وجود داشته باشد. می تواند به عنوان یکی از روش های درمان تعریق زیاد در کف دست و یا زیر بغل، و نیز در درمان سر دردهای میگرنی به کار رود. جوانسازی صورت با استفاده از لیفت با نخ نوعی روش درمانی و زیبایی است که در آن از بخیههای موقت برای کشیدن و سفت کردن پوست صورت استفاده میکنند.

برای این که با نحوه انجام تزریق کردن ژل به لب آشنا شوید در بخش زیر یک نمونه از فیلم هایی که در کلینیک زیبایی ندای سلامت برای یکی از مراجعهکنندگان انجام شده است را برای شما قرار داده ایم، می توانید این نمونه کار را مشاهده نمایید تا با نحوه انجام تزریق ژل به لب بیشتر آشنا شوید. البته باتوجهبه نوسانات قیمت داروها، هزینه موارد مصرفی مثل سرنگها و غیره، این قیمت تقریبی بوده و بهتر است قبل از مراجعه به مراکز درمانی از قیمت روز مطلع شوید. با این حال راهکارهایی نیز وجود دارد که با دنبال کردن آنها میتوان طول عمر ژل تزریق شده به لب را افزایش داد. تزریق ژل یا فیلر لب در اصفهان توسط دکتر علیرضا واعظ شوشتری متخصص پوست، با کمترین عوارض، بهترین نتایج و ماندگاری بالا انجام میپذیرد. چون در سه ناحیه لب بالا تزریق و حجیم شدن رخ میدهد به این مدل سه دکمهای گفته میشود. 8- و آخرین نکته مهم قابل تامل در تزریق ژل لب، انتظارات واقع بینانه و طبیعی از این عمل است. افرادی که به تزریق ژل تمایل دارند معمولاً ترجیح میدهند که لبهای آنها به حالت طبیعی به نظر برسد. از دلایل این کار در افرادی که قصد انجام هر دو را داشته باشند این است که یک بار و در یک بازه عوارض کوتاهمدت نظیر تورم، قرمزی و غیره را تجربه کنند.

افرادی که پیش از این از حجم دهنده استفاده کردهاند، باید دو هفته پیش از تزریق با روشهای پیشنهاد شده توسط پزشک، مواد تزریق شده پیشین را حذف کنند. این مدت زمان در هر شخصی با توجه به نوع ژل تزریق شده، حجم ژل، سن کاندید تزریق ژل و … 1. باید روزانه آب کافی بنوشید چون کمبود آب باعث افزایش سرعت جذب هیالورونیک اسید موجود در ژل توسط بدن شده و ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی کم خواهد شد. پرکنندههای هیالورونیک اسید معمولاً نرم و ساختار ژل مانند دارند. این ماده یک ترکیب ژل مانند است که به طور طبیعی ، در بدن انسان در محل هایی از قبیل پوست ، بافت همبند و مایعات چشم وجود دارد. این ماده از پلی ساکارید گلیوکوسامینوگلیکان ساخته شده که به طور طبیعی در بدن موجود است و در سلول ها باعث ایجاد چربی می شود. در این حالت نسبت به ژل که نوعی ماده مصنوعی است نتیجه و ماندگاری بهتری به همراه دارد.

کلینیک پوست و مو رز با حضور دکتر روحانی یکی از بهترینها در زمینه ارائه خدمات تزریق ژل لب بوده و شما عزیزان میتوانید با مراجعه به این کلینیک خدمات با کیفیتی را با اعتماد کامل دریافت کنید. بهتر است تا چند روز از دست زدن به لبها و بهویژه فشاردادن آنها جلوگیری کنید. در صورتی که سابقه تبخال دارید بهتر است پیش از تزریق فیلر از قرص ضد ویروس استفاده کنید. فرصت دهید مطلب را بهتر خواهیم کرد. 5. پزشک مصرف خوراکی آرنیکا را 3 تا 5 روز قبل از درمان ، توصیه می کند. قبل از هرگونه اقدامی در جهت افزایش حجم یا ساختار لب، باید ابتدا با متخصص پوست، مو و زیبایی مشورت شود. برای ازبینبردن ژل لب روشهایی نظیر استفاده و تزریق آنزیم هیالورونیداز که با تجزیه اسید هیالورونیک ژل را از بین میبرد استفاده میشود. در روش آخر نیز متخصصین پوست با جراحی بسیار کوچکی در لبها اسید هیالورونیک تزریقشده را خارج میکنند.