مراقبت بعد از تزریق ژل لب

متابولیسم بالای بدن ، به معنی سوخت ساز بیشتر است. هر چه متابولیسم بیشتر باشد ، سوخت ساز بدن و در نتیجه اثر فیلر کاهش می یابد. سوزن های حاوی فیلر برجسته کننده لب ها ، بسیار ریز هستند و در عمق کمی از لب وارد می شوند. به این ترتیب از ژلهای نازکتر برای ایجاد تغییرات محدود در لبها استفاده شده، در حالی که ژلهای ضخیمتر برای اضافه کردن حجم لبها مورد استفاده قرار میگیرند. به همین خاطر به بسیاری از افراد توصیه میشود از تزریق چربی برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود در ارتباط با ظاهر لبها و نواحی اطراف آن استفاده کنند. به دلیل اینکه ترکیبات هیالورونیک اسید مقدار زیادی آب در اطراف خود جذب می کند، به میزان کمی ژل برای اصلاح چین و چروک و فرورفتگی ها نیاز است. به این منظور، چربی مورد نیاز از سایر نقاط بدن بیمار گرفته شده و پس از تصفیه و جداسازی، به لبها تزریق میشود. معمولا زمانی از تزریق ژل به اندام تناسلی مردان استفاده میشود که فرد متقاضی افزایش و بزرگ کردن اندامش باشد. در این زمان درباره بهترین روش مناسب برای استفاده با بیمار صحبت شده و هزینه درمان بطور دقیق مشخص میشود. تزریق ژل و فیلر های منقضی می تواند عوارضی را برای شما در پی داشته باشد که جبران آن غیر ممکن یا زمان بر باشد .

فیلر ها پر کننده هایی هستند که می توانند به لب ها فرم بدهند و آن هارا زیبا کند. در برخی شهر ها از قبیل تهران در نقاط مختلف شهر نیز هزینه ها متفاوت است؛ زیرا در برخی مناطق شهر به دلیل امکانات رفاهی بیشتر، هزینه های جراحی های زیبا بیشتر است. با افزایش مقدار ژل مورد نیاز برای رسیدن به مدل مد نظر، هزینه تزریق ژل بیشتر می شود. پس بهتر است پیش از آن که برای حجم دهی به لب هایتان از این پروسه زیبا سازی استفاده کنید ، به اندازه کافی با برند ها و ترکیبات این برند ، همچنین اطلاعات مورد نیاز دیگر در رابطه با تزریق ژل آشنا شوید. نوع ژل (موقت، دائمی یا نیمهدائمی)، برند و شرکت سازنده ژل و میزان مورد نیاز برای حجم دهی به لبها از جمله عوامل موثر بر هزینهی نهایی هستند. ژل لب می تواند برای رفع تغییرات ایجاد شده و بازیابی زیبایی لب کاربرد داشته باشد. دقت داشته باشید که لب ها می توانند با استفاده از ژل یا فیلر ها حجیم شوند، در واقع برجسته سازی لب ها با استفاده از تزریق ژل یا تزریق فیلر می تواند موثر و مفید واقع شود، هرچند که این روش ها به عنوان روش های موقت برای زیبایی لب ها و سایر اعضای صورت مورد استفاده قرار می گیرد .

اکثریت پزشکان تزریق فیلر دائمی را رد نموده و و به علت این که در حال حاضر در آمریکا و اروپا عوارض و خطرات آن تایید شده ، تزریق آن به هیچ وجه توصیه نمی شود . اما چنین ژلهایی با وجود خطرات بسیار مثل عفونت، مورد تایید بیشتر پزشکان متخصص نیستند. این ژل توسط سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) تایید شده است و مدت ماندگاری آن از 9 ماه تا 18 ماه ؛ بسته به عوامل مختلف متفاوت است . ماندگاری تزریق ژل به لب به چند عامل مهم و تاثیرگذار می تواند بستگی داشته باشد که در این بخش در مورد آن صحبت می کنیم. خوشبختانه بروز عوارض بعد از تزریق به صورت کاملا موقتی و زودگذر می باشد که پس از چند بعد از تزریق به تدریج از میزان آنها کاسته می شود؛ بی حسی، تورم، سوزش، قرمزی و خون مردگی در محل تزریق و از دست دادن حالت طبیعی لب ها و … برخی از افراد نگران این موضوع می باشند که بعد از پایان دوام ژل، فرم لب ها به هم بخورد.تحقیقات نشان داده که ژل های هیالورونیک اسید،در محل تزریق باعث تولید کلاژن نوع یک میشوند،به همین دلیل بعد از جذب شدن خود ژل، لب ها به حالت قبلی برمی گردند یا فرم بهتر از قبل از تزریق دارند.

در طول اولین جلسه ملاقات در کلینیک، لازم است بیمار انتظارات خود درباره نتایج درمان را بطور دقیق توضیح داده و ظاهر مورد علاقه خود در ارتباط با لبها را تشریح نماید. کلینیک تخصصی پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار میدهد. مهم ترین موردی که میتواند در پیشگیری از عفونت لب موثر باشد انجام تزریق در کلینیک های تخصصی و بهداشتی زیبایی است. متخصصان زیادی هستند که می توانند تزریق ژل لب را انجام دهند، اما مهم ترین نکته در یافتن یک پزشک خوب، که واجد شرایط بوده و از تجربه کافی برای تزریق برخوردار باشد و بتوانید به او اعتماد کرده و درمان را به دست او بسپارید، بسیار حائز اهمیت است. این عوامل شامل نوع برند ژل انتخاب شده، مقدار ژل تزریق شده، روش مورد استفاده برای این کار و نیز تجربه و تخصص پزشک معالج میباشد.