مراقبت بعد از تزریق ژل لب

کار دیگری که برای طبیعی شدن نتایج میتوان کرد، تزریق مقطعی ژل است. این کار به کمتر شدن سطح کبودی و تورم کمک می کند. ماندگاری اغلب ژل ها بین ۶ تا ۹ ماه می باشد و لذا شما پس از گذران این مدت نیازمند هزینه دوباره برای تزریق خواهید بود. الکل نقش رقیق کننده خون را دارد و باید بعد از تزریق ژل لب، به مدت حداقل 24 ساعت از نوشیدن آن خودداری شود. تاثیرات حاصل از تزریق ، ماندگار بوده و با یک جلسه تزریق ، شما می توانید به مدت 6 الی 9 ماه ، از داشتن لب هایی برجسته و زیبا لذت ببرید. اکثر خانم هایی که فرم لب های آنها بیضی شکل است می توانند با تزریق ژل به روش قلبی فرم زیبا و بسیار طبیعی به لب های خود بدهند. در این مدل فرم زیبا و زنانه ای به لب ها داده می شود. اخیرا تعداد مراجعینی که قبلا تزریق ژل لب انجام داده اند و ناراضی هستند زیاد شده است.

یکی از سوالاتی که همیشه برای افراد فعال در حوزه زیبایی پیش می آید این مورد است که آیا میتوان از تزریق چربی برای لب استفاده کرد؟ بعد از تزریق وجود توده در لب و عدم تقارن لب ها طبیعی می باشد و طی یک تا دو هفته برطرف خواهد شد. تزریق ژل لب یکی از عمل های زیبایی در بین خانم ها می باشد که به منظور حجیم سازی و برجسته کردن و ایجاد تقارن در هر یک از لب های بالا و پایین استفاده می شود. در این مدل که الهام گرفته از ستاره های سینما و هالیوود است، هر دو لب بالا و پایین به یک اندازه حجیم می شوند. در این مدل، لب پایین به طور یکنواخت، حجم بیشتری پیدا میکند و لب بالا هم پرحجم می شود. از آنجایی که در پوست هر یک از ما به طور طبیعی هیالورونیک اسید وجود دارد که وظیفه تامین تامین نرمی، لطافت و رطوبت پوست را بر عهده دارد لذا تزریق این ژل سازگاری بیشتری با لب ها در مقایسه با سایر نمونه های مشابه دارد و جزء بی عارضه ترین فیلرها است. ما در کلینیک های درمانی خود از بهترین ژل های موجود در بازار استفاده می کنیم.

هر روش زیبایی مزایای مختص خود را دارد، تزریق ژل لب نیز دارای مزایایی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. از مهمترین عواملی که بر روی ماندگاری ژل تأثیر دارند می توان به برند ژل مورد نظر اشاره داشت که باعث می شوند فرمول ساخت ژل با یکدیگر تفاوت داشته باشد. موارد دیگری نظیر تخصص فرد تزریق کننده و کلینیک درمانی نیز بر روی هزینه نهایی تأثیر گذار هستند ولی این تفاوت نباید به مقدار زیادی باشد. در هر یک از این موارد باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم. پزشکان حد متوسط ۶ ماه را برای ماندگاری آن در نظر گرفته اند که البته این میزان ماندگاری در برخی از افراد کمتر و در برخی دیگر بیشتر دیده می شود. علاوه بر اینکه شما باید تزریق این ژل را به دست یک پزشک ماهر و متخصص بسپارید، باید هنر و سلیقه پزشک را نیز در نظر بگیرید. برای کسب نتیجه ایده آل ، تبحر و تکنیک پزشک بسیار حائز اهمیت است. به طور کلی می توان این گونه نتیجه گرفت که برای افزایش حجم لب، تزریق ژل گزینه ی به مراتب مناسب تری از سایر روش ها به خصوص تزریق چربی است.

متخصص به خوبی میتواند حجم ژل را کنترل کند و نتیجه دلخواه را به دست دهد. در این بخش دو فیلم از طریقه تزریق فیلر لب را که توسط پزشک متخصص در کلینیک زیبایی گلدن رویال انجام می شود را برای شما قرار داده ایم تا شما عزیزان با روند انجام کار در این کلینیک آشنا شوید. نه تنها قشر جوان بلکه افراد مسنی که بر اثر افزایش سن حجم لب های خود را از دست داده اند، می توانند با تزریق ژل به لب ها زیبایی خود را مجددا به دست آورند. ۱۱. لازم نیست که در تمام نقاط لب تزریق کنید بلکه می توانید انتخاب کنید که در کدام قسمت ها می خواهید تمرکز داشته باشید. این محبوبیت ممکن است به همان اندازه ای که خانم ها وقتشان را صرف هایلایت کردن موهایشان می کنند باشد. در مدل چاک دار، در قسمت مرکزی لب پایین چاک و یا خط ایجاد می کنند تا حجم دو طرف لب پایین بیشتر دیده شود. از تزریق چربی بیشتر برای حجم دهی و جبران فرورفتگیهای صورت استفاده میشود.