مراقبت بعد از تزریق ژل لب

در صورتی که پوست دچار تورم شود احتمالاً با خشکی همراه است و این موضوع باعث می شود که لایه بالایی پوست نیز خشک شود. در مدل ژل لب روسی، تنها بر روی حجیم سازی لب های بالایی تمرکز دارد و سایر قسمت های لب به میزان کمتری حجیم می شوند. مزیت تزریق ژل لب در مدل لب چاک دار، داشتن لبخند های زیبا می توان ذکر کرد؛ زیرا وجود خط میانی در لب پایین حالت زیبایی را به لب ها می دهد. اگر دوست دارید برای مراسم های مهم از جمله چشن عروسی ، تولد یا مهمانی خاصی ، لب های خود را با تزریق ژل فرم دهی کنید بهتر است چند هفته قبل این کار را انجام دهید . در مدل ژل لب قلبی تزریق ژل کاری دقیق و ظریف محسوب می شود و در مقایسه با سایر روش ها کار حرفه ای تر به حساب می آید. مدل روسی از مدل های محبوبی است که در مقایسه یا لب های مدل قلبی، لب ها حجم کمتری دارند و طبیعی تر هستند.

علت آن این است که مواد جدیدی که استفاده میشوند ایمنی بیشتری دارند. اما به دلیل گرانتر بودن تزریق چربی و همچنین پیچیدگیهای این روش (ساکشن چربی از بدن خود فرد)، بیشتر افراد تزریق ژل را بهتر میدانند و در جوامع مختلف استفاده از ژل لب روزبهروز بیشتر میشود. در خصوص تزریق ژل نیز تمام امر زیر را به نحو احسن و با هزینه ای مناسب برای شما انجام خواهیم داد. بسته به شکل طبیعی لب ها مدل مناسب تزریق ژل لب انتخاب می شود. شما برای بررسی و تصمیمگیری در مورد اینکه کدام نوع تزریق برایتان مناسب است میتوانید از مشورتهای متخصص پوست نیز بهره ببرید. از او بخواهید تا گالری عکس های قبل و بعد سایر بیماران خود را که به دست او درمان شده اند، به شما نشان دهد. عمل تزریق ژل لب برای برخی از افراد ممنوع است، زنان باردار، اشخاصی که آلرژی دارند، بیماران قلبی، افراد مبتلا به دیابت یا آسم هستند، اشخاصی که سابقه سکته مغزی یا قلبی دارند به طور کلی بدون مشورت با پزشک متخصص نمی توانند اقدام به این کار کنند. امروزه از این موارد استفاده نمیشود چرا که نتایج متنوعی به همراه دارند.

لب های برجسته و خوش فرم بر روی زیبایی صورت تاثیر زیادی دارند. همانطور که گفته شد تزریق ژل به لب ها تاثیر موقتی دارد و در نهایت تا 6 ماه باقی می ماند. یکی از مهم ترین و جذاب ترین عضو صورت، لب ها هستند. یکی از مهم ترین نکاتی که می توانید در دوران نقاهت برای خوابیدن استفاده کنید این است که بهتر است سر شما در ارتفاع بالاتری نسبت به بدن قرار داشته باشد، و همچنین این که باید این نکته را باید به خاطر داشته باشید که در زمان خوابیدن باید به گونه ای بخوابید که به محل تزریق زیاد فشار وارد نشود. بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد. مدت زمان ماندگاری این ژل ها 6 ماه تا یک سال می باشد که بعد از این مدت به دلیل جذب تدریجی این ماده در بدن تزریق تمدید شود. تقریبا برای تزریق ژل برای لب 30 الی 45 دقیقه زمان لازم است و پس از تزریق تقریبا بین 12 الی 18 ماه ماندگاری دارد. این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام مراجعه به مرکز تزریق ژل حتما این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

تزریق فیلر طبیعی ترین ظاهر را برای افراد ایجاد می کند و در فرم دهی صورت نقش بسزایی دارد.، همه افراد هم به دنبال راهی برای طبیعی نشان دادن زیبایی های خود می باشند به از همین رو تزریق فیلر را برای لبان خود انتخاب می کنند. کلاژن نیز زمانی پرکننده پوستیِ رایجی بوده اما امروزه کمتر مورداستفاده قرار می گیرد. در تزریق ژل آلیاکسین مواد تشکیل دهنده این فیلر حداکثر 9 ماه باقی می ماند و البته در مواردی ماندگاری آن یک سال نیز گزارش شده است که کمتر برای ناحیه لب اتفاق می افتد. ماندگاری و تأثیر ژل تزریقی میتواند به نوع محصول مورد استفاده، ناحیه مورد نظر جهت درمان و شرایط سنی و بدنی بیمار وابسته باشد. البته برای اینکه شکاف و فاصله ای بین تداوم و ماندگاری نتیجه ایجاد نشود، پزشک دنبال کردن جلسات فالوآپ را توصیه می کند. Juvederm Voluma XC: حجم زیرپوست را افزایش میدهد. از پراستفادهترین و معروفترین پر کننده هایی که در این دوران برای افزایش حجم و زیبایی لبها استفاده میشود محصولات حاوی مواد مشابه اسید هیالورونیک هستند و به آنها در اصطلاح ژل لب گفته میشود. اثرات حاصل از فیلر (ژل) اسید هیالورونیک تزریقی بلافاصله قابل مشاهده میباشد. نوع ژلی که استفاده می شود کاملاً درجه یک است و اجرای قابل قبولی دارد.