مراقبت بعد از تزریق ژل لب

1. ازآنجاییکه چربی از بدن خود شما برداشته میشود، لذا در این روش بدن شما بهعنوان میزبان سازگار است و منجر به ایجاد واکنشهای ایمنی نخواهد شد. 5. هزینه تزریق چربی حدود 4 تا 5 برابر هزینه یکبار تزریق ژل خواهد بود. ✔ به طورک لی بهتر است برای تزریق ژل هزینه کافی در نظر بگیرید و به مراکز مطمئن مراجعه کنید چراکه اگر این کار توسط سالنهای زیبایی و افراد سودجو با هزینه کم انجام شود عوارض جبرانناپذیری مانند توده توده شدن ژل، نامتقارن شدن لبها و حتی حساسیتهای پوستی شدید خواهد شد چراکه استفاده از مارکهای نامعتبر تمامی این عوارض را به دنبال خواهد داشت. برای این کار پس از ضدعفونی لب و اطراف آن، ژل مخصوص لب با استفاده از سوزن های بسیار ظریف، در زیر مخاط و پوست و بالای عضله لب تزریق می گردد. تزریق فیلر بین نیم ساعت تا یک ساعت به طول می انجامد ، پیش از تزریق زمانی برای تاثیر داروی بی حسی نیز اختصاص داده می شود .همچنین برای رسیدن به نتیجه ای که بیماران می خواهند به یک سرنگ Juvederm نیاز دارند ، اگرچه شرایط و فرم لب نیز در این امر تاثیر گذار است اما بسیاری از مراجعان می دانند که در این روش درد زیادی احساس نمیکنند .

کبودی جزئی بعد از تزریق این روش نیز طی مدت 1 الی7 روز کاملا از بین خواهد رفت و جای هیچگونه نگرانی نمیباشد. تزریق از روش ژل تا 6 ماه کاملا تضمینی و خوشفرم میباشد و بعد از آن توصیه میشود ترمیم شود تا دوباره با مواد ژل ،لب تازگی و طراوت خود را احیا بخشد و فرد دوباره به نتیجه دلخواه در لب خود برسد.تزریق از طریق ژل کنترل خوبی برای متخصص تزریق دارد که به خوبی و به اندازه میتواند مواد را مصرف و مهار کند،و همچنین مراجع کننده با تزریق ژل لب حالت طبیعی را در لب خود حس میکند و هیچگونه احساس سنگینی بر لب های خود ندارد و حجم اضافی را بر خود حمل نمیکند و موجب آزار وی نمی باشد. ۱ – یک پزشک مسلط و با تجربه انتخاب کنید و یا به یک مرکز معتبر پوست مو و زیبایی مراجعه کنید. با گذشت زمان، وارد شدن آسیب به پوست به خاطر قرار گرفتن در معرض نور خورشید، عوامل ارثی، سیگار کشیدن و سایر موارد مانند آن کاهش حجم لبها میشود.

درنتیجه بهمنظور انتخاب بین روشهای تزریق ژل و تزریق چربی به لبها بهتر است که تمامی مزایا و معایب هر یک از این دو تکنیک زیبایی را در نظر بگیرید و درنتیجه با توجه به نیازی که دارید یکی از این دو روش را انتخاب نمایید. دستهای از این عوارض کاملا طبیعی هستند و بعد از چند روز باید به صورت کامل از بین بروند. به گزارش خبرگزاری موج، پیشرفت علم باعث به وجود آمدن تکنیکهای متنوعی باهدف زیباسازی چهره و صورت و همچنین از بین بردن خطوط و چینوچروک و جوانسازی پوست شده است که هرچه بهتر میتواند به افراد در جوانسازی و زیباسازی خود کمک کنند. پیروی کردن از همه نکاتی که پزشک در خصوص مراقبتهای پس از درمان به شما توصیه کرده است به تسریع فرآیند بهبود کمک خواهد کرد. لازم است که فرد بهمنظور انتخاب یکی از این دو روش از همه مزایا و عوارض این روشها آگاهی داشته و با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه نسبت به انتخاب هر یک از این تکنیکهای زیبایی اقدام کند. فرم لب،در زیبایی چهره خانم ها تاثیر زیادی دارد و امروزه لب های حجیم و برجسته مورد توجه عموم قرار گرفته است.و خانم ها به دنبال راهایی برای حجیم شدن لب هایشان هستند،از طریق ماساژ درمانی ها برای حجیم کردن لب،استفاده از روغن های گیاهی،استفاده از پماد های موضعی که استفاده از آن ها ممکن است مشکل را برایشان حل نکند و با رساندن عوارض مشکل را دو برابر کند و اگر هم لب نتیجه ایی بدهند بسیار جزئی و زود گذر نتیجه خواهند داد.بهترین و دائمی ترین روش برای خوش فرم کردن لب ها روش تزریق ژل است که هرروزه بر تعداد مخاطبان افزوده میشود و همه از استفاده از آن اعلام رضایت کرده اند.

بهترین راه حجیم کردن لب ها،تزریق با ژل است .ابتدا لب را با بی حسی موضعی بی حس میکنند تا مراجع هیچ دردی را از طریق تزریق شدن احساس نکند و بعد ازآن، محل مورد نظر را از طریق محلولات ضد میکروبی و یا الکل تمیز میکنند تا به وسیله ی سرنگ مخصوص که سوزن بسیار ظریفی دارد مواد مورد نیاز را با دقت بسیار بالا و در زاویه ی درست و مشخص شده ی لب، تزریق کنند. نکته مهم : اگر تا یک هفته بعد از نخستین تزریق نتیجه زیبایی حاصل نشد 3 هفته بعد، تزریق مجدد قابل انجام است، حواستان باشد که تا 3 هفته هیچ ماساژی روی صورت انجام نشود. بهمنظور پاسخ به این پرسش که تزریق چربی به لب بهتر است یا تزریق ژل، باید بگوییم که انتخاب هر یک از این روشها کاملاً به خواسته شما و البته سلامت عمومی بدنتان بستگی دارد. 4. تزریق چربی نسبت به روش تزریق با ژل، دورهی نقاهت طولانیتر و دردناکتری دارد، تا جایی که این مدت بهجای چند ساعت یا چند روز تا چند هفته طول خواهد کشید. حجیم کردن لب ها از طریق تزریق ژل لب نسبت به سایر روش ها کبودی کمتری به همراه دارد و خوشبختانه تا به حال هیچ عوارضی ناشی از آن گزارش نشده است.