زیبایی لبهایی برجسته با تزریق ژل لب

بنابراین برای افرادی که به دنبال ظاهر طبیعی هستند بسیار ایدهآل است. بنابراین بسیاری از افراد از ترس اینکه در دام پزشکان غیر متخصص بیفتند، برای انجام تزریق ژل لب می خواهند از بهترین دکتر برای تزریق ژل لب کمک بگیرند. کمک به رفع ضایعات مختلف نظیر پیگمانته پوست. با پیشرفت علم پزشکی دستیابی به زیبایی و رفع نقص و اشکالات در صورت بسیار آسان تر شده است. نقش لب ها در زیبایی صورت بسیار پر رنگ و تاثیر گذار است و لب ها تاثیرات بسیاری بر چهره می گذارند و باعث می شوند تا جذابیت شما دو برابر بشود، افرادی که دارای لب های نازک و کوچک هستند از باریک بودن لب ها شکایت دارند و به دنبال روش هایی برای حجیم سازی لب ها استفاده می کنند . معمولاً تزریق ژل روسی برای افزایش حجم لب در مطب پزشک انجام میشود و حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت طول خواهد کشید که این زمان شامل مشاوره کوتاه قبل از تزریق و انجام فرآیند تزریق است.

همیشه دستان خود را قبل از لمس کردن لبها بشویید، روبالشی را قبل از خواب عوض کنید و از رژ لب یا نرم کننده قدیمی استفاده نکنید. Juvéderm Ultra XC لبها را جمع می کند، ژل Juvéderm Volbella XC ، برای نرم کردن خطوط عمودی لب استفاده می شود. یکی از مزایای ژل های مبتنی بر ماده HA نسبت به ژل های دیگراین است که به دلیل اینکه HA به طور طبیعی در بدن یافت می شود، هیچ گونه خطر واکنش آلرژیک یا حساسیت وجود ندارد. به عنوان مثال ، Juvdderm Voluma XC برای اضافه کردن حجم گونه ها به عنوان تزریق ژل گونه استفاده می شود، که به طور طبیعی با گذشت زمان صاف می شوند. یکی از مهم ترین نکاتی که می توانید در دوران نقاهت برای خوابیدن استفاده کنید این است که بهتر است سر شما در ارتفاع بالاتری نسبت به بدن قرار داشته باشد، و همچنین این که باید این نکته را باید به خاطر داشته باشید که در زمان خوابیدن باید به گونه ای بخوابید که به محل تزریق زیاد فشار وارد نشود. ✔ ایجاد خارش: یکی دیگر از عوارض تزریق ژل لب ایجاد خارش در اطراف لب میباشد که ممکن است این خارش به علت حساسیت دارویی باشد، بهطورکلی در صورت تب کردن و یا به وجود آمدن عوارض فوق سریعاً پزشک خود را در جریان بگذارید تا شمارا راهنمایی نماید.

با توجه به اینکه ژلها ضخامتهای مختلف دارند، معمولاً هر چه ژل انتخاب شده برای فرد ضخیمتر باشد، ژل مورد نظر به نواحی عمیقتر پوست برای ایجاد برآمدگی تزریق خواهد شد. دانشمندان دریافتند که تزریق اسید هیالورونیک پوست را به سمت تولید کلاژن بیشتر ترغیب می کند و ظاهر طبیعی بیشتری را در لب ایجاد می کند. پس از تزریق ژل لب به تکنیک عروسکی چهره شما دقیقا مانند یک عروسک جذاب و خیره کننده می شود و شادابی و جوانی بیشتری در چهره شما ایجاد می شود. ژل تزریق لب اسید هیالورونیک به آرامی جذب ناحیه تزریق شده می شوند و بعد از مدت کمی ظاهر مورد نظر را ایجاد میکنند. همچنین می تواند در بسیاری از افراد باعث ایجاد واکنش های آلرژیک شود. تزریق ژل لب برای حجم دهی به لب ها مناسب تر است چراکه ظاهری طبیعی به لب ها می دهد اما تزریق چربی به لب باعث تورم غیر طبیعی لب ها می شود و زیبایی ندارد. متخصص به خوبی میتواند حجم ژل را کنترل کند و نتیجه دلخواه را به دست دهد. تزریق فیلر بین نیم ساعت تا یک ساعت به طول می انجامد ، پیش از تزریق زمانی برای تاثیر داروی بی حسی نیز اختصاص داده می شود .همچنین برای رسیدن به نتیجه ای که بیماران می خواهند به یک سرنگ Juvederm نیاز دارند ، اگرچه شرایط و فرم لب نیز در این امر تاثیر گذار است اما بسیاری از مراجعان می دانند که در این روش درد زیادی احساس نمیکنند .

در مورد برندهای مختلف ژل لب با پزشک خود مشورت کنید تا از قیمتها مطلع شوید. مدت ماندگاری این ژل با توجه به غلظت و اینکه در کدام قسمت بدن استفاده می شوند معمولا بین ۸ الی ۱۸ ماه متغیر است البته با ترمیم های به موقع و مراجعه و مشورت با پزشک نتایج و ماندگاری این نوع ژل تزریق را میتوان افزایش داد. Juvdderm مجموعه ای از فیلر ها است و به فرم های مختلفی طراحی شده است که در نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد. تزریق چربی می تواند کل صورت را تحت تأثیر قرار دهد و اثرات آن می تواند چندین سال ادامه داشته باشد. آیا می خواهید لب های خود را فقط تقویت کنید، یا می خواهید آنها را پر کنید تا بزرگتر به نظر برسند ؟ جالب است بدانید برخی از بیماران اصلاً چنین خطوطی را ندارند و به پزشک مراجعه میکنند تا اقدامات لازم را برای بهبود ظاهر لب آنها انجام دهد. با پیشرفت علم و دانش پزشکی امروزه انواع مدل های تزریق ژل در کلینیک های تخصصی و توسط پزشک انجام می شود. ماندگاری ژل لب Vollure حدودا ۸ الی ۱۲ ماه است که جزو ماندگاری های زیاد محسوب می شود و ظاهری طبیعی تر نیز ارائه می دهد.