مراقبت بعد از تزریق ژل لب

حداقل تا ۲۴ ساعت پس از تزریق پرکننده یا ژل لب، آرایشی روی لبها انجام ندهید. با انجام برخی از روش ها می توان در حین تزریق درد را کمتر کرد، به عنوان مثال از کمپرس یخ هنگام تزریق استفاده شود و یا از کرم های بی حس کننده موضغی استفاده شود همچنین پزشک با استفاده از روش های دندانپزشکی لب را بی حس می کند. برای این که میزان اثرگذاری ژل تزریق شده Lip gel بیشتر باشد و همچنین عوارض جانبی آن کمتر شود، بهتر است قبل از تزریق نکاتی را رعایت کنیم. آیا میدانید که برای از بین بردن قوز روی بینی میتوانید این عمل زیبایی را امتحان کنید؟ عمل تزریق ژل به لب برای چه افرادی مناسب است؟ برای خواندن مقاله تزریق فیلر یا ژل اینجا را کلیک کنید. معمولا تزریق ژل لب درد موثری نداشته و نیاز به بی حسی ندارد. مثلاً تزریق ژل با برند Radiesse و Sculptra به واسطه مدت زمان دوام بیشتری که دارد مشهور به ژل دائمی است اما نه به این معنی که تا آخر عمر خود دیگر نیاز به تمدید ژل نداشته باشید.

و در آخر باز هم از شما تشکر میکنم که همراه ما بودید. ما در این بخش سعی کردیم که تمامی سوالاتی که ممکن است برای شما به وجود آید را پاسخ دهیم و به شما برای انجام این تزریق کمک کنیم. ✔ به طورک لی بهتر است برای تزریق ژل هزینه کافی در نظر بگیرید و به مراکز مطمئن مراجعه کنید چراکه اگر این کار توسط سالنهای زیبایی و افراد سودجو با هزینه کم انجام شود عوارض جبرانناپذیری مانند توده توده شدن ژل، نامتقارن شدن لبها و حتی حساسیتهای پوستی شدید خواهد شد چراکه استفاده از مارکهای نامعتبر تمامی این عوارض را به دنبال خواهد داشت. همچنین پزشک خود را از حساسیتهای ناشی از استفاده لیدوکائین و یا هرگونه داروی مصرفی مطلع کنید. از دویدن، شنا و هرگونه کار و تمرین شدید به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تزریق ژل اجتناب کنید. فعالیت بدنی شدید ضربان قلب و جریان خون را افزایش میدهد و ممکن است باعث تورم و کبودی در لبها شود.

✔ نوع کلینیک زیبایی: انتخاب کلینیک مناسب نیز در قیمت تزریق ژل تأثیرگذار است اگر عمل تزریق را در کلینیکهای معتبر و توسط نیروی متخصص انجام دهید هزینه بیشتری باید پرداخت نمایید چراکه سابقه این مراکز زیاد است و از تخصص کافی برخوردار میباشد؛ بنابراین کار تزریق را بهصورت اصولی و با مواد باکیفیت انجام میدهد و درنتیجه هزینه بیشتری نیز دریافت مینماید اما این هزینه در مقابل کاهش عوارض آن ناچیز خواهد بود. باید توجه داشت که ژلها به دو نوع ماندگاری کم و ماندگاری بالا تقسیم میشوند و افرادی که تزریق را برای اولین بار انجام میدهند بهتر است از ژلهای ماندگاری کم استفاده نمایند تا اگر حساسیتی برای آنها ایجاد شد بتوان بهراحتی و بدون دردسر ژل را تخلیه کرد. تزریق ژل لب نیز مانند سایر عملهای زیبایی ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد اما باید توجه داشت که اگر کار تزریق توسط فرد متخصص انجام گیرد این عوارض به حداقل خواهد رسید همچنین اگر مارک ژل تزریقی معتبر باشد ممکن است عوارض بعدی به وجود نیاید.

از فیلرهای پوستی در لب میتوان برای بازگرداندن حجم از دست رفته در لب افراد مسن و همچنین به منظور افزایش حجم و بهبود نسبتها در لب مشتریان جوان استفاده کرد. اگر برای افزایش حجم لب روش انتقال چربی را انتخاب کنید ، پزشک لیپوساکشن شما را با استفاده از S.A.F.E انجام می دهد.این تکنیک سه مرحله ای ، کمتر تهاجمی است و زمان را به حداقل می رساند. ولی حتما به این مسئله توجه کنید که تزریق ژل کاری تخصصی بوده و باید توسط پزشک متخصص انجام شود، پس با پرداخت هزینهی پایینتر آن را انجام ندهید و سلامت خود را به خطر نیاندازید. وضعیت لبها و میزان برجسته شدن لب از عوامل تعیین کننده است که این مسئله بعد از مشورت با پزشک روشن میشود. همچنین انتخاب پزشک و نوع برند ژل میتواند به شما در پایین آوردن احتمال عوارض جانبی تا حد زیادی کمک کند. اما اگر قرار به افزایش حجم کلی لب باشد باید نوع دیگری از ژل تزریق شود که شاید مقداری تورم به همراه داشته باشد. به طور کلی این روش عوارض جانبی خاصی ندارد ولی ممکن است تا چند روز در ناحیه لب خود تورم داشته باشید و یا با کبودی رو به رو شوید ولی با رعایت موارد زیر میتوانید روند بهبودی خود را تا حد زیادی تسریع کنید.