قیمت، مزایا، عوارض، + فیلم تزریق ژل لب در بهترین کلینیک تهران

این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام مراجعه به مرکز تزریق ژل حتما این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. جالب است بدانید که اگر پس از گذشت این مدت تمایل داشته باشید می توانید لب های خود را ترمیم کنید یا حتی مدل آن ها را تغییر دهید. همچنین بهتر است دو هفته قبل از انجام تزریق ژل پس از هماهنگی با پزشک معالجتان، از مصرف آسپرین و سایر داروهای رقیقکننده خون و ضد التهاب شامل مسکنهای غیر استروئیدی خودداری نمایید. ✅ دو روز قبل از تزریق، از پمادهای موضعی مانند ترتینوئین، رتینول، رتینوئید، اسید گلیکولیک یا هرگونه محصول ضدپیری استفاده نکنید. شما جهت کاهش کبودی می توانید از پماد های موضعی استفاده کنید. اگر پزشک برایتان دارو یا پماد تجویز کرده است آن ها را به موقع استفاده کنید. پس از خارج شدن از کلینیک از ماسک برای پوشاندن لب های خود استفاده کنید تا لب شما عفونت نکند. پس از برجستگی لب ها از نوشیدن مایعات داغ جدا خودداری کنید. از دستکاری و ماساژ دادن لبهای خود بعد از تزریق خودداری کنید. آیا لبهای شما بعد از تزریق پرکننده لب به حالت طبیعی برمیگردد؟

از آنجا که جلوگیری از حرکت صورت غیرممکن است، به مرور زمان مواد پرکننده از بین میرود. همچنین به دلیل تورم تا چند روز پس از تزریق، ممکن است نتایج تزریق ژل لب به خوبی قابل رویت نباشد؛ و به همین دلیل با کاهش تورم حس کنید نیاز به ترمیم وجود دارد که در این صورت با مراجعه به پزشک و تزریق های کوچک اشکالات ناچیز نیز قابل رفع خواهند بود. بیماران تا 1 روز پس از تزريق ژل لب باید از قرار گرقتن در معرض نور مستقیم خورشید دوری کنند. حتی اگر قرار باشد مقدار مناسب سیلیکون تزریق شود ، بدن این تزرق را با التهاب پاسخ میدهد، که میتواند حالت لبها را برای همیشه خراب کند. حاشیه لب میتواند از بین برود و بیرون بزند و لبها شبیه به سوسیس میشوند. زمان این روش بین ۳۰ دقیقه تا دو ساعت است که بسته به شرایط خاص هر بیمار متغیر است.

با اینکه برخی بیماران ممکن است تنها با یک تزریق نتیجهی دائمی بدست آورند، اما بیشتر بیماران نیاز به دو یا سه جلسه دارند تا به نتیجهی مورد نظر دست پیدا کنند. ممکن است کبودی حدود یک هفته و تورم نیز تا دو هفته ماندگار باشد اما در نهایت ارزش نتایج حاصله از این روش را دارد. این عارضه ممکن است از تزریق نادرست ژل درون عروق خونی ناشی شود. افرادی که به دنبال برجستگی و زیبایی ناحیه لب هستند، افرادی که احساس میکنند پوست ناحیه لب آنها دچار شل شدگی و افتادگی شده است می توانند از تزریق ژل لب برای زیبایی لب های خود استفاده کنند. بدلیل خونرسانی زیاد در لب احتمال خون مردگی بعد از تزریق وجود دارد که استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون ، امگا۳ ، ویتامین ایی و مسکن های مثل آسپرین ، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه جلوگیری می کند. از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی و دوزهای زیاد مکملهای ویتامین E به مدت یک هفته پس از درمان خودداری کنید. این ماده برای برجسته کردن لب بسیار موثر است و با اینکه نتایج آن دائمی نیست اما ماندگاری زیاد از مزایای تزریق ژل لب است.

روشهای جراحی شامل قرار دادن پروتزهای موقتی یا دائمی به منظور پر کردن لبها میباشند. اغلب ژلهای اسید هیالورونیک مورد استفاده قرار میگیرند که ماندگاری نتایج آنها ۳ تا ۶ ماه یا بیشتر میباشد. بلافاصله پس از انجام پروسه ، یک گاز استریل بر روی لب خود قرار دهید تا لب شما با هوای فضای خارج ارتباط نداشته باشد. لازم است پس از تزریق از ماسک استفاده کنید تا آلودگیها روی لبهای شما نشنیند. هزینهی تزریق ژل و چربی در لب بر اساس نوع محصول مورد استفاده و موقعیت جغرافیایی متغیر است. موارد مذکور باعث شده اند که روند کار دستگاه به صورت کامل ایمن باشد و همچنین نحوه کار با آن بسیار آسان خواهد بود، لذا شما می توانید از آن برای گونه های مختلف، رنگ های مختلف مو و همچنین انواع پوست از تیره گرفته تا روشن استفاده کنید. تا یک هفته بعد از انجام تزریق به سراغ نوشیدنیهای الکلدار و دخانیات نروید. پس از انجام فرآیند برای کاهش تورم و کبودی می توانید از کمپرس یخ استفادده کنید. حداقل به مدت 1 روز پس ازاستفاده از فیلر باید از انجام فعالیت های سنگین اجتناب کنید. پس از آن نوبت به علامت گذاری دقیق قسمتهایی میرسد که باید تزریق شود.