عوارض تزریق ژل لب |مراقبت بعد از تزریق ژل لب

حداقل تا ۲۴ ساعت پس از تزریق پرکننده یا ژل لب، آرایشی روی لبها انجام ندهید. در این راستا، سوالات متداول را برای کمک به شما که تصمیم گیری کنید در مورد این که آیا فیلرهای لب مناسبتان می باشد یا خیر تنظیم کردیم. به طور کلی این سوالات در ذهن تمام افرادی که قصد انجام این کار را دارند، نقش می بندد. این ژل ها به طور متوسط 6 تا 18 ماه ماندگاری دارد و هر وقت از مدل لب هایتان خسته شدید می توانید آن را ریمو کنید. افزایش سن از عوامل تاثیرگذار در کاهش حجم گونه ها می باشد که منجر به کاهش جذابیت و شادابی صورت خواهد شد. اما نگران نباشید چون این حجم اضافه به سرعت کاهش مییابد و شما میتوانید نتیجه نهایی را حدود یک هفته تا یک ماه بعد مشاهده کنید. با توجه به اهمیت این موضوع لازم است تا شما از ژل های مرغوب و استاندارد استفاده کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تزریق ژل لب در مشهد و بهترین دکتر تزریق ژل لب در مشهد با ما در این مقاله همراه باشید. با توجه به تعدد مراکز و کلینیک تزریق ژل لب در مشهد و تبلیغات فراوان با قیمت های بسیار پایین، یافتن و انتخاب یک دکتر خوب برای تزریق ژل لب در مشهد بسیار حائز اهمیت است زیرا یک تزریق اشتباه یا استفاده از ژل های ارزان قیمت می تواند عوارض جبران ناپذیری برای شما در پی داشته باشد. در تزریق ژل لب، شناخت دقیق و کافی از ساختمان و اجزای لب توسط پزشک بسیار مهم می باشد. این کار نیازمند دقت و مهارت بالایی می باشد بنابراین در انتخاب پزشک خود دقت کافی داشته باشید. تزریق ژل لب می توانید لبانی برجسته و زیبا داشته باشید و پا به پای زیبایی های مد امروزه،گام بردارید. تزریق ژل لب باعث زیبایی و حجیم تر شدن لب ها می شود. تزریق برای لب ها می تواند حتی باعث آسیب دیدگی بافت های لب و مرگ آن ها شود.

برای تزریق ژل لب به مدل سوتی متخصص باید با تزریق فیلتر لب فضای خالی بین لب ها ایجاد کند تا لب ها شکل سوت به خود بگیرند. پس از تزریق ژل لب به تکنیک عروسکی چهره شما دقیقا مانند یک عروسک جذاب و خیره کننده می شود و شادابی و جوانی بیشتری در چهره شما ایجاد می شود. تزریق ژل به پیشانی در یک جلسه صورت می گیرد و نیاز به استراحت چندانی ندارد. هنگام استراحت و خواب طوری بخوابید که به صورت فشاری وارد نشود ، تا حد امکان به شکم و پهلو نخوابید. درصد کمی از بیماران دچار تورم و کبودی در محل تزریق ژل میشوند که تا 24 ساعت پس از انجام فرانید برطرف میشود. این نوع ژل محبوب ترین ژل در میان افراد است چراکه تورم خیلی کمی ایجاد می کند، ماندگاری بالایی تا 2 سال دارد. واکنش آلرژیک که باعث قرمزی، تورم یا خارش در اطراف لبها میشود. قطعا آنچه باعث شده در حال حاضر تزریق ژل به لب با استقبال اکثر مردم روبرو شود، مزیتهای قابل توجه آن است. البته این میزان با توجه به اندازه لب ها و تناسب چهره فرد متفاوت است.

اما به طور کلی زمانی که از پرکننده های طبیعی با اسید هیالورونیک استفاده میشود، با توجه به اینکه این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد، عوارض خاصی در دراز مدت به همراه ندارد. انواع مختلفی از پرکننده اسید هیالورونیک (HA) در بازار وجود دارد. دراین روش با تزریق پرکننده های اسید هیالورونیک به لب ها، لب ها بزرگتر و خوش فرم تر به نظر می رسد. اسید هیالورونیک از موادی شبیه به مواد موجود در بدن ساخته می شوند بنابراین بهترین ماده برای تزریق به لب ها هستند. برخی از ژل ها آب کمتری جذب می کنند و این موضوع باعث می شود که به سختی ورم نمایند این مدل از ژل ها برای خطوط لب بهترین گزینه محسوب می شوند. یکی از مهمترین مواردی که بر روی این مورد بستگی دارد وضعیت لب های شما خواهد بود که باعث می شود نیاز به ژل تغییر کند. پوست را به طور دائمی کشش دهد و باعث شود که لبها در اثر تخریب مواد پوسیدگی و تخلیه پیدا کنند. با تزریق ژلها در زیر لب و زیر سطح پوست در مطب پزشک حتی چین و چروکها و خطوط ریز اطراف لب به طور مؤثری از بین میروند. عدم تناسب لب بالا و لب پایین: در برخی موارد لب بالا بیش از اندازه حجیم بوده و لب پایین کم حجم باشد و بالعکس که این مشکل با تزریق ژل قابل رفع می باشد.