قیمت ژل لب در سال 1400- معرفی انواع ژل لب-سیمارو

نکته بسیار مهم این روش آن است که چون ژل دقیقا مانند موادی است که در داخل پوست طبیعی لب وجود دارد و لبها حالت طبیعی و عادی خود را حفظ میکنند و فقط تغییر در حجم و فرم لب صورت میگیرد بنابراین هیچ گونه عوارضی مانند حساسیت و آلرژی برای لب و بدن ندارد و فقط حالت ترمیمی و احیاء دارد. اسید هیالورونیک از موادی شبیه به مواد موجود در بدن ساخته می شوند بنابراین بهترین ماده برای تزریق به لب ها هستند. از ۲۴ ساعت قبل از عمل از انجام فعالیتهای بدنی سنگین خودداری کنید، چون این کار خطر کبودی را افزایش میدهد. استفاده از ماسک باعث میشود هنگامی که در معرض آلودگی و هوای آزاد قرار میگیرید، میکروب و عوامل عفونت زا از طریق سوراخهای تزریق ژل وارد لب نشده و از خطر بروز عفونت و افزایش تورم لبها در امان بمانید. بعد از تزریق ژل لب برای شستن صورت خود از یک پاک کننده ملایم و فاقد الکل یا عطر استفاده کنید؛ تا پوست لبها در معرض مواد شیمیایی مضر و خطر یروز آلرژی قرار نگیرد. 4. طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.

تبحر و تکنیک دکتر در تزریق ژل به لب بسیار حائز اهمیت است چرا که طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقبتر از لب پایین باشد. به طور خاص در لب، لب فوقانی شما باید تقریبا “1” به لب پایین “1.618” باشد. به طوری که با کم شدن کلاژن و تاثیر اشعههای خورشید بروز تغییرات و نازکی در لبها اجتناب ناپذیر است. لبها و ناحیه اطراف آن بعد از تزریق ژل حساس، قرمز و متورم میشوند که امری طبیعی است و جای نگرانی ندارد. این مورد با از بین رفتن تورم بهبود مییابد. دقت داشته باشید که لب ها می توانند با استفاده از ژل یا فیلر ها حجیم شوند، در واقع برجسته سازی لب ها با استفاده از تزریق ژل یا تزریق فیلر می تواند موثر و مفید واقع شود، هرچند که این روش ها به عنوان روش های موقت برای زیبایی لب ها و سایر اعضای صورت مورد استفاده قرار می گیرد .

تزریق از روش ژل تا 6 ماه کاملا تضمینی و خوشفرم میباشد و بعد از آن توصیه میشود ترمیم شود تا دوباره با مواد ژل ،لب تازگی و طراوت خود را احیا بخشد و فرد دوباره به نتیجه دلخواه در لب خود برسد. پزشکان برای کاهش دادن احتمال کبودی ناشی از تزریق ژل توصیه میکنند که مصرف داروهای مختل کننده فرآیند لخته شدن خون را از یک هفته قبل از تزریق تا چند روز بعد از تزریق متوقف کنید. تا سه روز بعد از تزریق ژل هیچگونه ضربه و فشاری به لبها وارد نکنید و از خوردن غذاهای سفت مانند ساندویچ، نانهای خشک و کشیدن سیگار یا قلیان که فشار زیادی را به لبها وارد میکنند، خودداری کنید. شبها برای کاهش فشار بر روی لبها سعی کنید به پشت بخوابید و از خوابیدن به پهلو یا شکم پرهیز کنید. بعد از بیحس کردن لب و در هنگام تزریق یک سوزش خیلی جزئی، کمی فشار و نهایتاً یک حس ضربانی بسیار گنگ خواهید داشت. همچنین مصرف نوشیدنیهای الکلی و استعمال سیگار نیز باعث ایجاد حساسیت، تورم لبها بعد از تزریق ژل میگردند.

تزریق ژل در این ناحیه علاوه بر زیباتر کردن لب به برجسته شدن و لیفت لب نیز کمک خواهد کرد و خطوط لب را طبیعی تر نشان خواهد داد. این ژل غلظت بسیار بالایی از اسید هیالورونیک را در خود جای داده. 5- تا 24 ساعت بعد از تزریق از بوسیدن بپرهیزید. حجیم کردن لب ها از طریق تزریق ژل لب نسبت به سایر روشها، کبودی کمتری به همراه دارد و خوشبختانه تا به حال هیچ عوارضی ناشی از آن گزارش نشده است. یکی از نگرانی هایی که افراد متقاضی این کار، در ذهن خود دارند، چگونگی فرآیند تزریق ژل لب است؛ در طول تزریق ژل لب چه اتفاقی می افتد و چگونه ژل را به لب تزریق می کنند. چگونه انجام می شود و چه عوارضی دارد؟ بعد از تزریق ژل لب تا مدت یک هفته از انجام ورزشهای سنگین و رفتن به استخر یا سونا بپرهیزید. این فرایند از چربی های خود فرد برای بزرگ کردن لب استفاده میکند. چکیده این مطلب : تزریق ژل چیست؟ پس مراقبتهای بعد از تزریق ژل را جدی بگیریم!