زیبایی لبهایی برجسته با تزریق ژل لب

یکی از مزایای بزرگ درمان پرکننده پوست این است که اثرات طولانی مدت اما دائمی نیست. همچنین توصیه ما به شما این است که از تزریق در مکانهایی غیر از مطب پزشک جدا خودداری کنید زیرا ممکن است اثرات نامطلوبی را برای شما در پی داشته باشد. در بعضی موارد ، لب ها ممکن است دقیقا ظاهری که می خواهید را نشان ندهد. یکی از روشهای برجسته کردن لب که این روزها باب شده است، تزریق ژل به داخل بافت لب است که میتواند لبهایی برجسته و زیبا را برای شما در پی داشته باشد. مدت ماندگاری تزریق ژل میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم. هزینه تزریق ژل به لب ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. این واقعا به فرد بستگی دارد. با این حال، کارهای خاصی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از نتایج مطلوب انجام دهید. مهم ترین سوالات خود را در این بخش بیابید چنانچه به سوالی پاسخ داده نشده بود می توانید در قسمت دیدگاه وب سایت مطرح کنید تا در ادامه توسط دکتر زمانی نیا بررسی و پاسخ داده شود. دکتر پوست باتجربه، تزریق ها را آهسته انجام می دهد و سوزن رااز نقطه ای که قبلا از آن تزریق صورت گرفته و بی حس شده است وارد می کند.

از هیالورونیک اسید برای رطوبت رسانی موضعی نیز استفاده میشود، اسید هیالورونیک یک درشت مولکول میباشد که نمیتواند به دلیل بزرگ بودن ابعادش از سد پوستی عبور کند و میزان جذب آن به صورت تاپیکال از سد پوستی بسیار پایین میباشد به جز در مواردی که توسط سیستمهای رهایش دارو کپسوله شود تا بتواند از استراتوم کورنئوم پوستی عبور کند اما با استفاده از فیلر (ژل)های هیالورونیک اسید به طور تزریقی میتوان حجم از دست رفته را بازگرداند و مخصوصا در تزریق ژل لب محسوس می باشد. در هنگام تزریق در ورمیلیون لمس بسیار مهم است تا مشخص شود که فیلر تا کجا وارد شده است و نواحی فاقد فیلر یا جا افتاده مشخص گردد. البته رخداد این عفونت بسیار نادر می باشد. البته در برخی افراد ماندگاری فیلر در لب ها بیشتر از 6 ماه و یا کمتر از 6 ماه نیز دیده شده است. در اینجا کوشش کردیم تا خوانندگان گرامی را با این عمل زیبایی بیشتر آشنا کنیم. در این محل یک فضای بالقوه وجود دارد که در صورت ورود درست به آن می توان فیلر را در مسیر خطی در حاشیه لب تزریق نمود. در هر بیماری که تحت تزریق لب قرار می گیرد و سابقه ای از تبخال دارد می بایست یک دوره کوتاه مدت داروهای ضد ویروسی تجویز گردد و مصرف نماید تا عارضه برطرف شود.

حجم دهی جسم لب را نیز می توان با تزریق در نواحی ای که نیازمند افزایش حجم هستند بهبود بخشید. تزریق را می توان به روش رو به جلو(پیش گرد) انجام داد به گونه ای که نواری از فیلر در طول ورمیلیون ایجاد گردد. با تزریق اندکی فیلر می توان وضوح ستون های فیلترومی را افزایش داد. می توان پیش از تزریق از بلوک دندانی یا بی حس کننده موضعی استفاده نمود. برخی از فیلرها از قبل حاوی بی حس کننده موضعی هستند که باعث می شود درمان قابل تحمل تر باشد. از فیلرها معمولا برای افزایش حجم پوست صورت استفاده میگردد در حالی که بوتاکس با از بین بردن موقت سیگنالهای عصبی در عضله ناحیه مورد نظر، برای مدتی فرآیند ایجاد چین و چروک را به تعویق می اندازد. این فیلرها که از جنس هیالورونیک اسید میباشند دقیقاً از همان مادهای تشکیل شدهاند که در ساختار پوست بدن به شکل طبیعی وجود دارد، بنابراین دارای عارضه جدی نمیباشند و برندهای معتبر این نوع فیلر دارای تاییدیه FDA میباشند.

به این مدل ژل لب ، تزریق ژل لب طبیعی هم گفته میشود. در این مدل تزریق بیشتر در ناحیه کشیدگی و تیزی حاشیه لب ها انجام میشود. در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید ، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم ، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود. الکل نقش رقیق کننده خون را دارد و باید بعد از تزریق ژل لب، به مدت حداقل 24 ساعت از نوشیدن آن خودداری شود. مدت زمان ماندگاری آن روی افراد متفاوت می باشد اما معمولا تا 9 ماه ماندگاری دارد. همچنین امکان تزریق این ژل در عمق بیشتر هم وجود دارد که باعث رفع چروکهای عمیقتر میشود. اما به دلیل گرانتر بودن تزریق چربی و همچنین پیچیدگیهای این روش (ساکشن چربی از بدن خود فرد)، بیشتر افراد تزریق ژل را بهتر میدانند و در جوامع مختلف استفاده از ژل لب روزبهروز بیشتر میشود. هدف اصلی از تزریق ژل به قسمتهای مختلف بدن مانند لب، جبران حجم از دست رفته ناحیه مورد نظر است. طول عمر پرکننده شما بسته به برند، ضخامت و ناحیه تحت درمان می تواند متفاوت باشد.