قیمت، مزایا، عوارض، + فیلم تزریق ژل لب در بهترین کلینیک تهران

تمام چیزی که باید متخصص انجام دهد تزریق مقداری ماده فیلر اسید هیالورونیک به ناحیهای از لب است که بلافاصله حجم لب را زیادتر میکند و شکل کمان تیزتر و بارزتر میشود. برای زیر چشم از ژل هایی استفاده می شود که با اسید هیالورونیک ساخته شده اند، این اسید به طور طبیعی در پوست وجود دارد و با بالا رفتن سن به طور طبیعی پوست مقداری از این مواد را از دست می دهد و موجب گودی و سیاهی زیر چشم می شود . بروز تورم و کبودی بعد از تزریق ژل امر طبیعی بوده و فرد برای کاهش آن می تواند از کمپرس یخ استفاده کند. با افزایش سن لب ها فرم باریکی می گیرند و از حجم آن ها کاسته می شود که این امر موجب از بین رفتن شادابی صورت و کاهش زیبایی فرد می گردد که با تزریق ژل لب می توان این مشکل را رفع نمود و ظاهر زیبایی را در لب ها ایجاد کرد. تزریق ژل نامرغوب می تواند عوارضی مانند : ایجاد حساسیت شدید، ایجاد بیماری های پوستی، بروز عفونت و انتشار ژل به سایر نقاط را به همرا آورد. زمان تزریق ژل به سبک روسی متخصص زیبایی یا پوست باید به لب بالایی و پایینی توجه زیادی را داشته باشد تا با هم هماهنگ باشند.

تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. با توجه به این که عامل اصلی تاثیر گذار در هزینهی نهایی، برند و مقدار ژل تزریق شده است، هزینهها نباید تفاوت فاحشی داشته باشند. نتیجه تزریق ژل های هیالورونیک بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده است، البته لبها بعد از تزریق معمولاً تورم دارند و برای رسیدن به فرم ایده آل یک تا دو هفته زمان لازم است. در تزریق ژل لب مدل صدفی برخلاف حالت کمانی تمرکز روی لب پایین است و حجم دهی لب پایین به شکل دو قطره اشک در مرکز لب اضافه میشود. علت کم حجم بودن لب ها چیست ؟ تزریق ژل ، روشی سرپایی بوده که افراد بلافاصله پس از انجام آن ، می توانند به فعالیت های روزمره خود بپردازند ؛ اما آن ها باید توجه نمایند که انجام فعالیت های سنگین تا مدتی پس از تزریق ژل ، ممنوع است. افراد باید بدانند که تاثير گرما بر ژل لب مخرب بوده و آن ها باید به مدت ۳ روز از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و گرما پرهیز نمایند. مراقبت بعد از تزریق ژل لب یک عامل بسیار مهم در نتیجه این روش می باشد که افراد باید آن را رعایت نمایند.

پس از تزریق ژل ، به اندازه کافی آب بنوشید. تزریق چربی برای افرادی مناسب است که میخواهند بدون تزریق یک ماده خارجی به لبهای خود حجم دهند، یا افرادی که به دنبال نتیجه دائمی هستند. کهولت سن : افزایش سن عاملی است که موجب کاهش حجم لب می گردد. به طور معمول، ملتفت باشید تنها بیمارانی ممکن است ورم در ناحیه تزریقشان باقی بماند. اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، حتماً قبل از درمان موضوع را به پزشک اطلاع دهید. این احساس درد کاملا طبیعی است و بخاطر تغییرات ایجاد شده در پوست و چشم شما اتفاق میفتد و دور از انتظار نخواهد بود. ژل ها بدلیل اینکه پرکننده هایی هستند که با بدن سازگاراند به هیچ عنوان ایجاد حساسیت نمی کنند. تزریق ژل به لب یکی از روش های جوانسازی پوست است که با کمک آن می توان لب ها را برجسته نموده و چهره افراد را زیباتر کرد.

البته اگر نیاز باشد نکات دیگری را پزشک متخصص شما برای رفع قرمزی و ورم ناحیه تزریق برای شما تجویز خواهد کرد. ، درد کمی را احساس خواهید کرد. اما به صورت کلی میتوان گفت که برای بزرگتر کردن لبها معمولا یک سی سی ژل نیاز خواهید داشت. بروز تورم و کبودی پس از تزریق ژل ، مسئله ای طبیعی بوده که با استفاده از کمپرس یخ ، مصرف آب آناناس ، آب کرفس ، ویتامین سی و از این قبیل موارد می توان منجر به تسریع در روند بهبودی آن شد. در کلینیک خانه سفید، با هدف افزایش زیبایی شما کلیه خدمات برجستهسازی لب توسط مجموعه ای از متخصصان پوست و مو خبره و باتجربه، با نهایت دقت و ظرافت انجام میشود. با این نوع بیحسی، درد تزریق تقریباً صفر خواهد بود. هیچ جراحی زیبایی بدون عوارض جراحی و درد نخواهد بود. اکثر افراد وقتی حرف از جراحی زیبایی و پلاستیک میشود، اولین چیزی که به ذهنشان میرسد، جراحی زیبایی بینی، تزریق ژل و چربی به لب و گونه است. در واقع از آنجایی که چشم یکی از حساسترین نقاط بدن ما محسوب میشود، اکثر افراد این ریسک را برای زیباتر شدن چشمان انجام نمیدهند. قبل از روند ، پزشک کرم بی حسی را بر روی لب های شما استعمال کرده و مقدار اندکی از بی حسی موضعی را در ناحیه لب ، تزریق می کند.