لیست قیمت پخش عمده لوازم جانبی موبایل , زیر قیمت بازار

پس بعد از خرید گوشی مهمترین چیزی که باید برای تهیه آن سخت به فکر باشید داشتن یک گارد(قاب) و گلس مناسب گوشی تان است. تعداد تقاضا کننده برای لوازم جانبی تلفن همراه رو به افزایش است و طبق آمار گرفته شده حدود 44 درصد از افراد به طور متوسط هر 6 ماه یکبار باید لوازم جانبی موبایل خود را ارتقا دهند زیرا هزینه ی زیادی برای گوشی همراه خود پرداخت کرده اند پس درآمد لوازم جانبی موبایل خوب است. هدفون نیز ممکن است به همراه گوشی در هنگام خرید ارائه شود ولی بسیاری از افرادی که طرفدار پر و پا قرص موسیقی می باشند ترجییح می دهند تا از هدفون های با کیفیت بالاتر استفاده کنند و معمولا آن را به صورت جداگانه و با برند دلخواه خریداری می کنند. تصور کنید که در خیابان در حال قدم زدن هستید و موزیک دلخواه تان را گوش می دهید و یکباره گوشی تان از دست شما می افتد و به زمین می خورد و دچار آسیب می شود. اما علاوه بر این شارژر، شارژرهای دیگری اعم از شارژر فندکی، شارژر وایرلس و غیره هم وجود دارند که بهصورت مجزا در لیست لوازم جانبی موبایل نام بردهایم.

دقت داشته باشید که سیاست بازگشت محصول در فروشگاههای مختلف با هم متفاوت است، بنابراین قبل از نهایی کردن خرید لوازم جانبی گوشی موبایل با دقت آن را بررسی کنید. قبل از هر چیز میتوانید اگر برند گوشی شما آیفون است، از بابافون لوازم جانبی آیفون را تهیه کنید. با وجود این وسیله در هر مکان و زمانی که هستید میتوانید موبایل خود را بدون نیاز به منبع برق و پریز، شارژ کنید. عملکرد این نوع شارژر در صورتی امکان پذیر است که تلفن همراه شما از قابلیت شارژر بی سیم یا QI پشتیبانی کند. لازم به ذکر است محافظهای کابل علاوه بر حفاظت منجر به زیبایی سیم شارژر و یا هندزفری شما میشوند. خرابی یا سوختن کارت و یا ویروسی شدن می تواند مهمترین ترین اطلاعات شما را برای همیشه از بین ببرد. قاب و گلس گوشی مهم ترین لوازم جانبی برای گوشی شماست. از دیگر مشکلات، نبود نظارت کافی و روند پر پیچ و خم شکایت از طریق اتحادیه است به طوری که برای یک شکایت ساده گران فروشی طبق آن چه مسئول رسیدگی به شکایات اتحادیه تلفن همراه می گوید، باید چندین بار مراجعه حضوری داشته باشید و برای رسیدن به حق تان حداقل یک ماه دوندگی کنید!

رئیس اتحادیه این صنف درباره طولانی بودن فرایند رسیدگی به شکایت از سوی اتحادیه می گوید: «این مسئله را من در کلیت تایید نمی کنم اما در جزء تکذیب هم نمی کنم. اگر در جستجوی لوازم جانبی مناسب برای تلفن خود هستید، مرکز فروش لوازم جانبی گوشی کوک موبایل تنها مکان مناسب شما است. اکثر کابل شارژ تلفن همراه به شما امکان می دهد تلفن های هوشمند خود را شارژ کرده و از آن برای بسیاری از اهداف دیگر استفاده کنید. به عنوان مثال ، قاب تلفن های همراه آیفون در ژاپن مورد توجه قرار گرفته است زیرا بیش از 50 درصد از جمعیت مردم از آیفون استفاده می کنند و با تامین لوازم جانبی آن به سود بسیار زیادی خواهید رسید. چراکه مونوپاد وسیلهی بسیار مناسب و بهدردبخوری در راستای ثبت خاطرات و لحظات با عکاسی است. ازجمله کارآمدترین لوازم موجود در لیست لوازم جانبی موبایل، پاور بانک و یا همان شارژر همراه است. و اما باز هم همانطور که گفتیم، نیاز نیست زمانی که در حال تماشای فایل تصویری هستید یا در جلسه آنلاین شرکت می کنید، تمام مدت گوشی یا تبلت خود را در دست بگیرید؛ کار را به نگهدارنده ها و استندها بسپارید و کمی به جسمتان کش و قوس دهید (گرچه اگر در جلسه ای حضور دارید شاید بهتر است این کش دادن ها را به بعد موکول کرده و رسمی روی صندلی تان جا خوش کنید.) کیف های هوشمند، بازوبندها و انواع کیف کمری؛ جذاب نیست؟

در فروشگاه ما، انواع مختلفی از قاب موبایل مانند کیف، جلد، روکش، ضربه گیر، کیف چرمی موبایل و غیره وجود دارند. این موضوع را به خوبی می دانیم که گوشی های هوشمندی که امروزه در بازار وجود دارند دارای حافظه داخلی بالایی هستند، اما وجود کارت حافظه روی گوشی شما علاوه بر این که عملکرد گوشی را بالا می برد باعث می شود که شما بتوانید برنامه های بیشتری روی گوشی خود داشته باشید. یکی دیگر از محافظتکنندههای موبایل، کیفهای مخصوص گوشی هستند که بر اساس انواع و اقسام برندهای موبایل در بازار وجود دارند. اگر دقت کرده باشید کابل یا هندزفری ها بعد از مدتها استفاده از آنها و یا با بی توجهی و بی نظمی امکان خراب شدن و پارگی را دارند؛ که در مورد مدلهای آیفون بیشتر صادق است. ازجمله بهترین اقدامی که در این راستا وجود دارد، تهیهی قاب و یا بامپر گوشی موبایل است. در میان موارد بالا، محافظهای شیشهای در حال حاضر از میزان فروش بالایی برخوردارند و بهمراتب بیشتر مورد خریدوفروش قرار میگیرند. را تحت پوشش قرار داده و همواره بر این لیست افزوده خواهد شد.