مرکز تخصصی زیبایی و تناسب اندام

ما در کنار داشتن محیطی زیبا و امن، از متخصص ترین پزشکان تزریق ژل لب استفاده می کنیم، و در حالی که بالاترین کیفیت تزریق ژل لب را دارا هستیم، ارزان ترین قیمت را به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم. محبوب ترین نوع تزریق قابل اعتماد لب حاوی اسید هیالورونیک (HA) است. بنابراین مدت زمانی که برای استراحت لب نیاز است ممکن است متفاوت باشد. 4. برای انجام تزریق در دو یا چند مرحله ممکن است پزشکتان ژل را به شما بدهد تا در خانه نگهداری نمایید. 2. برای خروج از کلینیک ، علاوه بر این که گاز استریل را بر روی لب ها قرار می دهید از ماسک استفاده نمایید تا آلودگی هوای بیرون از راه سوراخ های ایجاد شده بر روی پوست لب، عفونتی ایجاد نکند. زیرا این احتمال وجود دارد که لب ها متورم شوند تا مدت ها (حدود ۲ هفته) نشانه ها و زخم هایی از تزریق باقی بماند. این روش به طور تخمینی یک ساعت زمان میبرد که احتمالا این زمان در دیگر روشهای تزریق ژل دو برابر این مقدار باشد، علت این اتفاق نیز تزریقات کوچک و قطرهای در حاشیههای دور لب است که احتیاج به تمرکز و زمان بیش تری دارد.

خانواده بلترو انواع دیگری مانند Intrnse و Volume نیز دارد که خطوط و چینوچروکهای شدید تر را ترمیم میکنند. اگر به داشتن لب های بزرگ علاقه مند هستید، اما از ملاقات با پزشک و عوارض جانبی احتمالی آن می گریزید، گزینه های جایگزینی وجود دارد که می توانید در ابتدا آن ها را امتحان کنید. لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ تر و حجیم تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها شبیه هم هستند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار مهم است. 8. درصورتی که بعد از تزریق ژل به لب، در لب ها احساس خشکی دارید، می توانید از ۲ روز بعد از تزریق ژل، از ویتامین AD استفاده کنید. ۲ – اگر به هر دلیلی بعد از تزریق ژل از فرم لب خود راضی نبودید می توانید به راحتی آن را از بین ببرید و به حالت اول باز گردید. از جمله کاربردهای تزریق ژل به لب بالا و لب پایین میتوان به حجم دهی لبها، متقارن کردن لب، رفع چروکهای سطحی ایجاد شده در اطراف لبها و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

یکی دیگر از موارد استفاده این روش، رفع عقب رفتگی چانه است که باعث جلو دیده شدن قسمت پایینی بینی و یا بیرون بودن دندان های بالایی می شود . به کمک عمل چانه با تزریق ژل قادر هستیم که به عنوان راه حلی موقت یا حتی ماندگار برای رفع ایرادات پوستی به واسطه تزریق های مداوم مقدار کمی مواد پر کننده را در قسمت های مختلف صورت استفاده نماییم. 1. از پاک کننده های ملایم، بدون بو و یا پدهای استریل الکلی برای پاک کردن آرایش خود استفاده کنید. 1. در دقیقه اول پس از تزریق ژل لازم است یک گاز استریل بر روی لب های خود قرار دهید تا هیچ نوع ارتباطی به فضای خارج وجود نداشته باشد . در مورد ژلهای هیالورونیک به ندرت کبودی ایجاد میشود در صورت کبودی معمولا” طی یک تا هفت روز مرتفع میشود. 1. هفت روز قبل از تزریق، از مصرف فرآوردههایی که انعقاد خون را به تاخیر میاندازند یا به اصطلاح خون را رقیق میکنند مانند آسپیرین و داروهای مثل بروفن و ژلوفن خودداری نمایید تا از احتمال خونمردگی یا خونریزی محل تزریق کاسته شود. دانه های سفید روی لب بعد از تزریق ژل و خارش لب بعد از تزریق ژل نیز تا حد زیادی طبیعی هستند اما اگر این علائم بیش از ۴۸ ساعت به طول بیانجامند و یا خیلی شدید باشند حتما باید با پزشک متخصص خود تماس بگیرید و موضوع را مطرح نمایید.

برای بهبود این علائم میتوانید از کیسه یخ استفاده نمایید. 9. تقریبا ۳ روز بعد از تزریق ژل، می توانید از رژ لب استفاده کنید. ۳ – با توجه به پزشک و منطقه ای که برای تزریق ژل لب به آن مراجعه می کنید قیمت از حدود ۷۵۰۰۰۰ هزار تومان تا ۱۶۰۰۰۰۰ تومان بابت تزریق هر سی سی ژل متفاوت است . تا یک هفته بعد از انجام تزریق به سراغ نوشیدنیهای الکلدار و دخانیات نروید. 7. درصورتی که مدتی بعد از تزریق، مناطقی از لب بسیار تیره و کبود شده باشد و این کبودی طبیعی بنظر نمی آید، حتما به پزشک خود مراجعه کنید. 2. در صورتی که مستعد ابتلا به تبخال هستید، حتما از پزشک خود نسخه ای برای داروهای ضد ویروس دریافت کنید. 3. حتما ۲ هفته پس از تزریق، جهت معاینه و ادامه تزریق (در صورت نیاز) به پزشک مراجعه کنید. تزریق ژل به لب یک عمل دائمی نیست اما بسیار ماندگار است. ✔ تورم و کبودی: شایعترین عوارض تزریق ژل لب کبودی و تورم میباشد اما این ورم معمولاً ماندگار نیست و با استفاده از یخ و طی گذشت یک هفته از بین میرود.