زیبایی لبهایی برجسته با تزریق ژل لب

تزریق ژل لب، امروزه یکی از محبوب­ترین روشهای زیبایی است که اگر توسط پزشک متخصص زیبایی انجام شود و متناسب با فرم صورت باشد میتواند تغییرات چشمگیری در صورت فرد ایجاد کند و نه تنها برای اصلاح علائم پیری بلکه برای هر سنی مناسب است. همان گونه که از اسم این مدل مشخص است تزریق ژل هایشان به گونه است که طبیعی به نظر می رسد و بعد از تزریق، در چهره فرد زیاد تغییر ایجاد نمی شود. اگر هم میخواهید بلافاصله به ظاهر قدیمی خود بازگردید، پزشک ژل مخصوصی به لب های شما تزریق میکند که باعث تخریب ژل می شود، حتی اگر این ماده نیمه دائمی یا دائمی باشد. بخش دردناک آن مربوط به زمانی است که پزشک سرنگ را داخل پوستتان میچرخاند، و به نوعی آن را جابه جا می کند اما ممکن است این حس از نظر مراجعانی که قبلا تجربه بوتاکس یا چیزهای مشابه با آن را داشته اند خیلی عجیب نباشد. در حالی که پرکننده های مؤثر لب شامل یک روش غیر جراحی هستند ، ممکن است هنوز منجر به کبودی ملایم ، تورم ، حساسیت و قرمزی در اطراف محل تزریق شود. اما ممکن است برخی افراد به مواد موجود در ژل حساسیت داشته باشند که باید قبل از تزریق تست انجام دهند.

بهتر است یخ را در یک حوله بپیچید زیرا لمس کردن لبهای متورم و حساس با یخ مستقیم ممکن است باعث یخزدگی و آسیب بیشتر آنها شود. ژل های دائمی چون از مواد پلیمر یا پلاستیک تشکیل شده اند و بین ۲ الی ۱۰ سال طول عمر دارند، اما چون از جنس پوست نمی باشند، به وسیله پوست جذب نمی شوند و برای مدت طولانی در محل باقی می مانند بنابراین بسیار مضر هستند و ممکن است عوارض جدی ایجاد نمایند. البته در صورتی که بخواهید این تاثیر زودتر از بین برود میتوانید به پزشک خود مراجعه کرده و وی با تزریق آنزیم هیالورونیداز ژل تزریقی را تخلیه کرده تا اثر آن از بین برود. به همین دلیل نباید تفاوت فاحشی بین قیمت ها باشد. نوع ژل تزریقی و هم چنین کیفیت و استاندارد بودن آن بر قیمت آن تاثیر می گذارد. قیمت تزریق ژل لب در کرج از جمله درمان های زیبایی است که می تواند لب های پر و و برجسته تری به شما ایجاد کند. نحوه تزریق ژل لب روسی به این صورت است که تزریق فیلر به ناحیه V شکل دهان که به کمان cupid معروف است اعمال میشود.

از ماساژ و فشار دادن ناحیه ای که ژل تزریق شده است تا 24 ساعت پرهیز کنید. اگر نتایج به دست آمده را دوست ندارید چه می کنید؟ پزشک به شما کمک میکند تا تصمیم بگیرید کدام محصول برای نتایج مورد نظر شما بهترین است. این یک ماده طبیعی در بدن است و احتمالاً در لیست مواد تشکیل دهنده سرم صورت یا مرطوب کننده مورد علاقه شما هم یافت میشود. فیلرهای لب محبوب مانند Juvéderm یا Restylane از اسید هیالورونیک ساخته شدهاند. محبوب ترین نوع تزریق قابل اعتماد لب حاوی اسید هیالورونیک (HA) است. ­­­­اسید هیالورونیک – محبوب ترین نوع ژل که نتایج موقت را ارائه می دهد و هیچ گونه اثرات جانبی مضری ندارد. گودی بالای لب یکی دیگر از نقاطی است که پزشک برای بهبود ظاهر لب و به وجود آوردن نتایج مطلوب بر آن تمرکز میکند. اسید هیالورونیک رطوبت پوست را حفظ میکند تا حجم، شکل و ساختار لب را همان گونه که دوست دارید تغییر دهد. این درمان بخصوص ویژه خانمهای جوانی است که صورت آنها بیضی شکل است، زیرا ظاهری طبیعی و زیبا و لبخندی زنانه در آنها ایجاد میکند.

اکثر خانم هایی که فرم لب های آنها بیضی شکل است می توانند با تزریق ژل به روش قلبی فرم زیبا و بسیار طبیعی به لب های خود بدهند. در این مورد 4 نوع ژل قابل استفاده هستند که هر کدام طول عمر متفاوتی دارد. پیآرپی (PRP) – پلاسمای غنی از پلاکت، معروف به خواص درمانی چشمگیر خود، از خون خود بیمار استخراج می شود و سپس از طریق تزریق به منطقه مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرد تا نتایج جوان سازی طبیعی به نظر برسد. اگر از نتایج تزریق ژل خوشم نیومد چی؟ اگر از نحوه ظاهری ژل تزریق شده ناراضی هستید، در بیشتر موارد نگران نباشید. تزریق ژل لب برای حجم دهی به لب ها مناسب تر است چراکه ظاهری طبیعی به لب ها می دهد اما تزریق چربی به لب باعث تورم غیر طبیعی لب ها می شود و زیبایی ندارد. امروزه افراد زیادی در پی یافتن یک روش مناسب و ایمن برای برجسته کردن لب های شان می باشند، برای برجسته کردن لب ها روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از آن ها تزریق ژل می باشد. بعدا می توانید زندگی روزمره خود را دنبال کنید، اما نباید هیچ برنامه ای بزرگ (مثل یک عروسی یا یک رویداد مهم) برای حداقل سه روز آینده داشته باشید (احتمال کبودی و سفت شدن).