مراقبت بعد از تزریق ژل لب

سیگار کشیدن می تواند خطر ابتلا به عفونت را افزایش دهد، بنابراین ترک سیگار بلافاصله بعد از دریافت ژل لب، بسیار حائز اهمیت است. بیشترین کاربرد تزریق ژل در کشور ما در قسمت لب ها می باشد .تزریق ژل در لب ها در صورتی که در مراکز معتبر زیبایی و توسط متخصص انجام بگیرد می تواند تغییرات زیاد و مثبتی را در چهره هر فرد بگذارد.تزریق ژل در لب ها از حساسیت بالایی برخوردارد است و در صورتی که به درستی انجام نگیرد می تواند تناسب صورت را از بین ببرد.لب ها بعد از تزریق برجسته می شود و برای افرادی که لب های باریکی دارند موثر واقع می شود. از دیگر فواید دریافت ژل لب ، می توان به این مورد اشاره کرد،که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلر بر لب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد و خواست لبان خود را به حالت اول بازگرداند ،تزریق فیلر این امکان را به او می دهد که فیلر را بدون هیچ مشکلی تخلیه کند . از او بخواهید تا گالری عکس های قبل و بعد سایر بیماران خود را که به دست او درمان شده اند، به شما نشان دهد. همچنین در انتهای مقاله مراقبت هایی که پس از تزریق به لب هایتان نیاز است انجام دهید آورده شده است تا با داشتن اطلاعاتی کافی به این عمل زیبایی اقدام کنید و نتایج مطلوبی که انتظار دارید، را به دست آورید.

خوشبختانه بروز عوارض بعد از تزریق به صورت کاملا موقتی و زودگذر می باشد که پس از چند بعد از تزریق به تدریج از میزان آنها کاسته می شود؛ بی حسی، تورم، سوزش، قرمزی و خون مردگی در محل تزریق و از دست دادن حالت طبیعی لب ها و … بعد از انجام تزریق ، احتمال خون مردگی در لب وجود دارد، برای بهبود این امر از کمپرس یخ استفاده نمایید. چون مواد به کار رفته در ژلهای تزریقی مشابه موادی است که در بدن وجود دارد، بعید است که باعث حساسیت شود. به طور کلی این سوالات در ذهن تمام افرادی که قصد انجام این کار را دارند، نقش می بندد. تزریق ژل لب به مدل های متفاوتی مانند: مدل عروسکی یا باربی، مدل روسی، مدل توپر و غیره انجام می شود که بیشتر به خاطر شباهت لب ها با چنین مدل هایی، نامگذاری شده اند. اگر از بهترین نوع ژل ها استفاده شود حجم لب ها به صورت طبیعی هم افزایش پیدا می کند.

2. به طور کلی ماندگاری این روش بسته به نوع برداشت و تزریق انجام شده، طولانی مدت محسوب می شود و تنها به یک بار تزریق نیاز دارد. یکی از محبوب ترین نوع تزریق ها تزریق فیلر گونه به حساب میآید که در سنین جوانی موجب جوان تر و شاداب تر شدن چهره میشود و در سنین بالاتر علائم پیری که شامل چین و چروک و افتادگی گونه هاست را به طور کامل رفع میکند. یکی از مدل های بسیار پرطرفدار در بین مراجعه کنندگان ما مدل عروسکی است که شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با این روش مقاله تزریق ژل لب مدل روسی را مطالعه نمایید، تزریق ژل لب مدل عروسکی به تزریق ژل به سبک روسی نیز شناخته میشود که در مقاله ذکر شده به صورت کامل در مورد استفاده از این روش توضیح داده شده است. شما می توانید با مشورت پزشک و تصمیم گیری در مورد فرم لب دلخواهتان یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

مدل قلبی با برجسته سازی و فرم دهی خاصی که برای لب ها ایجاد می کند، امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. در این روش تزریق از داخل به بیرون انجام می شود. نکته ای که جالب است بدانید این است که در تکنیک روسی برخلاف سایر تکنیک ها مدل تزریق ژل به لب بطور عمودی و از قسمت بالای لب انجام می شود. ممکن است با افزایش سن در فرم لب ها از لحاظ حجم ، برجستگی و ارتفاع آن تغییراتی رخ دهد و زیبایی آن را کاهش دهد. ژل لب می تواند برای رفع تغییرات ایجاد شده و بازیابی زیبایی لب کاربرد داشته باشد. در کنار حرفه، هنر نیز بسیار مهم است؛ به خصوص در مورد عضو مهم صورت که لب می باشد. 6. بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.