قیمت تزریق ژل لب در کلینیک نیل + نکات ضروری – کلینیک نیل

کیفیت خدمات در کلینیک نیل صرفا در سابقه درخشان و نتایج خیره کننده خلاصه نمیشود؛ بلکه ما برای جلب رضایت مشتری قیمت تزریق ژل لب را تا حد قابل توجهی کاهش دادیم تا برای رسیدن به جذابیت مد نظر، دغدغه زیادی نداشته باشید. متخصصین ما با توجه به تجربه چندین ساله و دانش بهروز، نه تنها در رقم زدن بهترین نتیجه حاصله، بلکه در تمامی مدت زمان لازم برای رسیدن به نتیجه ایدهآل همراه شما هستند تا بدون هیچ دغدغهای به هدف نهایی خود، یعنی جذابیت برسید. 1. از پاک کننده های ملایم، بدون بو و یا پدهای استریل الکلی برای پاک کردن آرایش خود استفاده کنید. تزریق چربی نسبت به استفاده از تزریق ژل در لب کمتر متداول است اما میتواند برای افرادی که به دنبال نتایجی بسیار طبیعی و صاف برای برجسته کردن لبهای خود هستند، بسیار مناسب باشد. لازم است شخص بیمار یا مراجعهکننده مراقبت های بعد از تزریق ژل لب را به درستی رعایت کند تا بهترین نتایج از این روش حاصل شود.

۶ – اگر تزریق ژل لب به درستی انجام شود . 8. درصورتی که بعد از تزریق ژل به لب، در لب ها احساس خشکی دارید، می توانید از ۲ روز بعد از تزریق ژل، از ویتامین AD استفاده کنید. بعد از از بین رفتن بی حسی کمی درد و سوزش خواهید داشت که بعد از گذشت 12 تا 24 ساعت برطرف خواهد شد. در روز اجرای روند، باید از ورزش کردن یا ماساژ صورت خودداری کنید چون این اقدامات باعث افزایش جریان خون به صورت خواهد شد. 3. بعد از تزریق ژل، لب خود را ماساژ ندهید! برای استفاده از این گونه ژلها باید آنها را به پوست تزریق کرد. برای نتیجه طبیعی تر Restylane و برای داشتن نتیجه قابل توجه تر juvederm پیشنهاد می شود. توجه داشته باشید که از لوازم آرایش با کیفیت و سالم تری جهت جلوگیری از آلرژی (رشد باکتری) استفاده کنید. جلوگیری از مصرف الکل قبل و بعد از انجام تزریق زیبایی از توصیه های پزشکی است. این ماسک علاوه بر حفظ پاکیزگی ، از تابش نور آفتاب به لب های تازه تزریق شده جلوگیری کرده و موجب دوام مواد تزریقی می شود. 2. برای خروج از کلینیک ، علاوه بر این که گاز استریل را بر روی لب ها قرار می دهید از ماسک استفاده نمایید تا آلودگی هوای بیرون از راه سوراخ های ایجاد شده بر روی پوست لب، عفونتی ایجاد نکند.

1. در دقیقه اول پس از تزریق ژل لازم است یک گاز استریل بر روی لب های خود قرار دهید تا هیچ نوع ارتباطی به فضای خارج وجود نداشته باشد . برای این کار ابتدا لب ها بی حس شده و پس از تمیز شدن لب با استفاده از مواد ضد میکروب یا حاوی الکل ، به کمک سوزن های بسیار نازک ژل به لب ها تزریق می شود. در بین ژل های موجود تنها از ژل های هیالورونیک اسید می توان در لب تزریق کرد. بسیاری از تفاوت ظاهری صورت در فرآیند تزریق ژل در گونه به دلیل تورم بعد از عمل می باشد، پس حداقل سه روز برای مشاهده نتایج واقعی زمان لازم خواهد بود. ماندگاری ژل های هیالورونیک اسید در حدود ۶ الی ۱۸ ماه می باشد و پس از این زمان نیاز به تمدید دارد. کنترل ژل تزریقی برای متخصص زیبایی راحتتر است و او میتواند مواد تزریقی را بهاندازه مهار و مصرف کند.

۲ – اگر به هر دلیلی بعد از تزریق ژل از فرم لب خود راضی نبودید می توانید به راحتی آن را از بین ببرید و به حالت اول باز گردید. ژل Restylane-L نسخه جدیدتری با ماندگاری 9 ماه می باشد. 2. در صورتی که مستعد ابتلا به تبخال هستید، حتما از پزشک خود نسخه ای برای داروهای ضد ویروس دریافت کنید. به عنوان مثال، اگر 50 ساله هستید، عکسی از 20 سالگی خود بیاورید تا به پزشک خود در مورد “نواحی مشکلساز” لب خود بگویید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تزریق ژل لب در مشهد و بهترین دکتر تزریق ژل لب در مشهد با ما در این مقاله همراه باشید. ۵ – نتیجه تزریق ژل لب فورا در همان جلسه قابل مشاهده است . افرادی که قصد دارند به جهت برجستهسازی دائم لب خود، از پروتزهای لب استفاده نمایند، تزریق ژل فرصت مناسبی است که ابتدا نتیجه برجستهسازی را مشاهده نمایند، درصورتیکه نتیجه تزریق، مطابق میل آنها باشد، میتوانند از پروتزهای دائم استفاده نمایند. 3. از مصرف نوشیدنی های داغ، تا یک الی دو هفته بعد از انجام تزریق ژل به لب ها خودداری کنید. 6. به طور تقریبی حداقل زمان بهبودی بعد از تزریق ۳ هفته است.