زیبایی لبهایی برجسته با تزریق ژل لب

پزشکان مختلف بر اساس میزان تجربه و سالهای کاری که دارند، دستمزدهای مختلفی دریافت میکنند. به طور کلی ، می توان گفت افراد مناسب برای تزریق ژل کسانی هستند که اولین علائم را دریافت می کنند – آنها پوست پیری را می بینند و به دنبال راهی برای از بین بردن چین و چروک هستند. ماندگاری ژل بسته به خصوصیات هر فرد متغیر است . متخصص زیبایی باید به بیمار خود بگوید که هر مدلی تزریق فیلری برای همه مناسب نیست و ممکن است نتایج مختلفی را در چهره فرد داشته باشد چرا که اندازه لب و دیگر اعضای صورت هر فرد با همدیگر متفاوت هستند و یکسان نیستند و مهمترین علت تزریق ژل بالا بردن زیبایی لبها و ایجاد تقارن و هماهنگی در لبها و داشتن لبهای نزدیک به نچرال است. پس از آن که تزریق انجام شد برای این که ژل در یک قسمت جمع نشود لبها ماساژ داده میشود.

این مورد به میزان موفقیت نمونه کارهای پزشک هم مربوط میشود. ژل لب روسی به افزایش و زیبایی حجم لبها کمک میکنند و مانند دیگر روشهای تزریقی ژل لب لبهای اردکی شکل را برای فرد ایجاد نمیکند، این روش از تزریق ژل یک روش کاربردی است که ظاهری طبیعی و زیبا را برای فرد به ارمغان میآورد. عموما دوام ژل های لب نسبت به سایر نقاط مثل گونه یک مقداری کمتر است زیرا لب همواره در حال حرکت است و این امر موجب جذب زودتر ژل می شود. شکل دهی و مشخص کردن مرزهای لب نیز در زیبایی لب مهم هستند و باید به آنها توجه ویژهای داشته باشیم. به همین علت در جلسه مشاوره قبل از تزریق ژل روسی پزشک باید تمامی این گونه موارد را برای فرد توضیح دهد تا فرد مراجعه کننده دیدگاه و چشم انداز مناسبی را داشته باشد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا نکات مهم در مورد مراقبت بعد از تزريق ژل لب را با یکدیگر مرور کنیم. هر دو روش تزریق ژل و چربی هنگام انجام توسط پزشک ماهر و متخصص و رعایت اصول فنی و کاربرد صحیح با کمترین میزان عوارض همراه است.

ولی مطمئنا اکثریت آن ها در این مورد با هم اتفاق نظر دارند که بعد از تزریق ژل اگر قصد شستن صورت خود را داشتید، از مالش شدید آن جدا خود داری کنید و سعی کنید که آن را به آرامی مالش دهید. تزریق ژل لب اگر به درستی انجام نشود، میتواند عوارض جبرانناپذیری را به همراه داشته باشد. خیر، ژل لب روسی در اکثر مواقع در مرزهای بین خطوط لب و نقاط کوچکی انجام میشود به همین علت از دیگر روشهای تزریق فیلر درد کم تری را احساس میکنید، همچنین باید گفت در این روش از تزریق فیلر نیز از مادههای بی حس کننده برای این کار استفاده میشود. البته تمرکز اصلی تزریق ژل با این روش بر روی لبهای بالایی است، اما بعضی مواقع برای اینکه تقارن در لبها حفظ شود و لبها ظاهر طبیعی را داشته باشند تزریق فیلر بر روی لبهای پایینی نیز انجام میشود. هزینه تزریق ژل لب با متد روسی چقدر است؟

بلافاصله پس از تزریق به آرایش یا اصلاح صورت نپردازید. تمام چیزی که باید متخصص انجام دهد تزریق مقداری ماده فیلر اسید هیالورونیک به ناحیهای از لب است که بلافاصله حجم لب را زیادتر میکند و شکل کمان تیزتر و بارزتر میشود. نحوه تزریق ژل لب روسی به این صورت است که تزریق فیلر به ناحیه V شکل دهان که به کمان cupid معروف است اعمال میشود. احتمال دارد بعد از تزریق ژل برخی از واکنش های موقتی مانند قرمزی،درد و یا تورم دیده شودکه معمولا در طی یک هفته اول بعد از تزریق از بین خواهند رفت.برای تسریع بهبود این علائم می توانید از کیسه یخ استفاده نمایید. حداقل احتمال آلرژی وجود دارد مگر اینکه از اصول علمی و فنی مناسب در استخراج، پردازش و تزریق چربی استفاده شود. ✅ دو روز قبل از تزریق، از پمادهای موضعی مانند ترتینوئین، رتینول، رتینوئید، اسید گلیکولیک یا هرگونه محصول ضدپیری استفاده نکنید. اگر سرما خورده اید، اگر حساسیت شناخته شده ای دارید یا به لیدوکائین حساسیت دارید، باید قبل از انجام عمل به پزشک خود اطلاع دهید. هر متخصص زیبایی یا متخصص پوست و مویی قبل از تزریق ژل لب روسی برای فهمیدن خواستهها و اهداف زیبایی فرد با بیمار خود به طور دقیق صحبت میکند، در زمان مشاوره فرد باید هرگونه شرایط پزشکی خاص را در صورت وجود به پزشک اطلاع دهد چرا که برخی شرایط پزشکی باعث بروز مشکلات در حین تزریق فیلر لب روسی میشوند و یا باعث مشکلات بعد از تزریق میشوند.