لوازم جانبی و اکسسوری موبایل + معرفی و لیست راهنما 0 تا 100

اگر قصد خرید لوازم جانبی با عنوان پاوربانک را دارید از برندهای اصلی و معتبر با ظرفیت متناسب و قیمت مد نظرتان استفاده کنید. اگر شما هم اخیراً فروشگاه لوازم جانبی موبایل افتتاح کردهاید و قصد دارید که ویترین و قفسهها و انبار لوازم خود را با محصولات لوازم جانبی موبایل پر کنید، میبایست این نکته را در نظر داشته باشید که نیاز مشتری شما در اولین گام خرید، محصول کاربردی بوده و در گام بعدی برای اینکه سود فروش شما پوششدهنده هزینههای ماهیانه کسبوکار شما باشد و درامد بسیار مناسبی نیز برای شما فراهم شود بایستی حتما توجه خود را معطوف به قیمت خرید لوازم جانبی موبایل فروشگاه های عمده فروشی کنید. البته قیمت یک پاور بانک هم با بالا رفتن ظرفیت افزایش می یابد و در صورت پایین بودن ظرفیت شاید با یک بار متصل شدن به آن برای بار دوم امکان شارژ وجود نداشته باشد. اسپیکرها از طریق بلوتوث معمولا به گوشی شما متصل میشوند که این نوع معمولا طرفداران بیشتری نیز دارد. شما با داشتن یک گلس با جنس خوب می توانید گوشی خود را از خط و خراش های معمولی در امان بدارید در واقع گلس مثل نون شب واجبه برای گوشی شما. با هدفون یا هندزفری علاوه بر گوش دادن موسیقی میتوانید تماسهای با کیفیت برقرار نمایید.

شما جزو کدام دسته از افراد هستید کسانی که دائم در حال گوش دادن به موسیقی هستند و باید همیشه هندزفری در کیفشان به عنوان یک وسیله ضروری باشد؟ 5. ضد ضربه: چون جنسشان از پلی کربنات است جزو قاب های سخت قرار میگیرد و در قسمت های مختلف از TPU استفاده شده، تا بتواند جلوی ضربه را بگیرد. برای اینکه تمام گوشی شما با گلس پوشانده شود میتوانید از گلس فول استفاده کنید که با چسبی که دارند بعد از زدن گلس بر روی گوشی هیچ اثری از آن باقی نمی ماند. 3. کاور کتابی: پوششی که مانند صفحه کتاب روی صفحه نمایش قرار گرفته و باعث جلوگیری از آسیب نمایشگر گوشی شما می شود. اگر این پوشش طلقی کدر رنگ بود و کاملا هم اندازه کارت حافظه طراحی نشده بود احتمال فیک بودن آن بالاست ، خصوصا اگر نوشته های حک شده روی بدنه رم ناخوانا و از کیفیت نامطلوبی برخوردار باشد.

بیشترین ظرفیتی که امروزه استفاده میشوند بین 10000 و 20000 میلی آمپر است اما مدلهای 5000 تا 40000 میلی آمپر هم وجود دارد که کمتر مورد استفاده قرار میگیرند و قیمت بالاتری دارند. این دسته از مصرفکنندگان هولدر برای آدرس یابی و فعالیت در کسبوکار های آنلاین خود نیاز به استفاده مداوم از جیپیاس موبایل و ارتباط مستقیم با مشتریان اینترنتی خود در حین حرکت خودرو را دارند. نکته مهم اینکه برای لنز دوربین هم میتوانید گلسی نازک با رزولوشن 100 درصد که باعث جلوگیری از ایجاد هرگونه خط و خش میشود تهیه نمایید.بنابراین هر از گاهی به دلیل وضوح بیشتر باید آن را تعویض کنید. نکته ای که باید به آن توجه کنید به دلیل ناسازگار بودن آنها با گلس نمی توانید ارز هر دو با هم استفاده کنید و باید از این مدل قاب در گوشی هایی استفاده شود که Corning Gorilla Glass دارند. تمام قدرت پاور بانک در ظرفیت آن قرار گرفته و هرچه ظرفیت آن بالاتر باشد میتوان با آن دفعات بیشتری گوشی را شارژ کنید. گوشی های هوشمند دارای اکسسوری ها و لوازم جانبی مختلفی نیز می باشند که برخی از این لوازم ضروری و برخی غیر ضروری هستند.

همانطور که در ابتدای مقاله صحبت شد، که اگر گوشی شما بیفتد و یا آسیب جدی ببیند یا باید هزینه های گزافی را متحمل شوید یا یک گوشی جدید بخرید حتی امکان از کار افتادن سنسورهای لمسی در اثر فشار وجود دارد. اما هندزفری بلوتوثی که بیشتر برای کسانی مناسب است که نمی خواهند در هنگام کار با آن یک سیم دراز دست و پایشان را ببندد و نتوانند کاری انجام دهند مثل افرادی که پشت فرمان می نشینند یا در هنگام ورزش می خواهند از موسیقی لذت ببرند یا به تلفنی پاسخ دهند. چند سال پیش تشخیص کیفیت کالای خریداری شده کار آسانی نبود. کمپانی های سازنده تلفن همراه و لوازم جانبی معتبر، به هنگام ساخت قطعات مورد نیاز کاربران از استانداردهای مشخص شده ای برای تولید کالاهایشان استفاده می کنند، این در حالی است که برای ساخت اجناس تقلبی هیچ توجهی به این استانداردها نمی شود و تمرکز بیشتر سازندگان اجناس تقلبی، در راستای ایجاد شباهت ظاهری کالا به کالای اصل صرف می شود.