مرکز تخصصی زیبایی و تناسب اندام

● به هیچ عنوان نباید تمام ژل را از یک نقطه خارج نمود؛ در غیر این صورت تخریب بافت را به همراه خواهد داشت. در این روش، تخلیه ژل لب با سونوگرافی همراه می شود. همچنین باید بگوییم به خاطر برجسته شدن و کشیدگی زیاد لبها در این مدل، تزریق ژل لب با روش روسی به افرادی که لبهای بزرگ یا چشمهای ریزی دارند توصیه نمیشوند و بهتر است این افراد مدلهای دیگری را برای تزریق فیلر لبهای خود انتخاب کنند و حتما قبل از این کار با متخصصهای زیبایی و پوست و مو مشورت کنند. به خاطر تزریق سوزنی که درلب انجام شده این ناراحتی ها طبیعی هستند. البته علت تخلیه ژل همیشه هم به خاطر مبحث زیبایی نیست و گاهی فرد به دلایل پزشکی ناچار به انجام این عمل اصلاحی است. لازم به ذکر است که باید فرایند تخلیه ژل لب با سونوگرافی انجام گیرد. بیشتر بیماران 24 ساعت پس از انجام فرایند برجستهسازی لب از طریق تزریق ژل میتوانند در محل کار خود حضور یابند و بیمارانی که فرایند تزریق چربی را انجام دادهاند هم 3 تا 7 روز پس از انجام فرایند برجستهسازی دائمی لبها میتوانند به کار خود بازگردند.

به علت ایجاد حالت برجسته و بادشده در لبها بهتر است افرادی که صورت گرد دارند از این مدل استفاده کنند. افرادی که لبهای باریکی دارند به حالت طبیعی قابل مشاهده نیست. در مدل فانتزی لب ها به طور کلی از حالت طبیعی و عادی خود خارج می شوند و فرم فانتزی به خود می گیرند. ترکیب روش های کربن لیزر و لیزر CO2 فرکشنال را به شما پیشنهاد می کنیم. بعد از تزریق پرکننده یا ژل لب، بدون هیچ وقفهای شکل نهایی دلخواه شما ایجاد میشود و پس از آن شما میتوانید فعالیت های روزمرهی خود را بلافاصله از سر بگیرید. روش تزریق ژل لب مدل چاک دار به این نحو است که لب پایین پس از تزریق به دو بخش تقسیم میشود که میان آن دو یک چاک قرار گرفته است. درمان منافذ باز پوست به صورت ترکیبی نتیجه ی بهتری در بر خواهد داشت. در بحث روش های تخلیه ژل به مواردی چون کیست، توده و ضایعات سفت شده اشاره کردیم که با ایجاد برش های ریز می توان آن ها را استخراج نمود. اصلی ترین نکته در این باره این است که باید جای این گونه ضایعات به طور دقیق مشخص گردد؛ مخصوصا توده هایی که در عمق بافت قرار گرفته اند.

عملکرد این نوع آنزیم به گونه ای است که ژل های تزریق شده در محل لب را دچار فروپاشی کرده و در نهایت از بین می برد. گاهی در اثر استفاده از روش های مختلف تخلیه ژل، لب ها دچار بدفرمی و یا برآمدگی های غیرعادی می شوند. این نوع روش در مقایسه با روش هایی نظیر جراحی تخلیه ژل، عوارض و هزینه کمتری در پی خواهد داشت. از جمله عوامل موثر در قیمت نهایی کار میتوان به اجرت پزشک، هزینه کلینیک، قیمت ژل، حجم ژل و مواردی از این قبیل اشاره کرد. قابلیت کاربرد سوزن های تخلیه کننده، به نوع و غلظت ژل های تزریق شده بستگی دارد. احتمالاً طولانی شدن آن، بستگی به عوامل متعددی دارد. به لبهای خود ژل تزریق کنید. روش انتخابی با توجه به نوع فیلر یا ژل و یا شدت ناهنجاری ایجاد شده، متفاوت خواهد بود. حال اگر از این نوع ژل برای لب ها استفاده شود، ممکن است تورمی یکدست و غیرعادی به وجود آید که ناشی از ژل و افزایش حجم ناشی از کلاژن سازی خواهد بود. حتی ممکن است تغییراتی را که در صورت شما ایجاد شده است ، متوجه نشوید ، اکثر بیماران در روز دهم بعد از عمل با ظاهر جدید خود احساس راحتی و اعتماد به نفس می کنند و حتی بسیاری از آنها بعد از 2-3 هفته به کار خود برمی گردند.

توصیه ما به شما این است که به کلینیکی که مراجعه می کنید، نمونه کار قبل و بعد اقدامات زیبایی انجام شده توسط آن مرکز را با دقت بررسی کنید. در ادامه به مهم ترین روش هایی که برای تخلیه ژل به کار می رود، اشاره می کنیم. برای ژل های هیالورونیک اسید که غلظت ناچیزی دارند، می توان از روش تخلیه ژل لب با سوزن استفاده نمود. افرادی می توانند از فرایند تخلیه ژل استفاده کنند که برای عمل تزریق ژل لب آن ها فقط ژل های اسید هیالورونیک به کار برده شده باشد. برای افرادی که از ژل هیالورونیک اسید استفاده کرده اند، می توان آمپول های نوعی آنزیم تحت عنوان هیالورونیداز را به کار برد. حتی ممکن است پوست لب ها هم نیاز به ترمیم پیدا کند که می توان آن را با پوست نواحی اطراف جایگزین کرد. همین امر حساسیت را افزایش داده و می تواند منجر به بروز عفونت شود.