قیمت، مزایا، عوارض، + فیلم تزریق ژل لب در بهترین کلینیک تهران

چه در کل زندگی خود لبهای نازک داشته باشید و چه این کاهش حجم ناشی از فرآیند پیری باشد، تقویت لب یک روش اثبات شده برای ایجاد شکل ، حجم است. جوانسازی اطراف دهان برای این که به بهترین شکل انجام شود باید در ترکیب دستگاه های جوانسازی و تزریق ژل با هم انجام شود ، شایع ترین ژل لب به کاربرده شده در ناحیه لب، هیالورونیک اسیدها می باشند که یک ماده طبیعی است که در داخل بازه بین سلولی نیز وجود دارد و توانایی 1000 برابری جذب آب دارند و تزریق آن در ناحیه لب باعث ایجاد لبی حجیم تر و جوان تر می شود. تزریق ژل لب موجب بهبودی شکل و فرم ظاهری لب ها می شود و با تغییر طرح کلی لب ها موجب زیبایی چهره فرد می شود. کمترین طول عمر در این روش تزریق مربوط به ژل لب الانسه s بوده و بیشترین طول عمر مربوط به ژل الانسه E می باشد. ژل الانسه کمی متفاوت است. اهداف ژل لب بر اساس ویژگیهای طبیعی لبهای هر شخص متفاوت خواهد بود. اینکه چند سی سی ژل برای تزریق لب کافی خواهد بود بستگی به هدف شما از انجام این کار و وضعیت لبهایتان دارد.

با توجه به اینکه مقدار ژل مورد نیاز شما چه قدر است و در نهایت کدام برند ژل را برای تزریق انتخاب کنید، هزینه تمام شده برایتان متغیر خواهد بود. بهترین ژل برای تزریق لب کدام است؟ بهترین ژل برای تزریق ژل لب، ژل های هیالورونیک اسید می باشند که بهترین برند آن ژوودرم از نوع اولترا پلاس، و وولبلا می باشد. تزریق چربی برای افزایش حجم، اغلب بافت و رنگ پوست اطراف لب را بهبود میبخشد و یک ظاهر طبیعی به آن میدهد. تزریق چربی و مواد قابلکاشت از دیگر راههای افزایش حجم لبها هستند. میانگین هزینه تزریق ژل به لب چقدر است؟ از مشکلات دیگر ژلهای غیر استاندارد، دشواری در تخلیه آنها است که سبب عوارض بسیار زیادی خواهد شد. یکی از مزایای خوب این کار این است که در افرادی که بافت و حجم لب آنها زیاد نیست استفاده از این روش به حجم دهی مناسب آنها کمک زیادی می شود.

این در حالی است که ژلهایی با ترکیب پلی آکریل آمید ماندگاری زیادی دارند و ممکن است استفاده از آنها وسوسه انگیز باشد. از حجم و برجستگی آن کم شده و یا به مرور زمان نازکتر شود. برای آنکه ژل مدت زمان بیشتری در لبها بماند و به طور کلی پوست بهتری داشته باشید، حتما باید از ضد آفتاب مناسب استفاده کنید و پوست خود را مرطوب نگه دارید. این ژلها در صورتی که از نتیجه تزریق خود راضی نباشید، پس از مدتی جذب بدن شده و اثرشان از بین میرود. همچنین انواع دیگری از ژل با ساختار های اینچنین موجود می باشند که معمولا از آن ها برای تزریق ژل گونه استفاده می شود. متخصصین حرفه ای پس از تحقیق های فراوان به این نتیجه رسیده اند که بهتر است در دفعات اول از نصف یک سرنگ استفاده کرد تا بتوان مابقی را در هفته های بعدی استفاده کرد تا به صورت طبیعی حالت لب ها تغییر کنند. حتی برای دفعات اول بهتر است که نصف سرنگ را تزریق کنیم و سپس برای تزریق نصف دیگر سرنگ، یک یا دو هفته بعد به کلینیک مراجعه کنید.

حتماً برای تزریق ژل به لب به پزشک و ترجیحاً به جراح پلاستیک یا متخصص پوست مراجعه کنید. اگر قبلا تزریق ژل لب را انجام دادید و در حال حاضر قصد تمدید آن را دارید، باید حتما از پزشک متخصص خود مشورت بگیرید. چراکه در این نوع مراکز تزریق ژل لب را درمان وقت ناهار می نامند و این عمل زیبایی در کلینیک معتبر آن قدر بی درسر است که می توانید در وقت ناهار اداری به مرکز رفته، تزریق را انجام داده و مجدد به محل کار بازگردید. جلسات نگهداری نتیجه درمان ، هر چند وقت یکبار تکرار می شود ؟ دستهای از این عوارض کاملا طبیعی هستند و بعد از چند روز باید به صورت کامل از بین بروند. متاسفانه در برخی مراکز ژل های تقلبی به صورت فله ای در بازار سیاه موجود هستند. خانم هایی که لب های باریک و نازک دارند یا آنهایی که با افزایش سن حجم لب خود را از دست داده اند، با مراجعه به کلینیک های زیبایی اقدام به تزریق ژل لب می کنند.