مراقبت بعد از تزریق ژل لب

همیشه دستان خود را قبل از لمس کردن لبها بشویید، روبالشی را قبل از خواب عوض کنید و از رژ لب یا نرم کننده قدیمی استفاده نکنید. اغلب پزشکان با امتحان کردن این گزینه ها موافق هستند و می گویند رژ های حجم دهنده، خط لب و رژ لب گزینه های کم خطر تری هستند. ✔ خونریزی لبها: اگر قبل از تزریق ژل از داروهای ضد درد و مسکن استفاده نمایید و یا صورت و لبهای خود را ماساژ دهید ممکن است پس از عمل لبهای شما خونریزی کند؛ بنابراین یک هفته قبل از تزریق ژل لب از مصرف داروهای ضد درد و روغن ماهی پرهیز نمایید و ورزش ایروبیک انجام ندهید تا خون کمتری در صورت شما جریان داشته باشد. می توانید با استفاده از گزینه های کم خطر مانند خط لب، رژلب، مرطوب کننده های لب مانند چرب لب، اسید هیالورونیک های موضعی یا حتی رژهای حجم دهنده ی جنجال برانگیز به طور موقت لب های خود را حجیم تر نشان دهید. بطور معمول لب تحتانی حجیم تر از لب فوقانی است و کمی جلوتر از آن قرار گرفته است. آیا میتوان پرکننده های لب را زودتر از بین برد؟ برخی افراد پس از انجام تزریق ژل از ظاهر خود ناراضی هستند و به دنبال روش برای کوچک کردن لب های خود هستند.

این روش تزریق نتیجه ای جذاب و زیبا داشته و عموما مناسب افرادی است که صورت بیضی شکل دارند. فرم لب بعد از تزریق ژل باید به اندازه ای باشد که با سایر اجزای صورت متناسب باشد. هزینه درمان های زیبایی از قبیل تزریق ژل لب در شهرهای مختلف متفاوت است. فکر کردن به این که هر متخصصی می تواند خطر کند و پرکننده ای را که مورد تایید FDA نیست به لب های شما تزریق کند دیوانه کننده است، اما این اتفاق رخ می دهد. به این دلیل که ما از لب های خود در تمام طول روز برای حرف زدن، خوردن و نوشیدن استفاده می کنیم، اکثر پرکننده ها دائمی نیستند. درخواست کنید تا یک کپی از سری ساخت و تاریخ انقضا داشته باشید و به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. بسیاری از بیماران جوان تر به دنبال زیاد کردن حجم لب های خود هستند، درحالیکه ساختار و خط دور لب آنها درحال حاضر هم به خوبی مشخص است.

پرکننده ای که از آن استفاده می کنید مهم است، بنابراین درمورد مناسبترین گزینه برای شما و لب شما صحبت کنید. بر اساس مطالعات انجام شده و اصول زیبایی شناسی ، لب بالا باید حدود 20 درصد عقبتر و کوچکتر از لب پایین باشد. همچنین لب ها حالت طبیعی خود را حفظ می کنند و فرم چهره به هم نمی ریزد. ممکن است پس از تزریق ناحیهی تحت درمان ماساژ داده شود تا از دستیابی به سطحی صاف اطمینان حاصل شود و نیز به مدت ۳۰ دقیقه بر روی پوست از یخ استفاده شود. علاوه بر آن مزیت هیالورونیک اسید این است که باعث می شود جذب آب بیشتری در بدن به وجود بیاید، حتی بیشتر از وزن هیالورونیک اسید. لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد. تزریق ژل لب درهمه جا دیده می شود و اینطور که به نظر می رسد قرارنیست به زودی جایی برود ولی آنطور که باید در مورد عوارض تزریق ژل لب کمتر اطلاع رسانی شده است. به طور کلی انواع مختلفی از مواد پرکننده وجود دارند که می توانند در بافت لب شما تزریق شوند که در ادامه به سه مورد از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

تعدادی از پرکننده های مختلف پوستی وجود دارد که به لب ها و اطراف دهان تزریق می شود اما به نظر می رسد که محبوب ترین آن ها شامل موادی به نام اسید هیالورونیک که مادهای قندی به حساب می آید و یکی از اجزای تشکیل دهندهی بافت پوست ما است و میتواند تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب ذخیره کند. تزریق ژل لب یکی از متدهای زیبایی غیر جراحی است که امروزه به دلیل ایمن بودن و حداقل عوارض ناشی از انجام ، طرفداران بسیاری در سراسر ایران مخصوصا ایران پیدا کرده است . تزریق ژل یکی از ایمن ترین و موثرترین ترین روش های درمانی برای از بین بردن عوارض پیری و افزایش جذابیت ظاهری چهره است. اگرچه ممکن است برخی صلاحیت لازم را برای اجرای ایمن این تزریقات را داشته باشند اما تجربه و دانش گسترده یک جراح پلاستیک و تیم باتجربه و مجرب وی نتیجه مطلوب تری را تضمین می کند. پس از تزریق ممکن است، میزانی کبودی، تورم و حساسیت به لمس را تجربه نماید، که میتواند بین ۶ الی ۱۰ روز طول بکشد. همچنین از وجود محصولاتی با عوارض جانبی وحشتناک در بازار سیاه که به طورغیر قانونی استفاده می شوند مطلع باشید. اما متداول ترین مواد پرکننده امروزه محصولاتی هستند که حاوی موادی مشابه اسید هیالورونیک هستند .