متخصص گوش و حلق و بینی

البته پزشکان مختلف دستورالعمل های متفاوتی در مورد شستن صورت بعد از تزریق ژل لب به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. از آنجایی که مراکز زیادی در این رابطه با قیمت های مختلف وجود دارند بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که به فنون تزریق و آناتومی صورت کاملا آشنا باشد. از این رو برای این که هزینه آن را برآورد کنید باید این عوامل را در نظر بگیرید. برای جلوگیری از بروز این عارضه توصیه میشود تزریق ژل لب را در مراکز و کلینیک های معتبر و زیر نظر پزشکان مجرب و متخصص انجام دهید. متخصص زیبایی مراقبتهایی که باید پس از تزریق از سوی بیمار انجام شود را به وی توصیه میکند. این مدل ژل لب هم به این صورت است که متخصص زیبایی تزریق را به گونهای انجام می دهد که فضایی خالی در میان لبهای شخص ایجاد کند. گاهی اوقات هم ژلها به شکل کیست درمیآیند که با لمس روی لب آن را حس خواهید کرد. در پاسخ به این سوال باید گفت اگر عمل تزریق در کلینیک ها و زیر نظر پزشکان متخصص انجام شود ناحیه مورد نظر در ابتدا توسط داروهای بی حسی نظیر لیدوکائین بی حس می شود. شما به جای دیدن و یا حس کردن حجم زیادی از فیلر، می بایست زیبایی طبیعی را بر روی لب های خود مشاهده کنید.

درد یا سوزشی که احساس می شود بسیار جزئی بوده و هر کسی می تواند آن را تحمل کند. ۱۳. ده روز قبل از تزریق، از داروهای ضد درد (به استثنای تیلنول)، روغن ماهی و ویتامین E اجتناب کنید، که تمایل دارند خون را از بین ببرند. در این روش لب بالا و پایین از نظر اندازه باهم متناسب میشود و لبها فرمی کاملا طبیعی و زیبا را به خود می گیرد. اما هنگامی که به صورت تخصصی توسط دکتر تزریق ژل انجام می شود و محصول مورد استفاده با کیفیت است، ٬پرکننده بسیار طبیعی و نچرال به نظر می رسد. خیر. برخلاف چیزی که به نظر میرسد، تزریق ژل به لب باعث کشیده شدن یا شل شدن پوست لب نمیشود. معمولا ماندگاری ژل از چربی بیشتر است چرا که چربی از بافت بدن خود فرد بوده و به سرعت جذب بدن میشود. به صورت کلی باید گفت که استفاده از چربی برای تزریق به لب مناسب نیست، علت این موضوع نیز مشخص است چرا که تزریق چربی در بیشتر مواقع برای جبران مشکلاتی نظیر فرو رفتگی صورت و یا حجم دهی استفاده می شود. پس از آن نوبت به علامت گذاری دقیق قسمتهایی میرسد که باید تزریق شود. ممکن است مدتی پس از تزریق ژل لب شخص از تزریق رضایت کافی نداشته باشد و یا سبب بروز مشکلاتی برای او شود.

تنها کافی است تا از افرادی که قبلاً به انجام روند درمانی تزریق ژل پرداخته اند مشاوره بگیرید تا به شما بهترین کلینیک های درمانی برای اینکار را معرفی کنند تا دیگر جای نگرانی در رابطه با عوارض و مشکلات این درمان وجود نداشته باشد. اگر شما هم قصد حجیمتر و زیباتر کردن لبهای خود را دارید لازم است با تحقیق کامل بهترین مرکز تزریق و متخصص زیبایی را برای این کار انتخاب کنید تا از نتایج به دست آمده بیشترین رضایت را داشته باشید. و موجب زیباتر شدن لبخند آنها میشود. پر کردن کناره های لبها با فیلرها امکانپذیر است که این کار سبب حجیم تر شدن کناره های لبها میشود. از این رو برای این کار از بیحسی موضعی استفاده میشود. زیرا جذب آب توسط این ماده ، خود سبب افزایش حجم می شود. زیرا ورزش سبب می شود جریان خون افزایش پیدا کرده و ورم قسمت تزریق شده بیشتر شود. اما گاهی اوقات بخاطر افزایش سن و یا داشتن برخی عادات غلط همچون جویدن لب ها ممکن است تغییراتی در شکل و اندازه آن ها ایجاد شود. این فیلرها که از جنس هیالورونیک اسید میباشند دقیقاً از همان مادهای تشکیل شدهاند که در ساختار پوست بدن به شکل طبیعی وجود دارد، بنابراین دارای عارضه جدی نمیباشند و برندهای معتبر این نوع فیلر دارای تاییدیه FDA میباشند.

پزشک در روش تزریق ژل لب مدل روسی فرم لبها را همانند شکل یک قلب ظریف درمی آورد. زیرا الکل احتمال بروز خونریزی و کبودی را بالا می برد. در دو هفته اول می بایست از حمام با حرارت بالا و سونا خودداری کنید. در این روش لبها به جای این که برجسته شوند، صاف و خوش فرم شده و به طرف بالا متمایل میشوند. البته در صورتی که بخواهید این تاثیر زودتر از بین برود میتوانید به پزشک خود مراجعه کرده و وی با تزریق آنزیم هیالورونیداز ژل تزریقی را تخلیه کرده تا اثر آن از بین برود. برای حل کردن و تجزیه ژلهای هیالورونیک اسید به آنزیمی به نام هیالورونیداز نیاز است که سبب کاهش اثرات منفی ژل میشود. تزریق ژل لب مدل عروسکی یک روش سرپایی است و نیاز به جراحی ندارد. اما اگر این زمان بیشتر طول کشید شما می بایست حتما این مورد را به پزشک متخصص خود گزارش دهید، البته مطمئن باشید که اگر شما تزریق ژل لب را در یک کلینیک معتبر زیبایی انجام دهید و توصیههای پزشک متخصص خود را قبل و بعد از انجام تزریق ژل لب به صورت کامل رعایت کنید عوارض طبیعی تزریق ژل به لب دو تا سه روز بیشتر دوام نخواهد آورد.