قیمت، مزایا، عوارض، + فیلم تزریق ژل لب در بهترین کلینیک تهران

برای پاسخ به این سوال گفته می شود در صورتی که قصد دارید این کار را برای یک مراسم خاص انجام دهید حتما از چند هفته قبل اقدام کنید تا ورم و کبودی های احتمالی شما را آزار ندهد و در زمان مورد نظر لب هایی طبیعی داشته باشید. به مدت یک هفته بعد از تزریق سعی کنید که از کشیدن سیگار و مصرف دخانیات خودداری نمایید. تورم اغلب با نتیجه ی تزریق اشتباه گرفته می شود ، بنابراین ما بیماران را تشویق می کنیم که یک هفته صبر کنند تا قبل از مشخص شدن نتیجه تورم فروکش کند. در هنگام تزریق به نسبت لب بالا و پایین باید دقت شود که در اغلب موارد لب پایین باید نسبت به لب بالا باشد. قسمتهای مختلف لبهای بالا و پایین، دقت و مدت زمان تزریق متفاوتی را نیاز دارد. اما نکته مهمی که در این خصوص وجود دارد این است که شما می توانید از پزشک خود بخواهید این کار را در دفعات مختلف و با میزان های کم انجام دهد. استفاده از دستگاه الیت پلاس دارای کاربرد و مزایای زیادی است که هر کدام باعث شده اند افراد مختلف به استفاده از این دستگاه جذب شوند.

اگر به هر دلیلی بعد از تزریق ژل از فرم لب خود راضی نبودید میتوانید به راحتی آن را از بین ببرید و به حالت اول بازگردید. میتوانید از پزشک بخواهید روی مناطقی که برای اصلاح مدنظر شماست، اقدام کند. شما میتوانید از کرم عصاره گل همیشه بهار برای کاهش کبودی و التهاب پس از تزریق ژل لب استفاده کنید. تزریق ژل یکی از راههایی از زیبایی است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و هم در بانوان و هم در آقایان مورد استفاده قرار میگیرد. دلیل این موضوع هم این است که بدن ژل ها را به مرور زمان تجزیه می کند و باعث از بین رفتن ژل ها می شود. به همین دلیل ممکن است هر ۶ ما یکبار نیاز به ترمیم داشته باشد. هیچ چیزی بی دلیل ارزان نمی شود و سلامتی شما مهم تر از پول شماست.جهت اطلاع از قیمت تزریق ژل با شماره ۲۸۴۲۴۱۰۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. نوعی از ژل های بسیار بی کیفیت در بازار وجود دارند که با قیمت بسیار نازل به فروش می رسند! با توجه به پزشک و منطقهای که برای تزریق ژل لب به آن مراجعه میکنید و همچنین با توجه به نوع ژلِ انتخابی قیمت بابت تزریق هر سی سی ژل متفاوت است.

لبهای زیبا و برجسته یکی از مواردی است که میتواند جذابیت چهره هر فردی را افزایش دهد. ژل ها انواع مختلفی دارند و هر کدام نیز بسته به نوع خودش، کاربرد متفاوتی دارد. امکانات و خدمات مختلفی که در کلینیک ها ارائه می شوند نیز از دیگر فاکتورهای موثر بر هزینه تزریق ژل لب هستند. شما می توانید با مشورت پزشک و تصمیم گیری در مورد مدل های تزریق ژل برای لب، یک مدل را انتخاب کنید و به نتیجه دلخواه برسید. البته لازم به ذکر است برای انجام این کار نیز نظر نهایی را پزشک معالج شما خواهد داد. برای تزریق ژل حتماً باید به پزشک باتجربه و مراکز معتبر مراجعه کنید و از مراجعه به افراد غیرپزشک اکیداً پرهیز کنید. در برخی موارد، چربی تدریجاً و به مرور زمان جذب میشود که باید با تزریق دوباره چربی یا از طریق روشهای دیگر برجستهسازی لب جبران شود. در برخی از شرایط، کم کردن سریع وزن که با شیب بسیار تندی همراه است، و یا عوامل دیگر، سبب کوچک شدن گونه ها می شود. برخی از کبودیهای کوچک و خونریزی در محل تزریق طبیعی و مورد انتظار است.

پس از تزریق ژل لب، انتظار رویایی نداشته باشید که لبهای شما شبیه به هنرپیشه های هالیوودی شود. یکی دیگر از موارد استفاده این روش، رفع عقب رفتگی چانه است که باعث جلو دیده شدن قسمت پایینی بینی و یا بیرون بودن دندان های بالایی می شود . تزریق ژل به لب در محلهای غیرمجاز یا استفاده از ژلهای بیکیفیت که در مورد قبلی اشاره کردیم، خطرات بسیار زیادی دارد. ماندگاری ژل، به نوع ژل مورد استفاده شما بستگی دارد. با این حال ، مراحلی وجود دارد که می توانید قبل از درمان خود انجام دهید تا احتمال عارضه ناشی از عمل را کاهش دهید. اگر گونه ها کوچک بشوند، یا باعث ایجاد چین و چروک های بسیار ناخوشایند می شود؛ یا استخوان زیر گونه را به طور ناخوشایندی نمایان می کند که باعث کاهش زیبایی صورت خواهد شد. در شروع مرحله تزریق با ورود سوزن احساس نیش کوچک می کنید.