زیبایی لبهایی برجسته با تزریق ژل لب

اما ترس از احساس درد، مانع از انجام آن میشود. معرفی ژل هایی که در آن از اسید هیالورونیک استفاده شده. ﻫﯿﺪﺭﻭﮐﺴﯽ ﺁﭘﺎﺗﯿﺖ کلسیم: حجم دهنده و پرکننده ای به مراتب وزن بالاتری نسبت به اسید هیالورونیک دارد و در سطح عمیق تری از پوست مورد استفاده قرار میگیرد. اگرچه ممکن است برخی صلاحیت لازم را برای اجرای ایمن این تزریقات را داشته باشند اما تجربه و دانش گسترده یک جراح پلاستیک و تیم باتجربه و مجرب وی نتیجه مطلوب تری را تضمین می کند. این روزها اغلب افرادی که در پی ترمیم و زاویه سازی حالت و شکل لب و یا برجسته سازی و حجم دهی به لب های خود می باشند ، مدل های طبیعی را انتخاب می کنند و دوست دارند اثری از تزریق در لب هایشان معلوم نباشد. از پزشک خود درمورد گزینه هایی که برای انتخاب دارید و اینکه هرکدام چقدر ماندگاری دارند سوال کنید.

یکی از بزرگ ترین عارضه هایی که استفاده از ژل های غیر استاندارد ایجاد می کند این است که ژل ممکن است پس از تزریق از محل خود حرکت کرده و جا به جا شود. مرحله بعدی این است که لب هایتان را محکم روی هم فشار دهید و به سمت داخل فشار دهید. در مرحله اول برای برجسته کردن لب ها با آرایش، باید لب هایتان را لایه برداری و سپس مرطوب کنید. مرطوب کردن لب ها برای انجام این حرکات ورزشی بسیار اهمیت دارد. اشکال این نوع ژل ها (ژل های دیر جذب) این است که ممکن است در طولانی مدت باعث گلوله شدن زیر پوست شوند. خط های گوشه ها را به هم متصل کنید و سپس رژلب مناسب پوست تان را روی خطوطی که به هم وصل شده اند بکشید. استفاده از رژلب های خانگی و دست ساز برای این کار مناسب است. همانطور که میدانید استفاده از تزریق چربی باعث می شود که ماندگاری روند درمانی بسیار بیشتر از همیشه افزایش یابد و همین مورد باعث شده است که بسیاری از افراد به فکر استفاده از چربی برای لب باشند اما قابل توجه است که این مورد شدنی نیست. با گذشت زمان و به دلیل افزایش سن و شروع روند پیری پوست یا تماس با عوامل محیطی مضر از قبیل؛ آلودگی هوا و تابش نور آفتاب، میزان هیالورونیک اسید در بافتهای پوستی کاهش یافته و زیبایی، فرم پوست و تقارن آن از بین میرود.

در مرحله اول باید هوا را به داخل دهان خود بکشید و گونه هایتان به همراه لپ ها باید باد شود. تکرار این روش ها شما را به مرحله برجسته کردن لب ها نزدیک می کند. تزریق ژل لب با فیلرهای موقت پوست بسیار مناسب بوده و در کمترین زمان ممکن قابل انجام است ، تزریق ژل لب با انتقال چربی بدن نتایج بسیار طولانی مدت را ارائه می دهد که در آن از چربی های ناخواسته سایر قسمت های بدن استفاده می شود، البته این روش باید با نظر دکتر متخصص انجام گیرد. جلوی یک آینه تا طی زمان ۳۰ ثانیه الی یک دقیقه لب های خود را غنچه کرده و سعی کنید حداکثر ترین حالت را در نظر بگیرید. یک روش بی دردسر در کنار این مراحل یاد شده برای برجسته کردن لب ها این است که به کمک تکنیک های آرایشی کمک کنید تا لب هایتان برجسته به نظر برسند. به علت ایجاد حالت برجسته و بادشده در لبها بهتر است افرادی که صورت گرد دارند از این مدل استفاده کنند. چرا افراد به افزایش حجم لب نیاز دارند؟

مثلاً – ژلهای هیالورونیک اسیدی بین ۶ تا ۹ ماه ماندگاری دارند. امروزه با پیشرفت علم پزشکی در زمینه درمانهای زیبایی، ژلهای پیشرفته از هیالورونیک اسید (HA) ساخته شدهاند که با ساختار پوست انسان سازگاری داشته و باعث جبران کاهش حجم اسید هیالورونیک میشوند. هر پزشکی دقیقا مانند یک نقاش هنرمند روش و فرمولی دارد که از آن استفاده میکند. ماندگاری ژل به نوع ژلی که دکتر استفاده میکند بستگی دارد. خیلی از پزشکان برای دستیابی به نتیجهای جذاب و کاملتر از مدل قلبی استفاده میکنند. مراقب باشید که خیلی بیشتر از حیطه ی اصلی لب هایتان خط را رسم نکنید. خط ها را متقارن بکشید. از یک پرایمر برای ایجاد یک بستر سفید رنگ روی لب هایتان استفاده کنید؛ انگار که می خواهید روی آن نقاشی بکشید. در طی فرآیند تزریق ژل لب، از مادهای به نام هیالورونیک اسید استفاده میشود. با افزایش سن مادهای به نام هیالورونیک اسید در بدن کاهش مییابد که کمبود آن موجب از بین رفتن حجم، ارتفاع و برجستگی لب میشود.