متد صنعتی شخصیدوزی پوشاک مردانه در ایران

لباس اسپرت و لباس رسمی دو سبک پرطرفدار مختلف از طراحی لباس هستند. 2. یکی دیگر از نکات بسیار مهم در هنگام خرید پیراهن های مردانه، متناسب بودن پیراهن با سبک استایل شما می باشد. وی در رابطه با مشکلات ثبت سفارش گفت: برای ثبت سفارش پارچه مشکلی وجود ندارد و تنها ثبت سفارش نخ، دکمه و برخی اقلام دیگر با محدودیت مواجهند و کیفیت برخی شرکتهای داخلی نیز متناسب با استانداردمان نیست. تنها مشکل برندهای ایرانی قبل از برجام و افزایش قیمت ارزها این بود که به دلیل پایین بودن نرخ ارز تولیدات خارجی میتوانستند در بازار به راحتی مانور دهند اما اکنون شرایط رقابتیای بوجود آمده است که میتواند زمینه فعالیت برندهای داخلی را نیز فراهم کند. از سوی دیگر نوسانهای نرخ ارز و افزایش قیمت ارزها برای آن دسته از مصرفکنندگان که قیمت نیز برای آنها اهمیت دارد موجب شده است تا برندهای ایرانی را به خارجی ترجیح دهند. زعیمزاده با اشاره به شیوع بیماری کرونا و محدودیتهای بهداشتی گفت: اگر افراد خود مایل باشند میتوانند در محل کار یا منزل یا هر مکان دیگری که خود معرفی میکنند اندازهگیری لباس از آنها انجام شود. اگر خرید شما حضوری باشد، پرو کردن این مشکل را حل میکند، اما اگر خرید شما آنلاین باشد و یا تصمیم شما هدیه دادن باشد باید از سایز و اندازه دقیق بدنتان اطلاع داشته باشید.

انتخاب شما باید لباسی باشد که سایز شما است . وی ادامه داد: افراد اندامهای متفاوت دارند و باید لباس و تنپوش مناسب برای آنها بهگونهای انتخاب شود که نقاط قوت بدن تقویت و ضعف آن پوشش داده شود به ویژه در مورد کت و شلوار این پوشش باید متناسب با قالب بدن فرد باشد. وی درباره مشکلات تأمین مواد اولیه نیز گفت: در تأمین نخ، دکمه و برخی از مواد اولیه متناسب با استانداردهایی که ما برای تولید در نظر داریم مشکلاتی وجود دارد و نشستها و جلساتی که با حضور مسئولان دولتی، تولیدکنندگان و اتحادیهها در اینخصوص برگزار شد به نتیجه لازم نرسیده و بحث جویند شدن برندهای پوشاک نیز به سرانجام نرسید. وی در ادامه با اشاره به مشکلاتی در واردات مواد اولیه تولید گفت: اگر مشکلات کنونی که در زمینه ثبت سفارش برخی از اقلام تولید وجود دارد برطرف شود روند تولید به راحتی قابل انجام خواهد بود و تولیدکنندگان ایرانی از مزیتهای رقابتی خوبی برخوردار هستند.

اگر پوست شما در مقابل نور، زرد به نظر میرسد و رگهای مچ دستتان سبز کمرنگ یا زیتونی باشد جنس پوست شما مانند کیم کارداشیان گرم است. صورتی، یاقوتی، قرمز روشن و زرد کمرنگ هم برای شما خیلی ایدهال است. پس بهتر است رنگهایی مثل سفید، کرم، آبی روشن، طوسی کمرنگ و از این قبیل انتخاب کنید. بعضی رنگها مثل سفید، سبز، آبی به هر رنگ پوستی میآید، اما برای تجربه پوشیدن رنگهای جدید باید انتخاب لباس مناسب بر اساس رنگ پوستتان داشته باشید. ظرفیتی بالغ بر 50 میلیون نفر به صورت فعال در این شبکۀ اجتماعی حضور دارند. وی در رابطه با برنامهریزی شعب گراد پرو گفت: برنامه ما این است که اکنون سه شعبه گراد پرو در تهران افتتاح شود اما برنامهریزی ما این است که در تمام شهرهایی که گروه صنعتی گراد شعب فعال دارند شعباتی نیز برای گراد پرو دایر شود. گروه پوشاک ایکات در اوایل دهه هفتاد با توجه به نیاز روزافزون به صنعت پوشاک و مد با هدف ایجاد برند پوشاک مردانه در ایران پایه ریزی شد و بابهره گیری از منسوجات با کیفیت ، توان طراحان داخلی ، بازاریابی و تبلیغات علمی توانست قدمهای بلندی را در جهت ارتقاء صنعت پوشاک آقایان بردارد.

وی درباره تشکیل گروه صنعتی گراد پرو گفت: شخصیسازی لباس از گذشتههای دور وجود داشته است اما هدف ما این است که شخصیدوزی پوشاک مردانه را در سطح صنعتی آغاز کنیم به همین دلیل خطی راهاندازی شده است تا مشتریان این گروه صنعتی بتوانند پوشاک شخصیدوزی شده را به راحتی در اختیار داشته باشند. مدیر اجرایی گروه صنعتی گراد خاطرنشان کرد: میتوان از المانهای انحصاری که خود شخص به آن تمایل دارد در لباس استفاده کرد و افراد این انتخاب را دارند که نوع آستر، نوشته موجود در آستر و هر المانی را که خود میپسندند در فرمهای اولیه انتخاب و در شخصیدوزی اجرا شود. وی به اندازه افرادی که در دنیا وجود دارند سلیقه و پوشش لباس وجود دارد که میتوان برای پاسخگویی به نیازهای آنها متدهای جدید ایجاد کرد. هودی زیپ دار در کنار شلوار لی یا جین را میتوان از پرطرفدارترین ست لباس مردانه اسپرت 2020 به شمار آورد که از این سال به بعد ترند شد. در ادامه این مقاله از دیجی استایل به بررسی انواع لباس مردانه، جنس و رنگ آنها و برندهای معروف در این زمینه میپردازیم.