عوارض تزریق ژل لب |مراقبت بعد از تزریق ژل لب

ژل اسید هیالورونیک: اسید هیالورونیک نیز همچون کلاژن ماده ای طبیعی می باشد که قادر است به منظور حجم دهی و پر کردن بافت های مختلف از جمله صورت مورد استفاده باشد. به کمک عمل چانه با تزریق ژل قادر هستیم که به عنوان راه حلی موقت یا حتی ماندگار برای رفع ایرادات پوستی به واسطه تزریق های مداوم مقدار کمی مواد پر کننده را در قسمت های مختلف صورت استفاده نماییم. در دنیای پیشرفته امروز انواع زیادی از حجم دهنده های صورت به منظور تزریق ژل به بخش های مختلف صورت وجود دارند که هر کدام از آنها استفاده منحصر به فردی چون کاهش چین و چروک پوست یا حجم دهنده دارند. به منظور حجیم کردن گونه، لب، خط خنده، رفع خط اخم و بر طرف کردن چروکها و چین های دو طرف چشم انجام می شود. تزریق از روش ژل تا 6 ماه کاملا تضمینی و خوشفرم میباشد و بعد از آن توصیه میشود ترمیم شود تا دوباره با مواد ژل ،لب تازگی و طراوت خود را احیا بخشد و فرد دوباره به نتیجه دلخواه در لب خود برسد.تزریق از طریق ژل کنترل خوبی برای متخصص تزریق دارد که به خوبی و به اندازه میتواند مواد را مصرف و مهار کند،و همچنین مراجع کننده با تزریق ژل لب حالت طبیعی را در لب خود حس میکند و هیچگونه احساس سنگینی بر لب های خود ندارد و حجم اضافی را بر خود حمل نمیکند و موجب آزار وی نمی باشد.

کبودی جزئی بعد از تزریق این روش نیز طی مدت 1 الی7 روز کاملا از بین خواهد رفت و جای هیچگونه نگرانی نمیباشد. بدلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد استفاده می شود بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند و خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گاز گرفتگی لب و آسیب به آن شود . قیمت انواع ژلها بسته به برند آنها متفاوت است و بهطور میانگین برای میزان یک سیسی از آن حدود سه میلیون و چهارصد هزارتومان تا پنچ میلیون و پانصد هزار تومان باید هزینه کرد. پرکننده های اسید هیالورونیک در زیر این چروکها و به منظور از بین رفتن چروک و چین پیشانی تزریق شده تا بتوان حجم از میان رفته را بازسازی نمود و جوانی و تراوت را به صورت بازگرداند. اندازه ژل تزریقی و عمقی که ژل در آن تزریق می شود به نوع ماده مورد استفاده ، نتایج مورد نظر و نیز عمق و محل چین ناحیه مورد نظر بستگی دارد. هزینه تزریق ژل لب بستگی به مقدار موادی است که در تزریق به کار میرود و بستگی به نوع لب و تشخیص متخصص دارد که چه مقدار مواد مصرف شود و همینطور گاها به دلیل در خواست مراجع از ژل بیشتری استفاده می شود و بر حسب مواد مصرفی قیمت در نظر گرفته میشود.

بعد ازتزریق ژل ممکن است لب،کمی کبود شود که اصلا جای نگرانی نیست زیرا بر خلاف دیگر روش ها اثر بسیار کمی دارد و در 1 تا 7 روز کاملا از بین خواهد رفت . گاهی مراجعان احساس سوزش کمی در ناحیه تزریق شده دارند که جای هیچ گونه نگرانی نیست و کاملا طبیعیت و پس از گذشت 12 الی 24 ساعت سوزش به همراه قرمزی های ایجاد شده از بین خواهند رفت و هیچ اثری بر لب ها بر جای نخواهند گذاشت. دستیابی به این نسبت منجر به ایجاد نمای طبیعی در لب ها می گردد. تزریق ژل : ژل های پر کننده صورت از موادی چون کلاژن، اسید هیالورونیک و ﻫﯿﺪﺭﻭﮐﺴﯽ ﺁﭘﺎﺗﯿﺖ کلسیم تشکیل شده اند که تاثیر بسزایی در جوان سازی و شادابی پوست دارند و منجر به کاهش یا از بین رفتن چروک و چین های صورت و پوست آن، رفع اثر جوش صورت، ترمیم افتادگی و اثر زخم ها، تزریق ژل برای پروتز لب ها، برآمده نمودن گونه ها و بازسازی بافت نرم از دست رفته می شوند. افرادی که به دنبال از بین بردن چین و چروکها و صاف کردن نواحی اطراف لبها و دهان هستند.

با افزایش سن، حساسیت پوست ما به چین ها بیشتر شده و پوست به سمت پایین متمایل می شود. در زمانی که چروک نازولبیال یا همان خط خنده بوجود آید، و خطوط طبیعی صورت از میان بروند، قطر لبها نازک شوند و دو سمت انتهایی لب ها دچار افتادگی شود، بدون شک صورت شادابی و جوانی خود را از دست می دهد. قبل از انجام تزریق ژل لب بزرگ کنید که حتماً یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص خود داشته باشید تا نکات لازم را در این مورد با شما در میان بگذارد و با توجه به فرم لب شما یک نوع فیلر مناسب را برای تزریق در نظر بگیرد. این شیوه یک روش جوانسازی کم عارضه پوست می باشد، پزشکان متخصص این کار نوع حجم دهنده های پوستی را به گونه ای تعیین می کنند که پایین ترین عوارض را داشته باشند. علاوه بر اینکه شما باید تزریق این ژل را به دست یک پزشک ماهر و متخصص بسپارید، باید هنر و سلیقه پزشک را نیز در نظر بگیرید. به عنوان معتبرترین برندهای حال حاضر در دنیا و کشور نام برد که ژل های درجه یک جهانی میباشند. بنابراین هرگز نباید از این متود به منظور تزریق ژل به صورت استفاده شود.