عوارض تزریق ژل لب |مراقبت بعد از تزریق ژل لب

با افزایش سن، بدن ما تغییراتی می کند و عروق خونی ما و کلاژن که حجم ساز هستند، کاهش می یابد. از بین رفتن چین و چروک ها: با گذشت زمان و کهولت سن، چین و چروک هایی اطراف لب، پدید می آید که با تزریق چربی این مشکلات حل می شوند. ✔ از بین رفتن تقارن لبها و ایجاد توده: مواردی وجود دارد که چند ماه پس از تزریق لبها نامتوازن میشود و ژل توده توده میشود، علت به وجود آمدن این عارضه استفاده از ژل نامناسب و یا خوردن مایعات داغ پس از عمل میباشد؛ بنابراین حتماً از نوع مارک ژل خود اطمینان حاصل نمایید. و در موارد خطرناک تر عوارضی همچون: تورم و کبودی در محل تزریق به مدت یک هفته الی 10 روز، عدم تقارن لب ها، وجود برآمدگی های نا منظم و متعدد در لب ها، عفونت در محل تزریق، از بین رفتن بافت لب ها در محل تزریق، زخم و یا سفت شدن لب ها و در بعضی موارد واکنش آلرژیک فرد به تزریق، از عوارض خطرناک این روش می باشد. درست است که تزریق ژل ظاهری زیبا به لب ها می دهند، اما باید به این نکته توجه داشت که نتایج تزریق ژل کوتاه مدت بوده و بعد از 6 ماه دوباره، نیاز به تکرار دارد.

اثر بی حسی بعد از تزریق ژل به لب ممکن است به مدت یک ساعت حفظ شود. در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید ، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم ، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود. همچنین با داشتن دقت بالا در انتخاب کلینیک و پزشک خود میتوان تا حد قابل توجهی از بروز این مشکلات جلوگیری کرد. در حقیقت می توان گفت که تزریق ژل با کیفیت یکی از مسائل مهم در انتخاب پزشک و نتیجه تزریق ژل لب دارد زیرا که استفاده از ژل بی کیفیت ممکن است پس از مدتی کوتاه جذب شود یا در قسمتی از لب جمع شود یا منجر به آلرژی یا عفونت شود. تزریق ژل تا حدی دردناک است و به همین دلیل پیش از انجام آن لازم است از بی حسی برای کاهش درد در طول انجام عمل استفاده شود. مرحله 3 : با استفاده از مواد آنتی باکتری، نواحی تزریق ژل و چربی، ضد عفونی می شود و برای اذیت نشدن بیماران از بی حسی های موضعی استفاده می کنند. در ادامه به بررسی برخی ویژگی های بهترین پزشک برای تزریق ژل لب می پردازیم که بتوانید پزشکی مناسب برای انجام این کار انتخاب کنید.

دوره درمان تدریجی: ممکن است تزریق ژل یا چربی، در جلسات متعددی انجام شود تا نتیجه مطلوب را به شما بدهد. بهتر است تا چند روز از لمس و دستکاری محل تزریق خودداری کنید. برخی از عوارض تزریق ژل لب، موقتی هستند و بعد از گذشت چند روز رفع می شوند. با وجود تکنیک های متعددی که امروزه برای زیبایی لب قرار دارند، جراح پلاستیک بعد از معاینه فرم لب شما، روش مناسب را به شما پیشنهاد می دهد. همچنین لازم به ذکر است که از جمله مهم ترین ویژگی هایی که دکتر تزریق ژل لب باید داشته باشد این است که بتواند بر طبق تجربه ای که دارد و نیز بر اساس فرم کلی صورت زنان بهترین فرم دهی را برای لب ها داشته باشد. پزشک قبل از شروع تزریق ژل با شما در خصوص هدف از درمان، نتایجی که به دست میآید، نکات حائز اهمیت و مراقبتهای قبل از درمان صحبت میکند. در برخی از موارد شاهد بوده ایم که بسیاری از پزشکان متخصص تزریق ژل لب هزینه هایی را به طور غیر منطقی مطالبه کردند.اما خوش بختانه کم نیستند آمار کسانی که برای انجام تزریق ژل لب هزینه هایی منطقی و معقولی را دریافت می کنند. برای همین خیلی مهم است که یک متخصص ماهر و به خوبی آموزش دیده را برای انجام این درمان زیبایی پیدا کنید.

بلکه برخی افراد به جای پروتز لب، نیازمند کاهش لب های خود هستند. امروزه پروتز لب طرفداران خاص خودش را دارد. امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی در همه زمینهها از جمله زیبایی، داشتن لبهای دلخواه و زیبا دیگر یک رویا نیست. امروزه با تزریق ژل به لبها و دیگر اجزای بدن می توان نقاط مورد نظر را به فرم دلخواه خود رساند. در این روش فقط برجسته سازی و حجیم سازی لب ها مد نظر است و به طور کلی فرم لب از سایر اجزای صورت جذب کننده تر است. تشخیص نواحی که باید تزریق ژل در آن صورت بگیرد توسط پزشک متخصص تشخیص داده می شود و پزشک با توجه به فرم صورت فرد این کار را انجام می دهد. هرچه پیرتر می شویم، پوست ما هم پیرتر می شود؛ برای همین ضروری است که وقتی پزشک ما برای تزریق ژل لب برنامه ریزی می کند سن را هم در نظر بگیرد. استفاده از تجهیزات و ابزار های استریل و بهداشتی و مناسب برای تزریق ژل لب امری بسیار مهم است که در هنگام مراجعه به پزشک برای تزریق ژل لب باید به این مسئله بسیار توجه کنید؛ زیرا که استفاده از ابزار نامناسب و غیر بهداشتی ممکن است منجر به بروز برخی مشکلات و عفونت ها شود.