قیمت ژل لب در سال 1400- معرفی انواع ژل لب-سیمارو

تزریق از روش ژل تا 6 ماه کاملا تضمینی و خوشفرم میباشد و بعد از آن توصیه میشود ترمیم شود تا دوباره با مواد ژل ،لب تازگی و طراوت خود را احیا بخشد و فرد دوباره به نتیجه دلخواه در لب خود برسد. بعد از تزریق ژل لب برای شستن صورت خود از یک پاک کننده ملایم و فاقد الکل یا عطر استفاده کنید؛ تا پوست لبها در معرض مواد شیمیایی مضر و خطر یروز آلرژی قرار نگیرد. خب این از تجربه شخصی من بود و خیلی راضی بودم .شما هم اگر تجربه یا نظری دارید در بخش دیدگاه بنویسید که بقیه دوستان هم بخونند و استفاده کنند .در ادامه من توضیح کامل تر (یه کوچولو پزشکی تر ) راجع به تزریق ژل بهتون میگم . فیلر زیر چشم یک تزریق زیر بافتی می باشد که بر پایه ی اسید هیالورونیک طبیعی است، تیم زیبایی زمانی از فیلر زیر چشم به منظور حجم دادن و بالا آوردن بخش هایی از پوست که فرو رفته اند استفاده میکند.

به طور کلی زمانی که تزریق به ناحیه مورد نظر انجام میشود، کمی تورم، قرمزی و حساسیت و کبودی بعد از تزریق ژل طبیعی است البته اگر تنها برای چند روز به طول انجامد. لبها و ناحیه اطراف آن بعد از تزریق ژل حساس، قرمز و متورم میشوند که امری طبیعی است و جای نگرانی ندارد. خیر، تزریق ژل لب در دوران بارداری و شیردهی امکانپذیر نیست. مدل لب روسی بیشتر برای افرادی مناسب است که دوست دارند لبهایشان فرمی طبیعی داشته باشد. افرادی که دندانهای آنها در حالت عادی و یا به هنگام خندیدن کمتر دیده میشود. استفاده از ماسک علاوه بر جلوگیری از بروز عفونت، از تابش نور آفتاب به لبهای تزریق شده جلوگیری میکند و در نتیجه باعث دوام و ماندگاری بیشتر ژل تزریقی به لب میشود. پس مراقبتهای بعد از تزریق ژل را جدی بگیریم! متخصصین حرفه ای پس از تحقیق های فراوان به این نتیجه رسیده اند که بهتر است در دفعات اول از نصف یک سرنگ استفاده کرد تا بتوان مابقی را در هفته های بعدی استفاده کرد تا به صورت طبیعی حالت لب ها تغییر کنند. به این دلیل که ماندگاری ژل لب کلاژن خیلی کم است.

نحوه تزریق ژل در به دست آمدن نتایج طبیعی و مناسب تاثیر بسیار زیادی دارد. تبحر و تکنیک دکتر در تزریق ژل به لب بسیار حائز اهمیت است چرا که طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقبتر از لب پایین باشد. حدود ۳۰ الی ۴۰ دقیقه که بخش عمده آن صرف بیحسی میگردد مگر اینکه از بیحسی عصبی استفاده کنیم. بعد از تزریق ژل لب تا مدت یک هفته از انجام ورزشهای سنگین و رفتن به استخر یا سونا بپرهیزید. در ساعات اولیه بعد از تزریق ژل، از یک گاز استریل بر روی لبها استفاده کنید و تا سه روز بعد از تزریق ژل، در هنگام بیرون رفتن از خانه از ماسک استفاده کنید. نتیجهی تزریق در همان ساعات اولیه بعد از تزریق قابل مشاهده میباشد اما نتیجهی اصلی بعد از یک الی دو هفته نمایان خواهد شد. و اما بعد از اینکه شکل کلی لبها معلوم شد، مقدار کمی فیلر نیز به داخل لبها تزریق میشود تا حجم لبها را افزایش دهد. در صورتی که پزشک در این تزریق این تکنیکها را در نظر نگیرد، لب حالت طبیعی خود را دست داده و موجب بهم ریختگی تناسب صورت فرد میشود.

فیلرهای اسید هیالورونیک قابل برگشت هستند و تنها نوع پرکنندههای پوستی هستند که برای تزریق لب تعیین شدهاند. ژل ها انواع مختلفی دارند که پرکاربردترین و محبوب ترین آن ها اسید هیالورونیک است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد. استفاده از ماسک باعث میشود هنگامی که در معرض آلودگی و هوای آزاد قرار میگیرید، میکروب و عوامل عفونت زا از طریق سوراخهای تزریق ژل وارد لب نشده و از خطر بروز عفونت و افزایش تورم لبها در امان بمانید. به طور کلی ، می توان گفت افراد مناسب برای تزریق ژل کسانی هستند که اولین علائم را دریافت می کنند – آنها پوست پیری را می بینند و به دنبال راهی برای از بین بردن چین و چروک هستند. توصیه می شود افرادی که برای اولین بار تزریق ژل انجام می دهند از ژل هایی با ماندگاری کم استفاده کنند تا دچار عوارض آلرژیک نشوند. همانطور که در بالا گفته شد مراقبتهایی برای جلوگیری از به وجود آمدن عوارض احتمالی بعد از تزریق وجود دارد که در صورت رعایت آنها به هیچ عنوان دچار مشکل نمیشوید. خوشبختانه تا به حال گزارشی حاکی از عوارض تزریق ژل صادر نشده است و انجام تزریق موجب بروز مشکل نمیشود.