زیبایی لبهایی برجسته با تزریق ژل لب

این روش بر خلاف روش های جراحی ریکاوری بسیار زمان کمی دارد، عوارضی مانند عفونت و چسبناک شدن ناشی از عمل را ندارد و میتوان بنا به نیاز مراجعه کننده نتایج حاصله را تغییر داد، بر خلاف جراحی که بازگشت نتایج، نیاز به جراحی مجدد دارد، در متود تزریق ژل از بین بردن نتایج و بازگشت به حالت اولیه تنها نیازمند چندین ماه است، بدون هیچ عارضه خاص می باشد. پس اگر به هر دلیلی از فرم جدید لب خود راضی نیستید و یا حجم لب های جدید بیشتر از انتظار شما می باشد می توانید بدون هیچ گونه عارضه ای با تزریق آنزیم به فرم لب های اولیه خود باز گردید. دوم اینکه با تزریق آنزیم هیالورونیداز که تجزیه کننده اسید هیالورونیک اسید است میتوان به از بین رفتن اثرات سرعت بخشید. به محل مناسب و میزان مورد نیاز ژل برای هر فرد آگاهی داشته و بر نحوه قرار دادن این ماده در لایه های پوستی مناسب تسلط داشته باشد.

همراه ما باشید تا با هر آنچه که نیاز است قبل ار اقدام به کار در مورد تزریق ژل لب و فواید آن بدانید بیشتر آشنا شوید. بهترین نوع ژل که با بدن افراد در تناسب می باشد هیالورونیک اسید است که ما از این ژل برای تزریق استفاده می نماییم. جهت تعیین وقت مشاوره برای تزریق ژل لب توسط بهترین متخصص پوست و مو مستقر در کلینیک پوست و مو خانه سفید با شماره های ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید. ژل های هیالورونیک اسید موجب جذب آب به میزان زیاد در اطراف خود شده و به همین علت موجب افزایش حجم بیشتری نسبت به دیگر ژل های موجود می شوند، همین امر باعث می شود که برای تصحیح فرورفتگی ها به حجم کمتری از ژل های هیالورونیک اسید نیاز باشد. برای اینکه این روش به بهترین شکل ممکن انجام شود لازم است تا قبل از انجام، لب ها به منظور آگاهی از وجود اختلالات عملکردی به دقت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت وجود این اختلالات ابتدا مشکلات موجود برطرف شده و سپس تزریق ژل را انجام داد. در روزهای منتهی به تزریق خود سیگار نکشید. همچنین دوری از افراد دیگری که سیگار مصرف میکنند (نبودن در معرض دود سیگار).

تاثیرگذارترین عامل بر هزینه تزریق ژل لب روسی، برند ژل تزریقی و میزان مصرف ژل برای حجم دادن به لب است. اگر تصمیم به تزریق ژل به لب را دارید و پزشک مناسب برای انجام روند را یافته اید، حتماً از مصرف داروی مسکن، ویتامین E و روغن ماهی به مدت 10 روز قبل از روند، خودداری کنید. روند تزریق ژل در افرادی که اصلاً خط لب ندارند کمی دشوارتر است و ممکن است چند هفته روند تزریق ژل در افرادی که اصلاً خط لب ندارند کمی دشوارتر است و ممکن است چند جلسه طول بکشد تا نتایج مورد انتظار آن ها به وجود بیاید. در حقیقت این مولکول ژل مانند از موارد مورد استفاده در بسیاری از محصولات زیبایی می باشد. درست مانند هرنوع عمل پزشکی دیگری، ممکن است که به خاطر حساسیت، به تزریق ژل لب واکنش نشان دهید. به گفته ی پزشکان اگر سابقه ی آفت دهان دارید باید قبل از تزریق از داروهای ضد ویروس استفاده کنید. سپس با استفاده از سرنگ ها و سوزن های مخصوص میزان دقیق ژل را در لایه ای مناسب از لب ها و با زاویه ای درست در آن ها تزریق می نماید.

اگر تزریق در لب به درستی صورت نگیرد ممکن است لب های افراد بیش از حد بزرگ شده یا بدشکل شوند. تزریق ژل به لب : داشتن توازن و هماهنگی بین اجزای مختلف صورت و بی نقص بودن هر یک از آن ها موجب زیبایی افراد می شود، یکی از اجزای مهم و تاثیر گذار در زیبایی و جوانسازی چهره لب ها هستند، چنانچه این جز مهم دارای ایراد بوده یا با دیگر اجزای صورت تناسب نداشته باشد، موجب نازیبایی و در نتیجه ناراحتی افراد خواهد شد. مدتزمان پایداری اثر تزریق در هر فردی متفاوت است، اما بهطورکلی متوسط آن بین ۴ الی ۶ ماه میباشد. دقت کنید که برای درمان سریع ورم لب بعد از تزریق یک سری مکمل ها وجود دارد، مثلاً مکمل بروملین و آرنیکا دو پیشنهاد خوب در این راستا هستند و اثر بخشی مناسبی به همراه خواهند داشت. در مقابل ، انتقال چربی به لب برای بیمارانی که حجم دهی موقت لب را تجربه کرده اند و به دنبال اثر طولانی مدت هستند از نظر اقتصادی به صرفه ترمی باشد. وقتی لبها را به طور مکرر ژل میزنید – آنها را تا جایی که ممک است بزرگ میکنید- پرکننده میتواند به عنوان یک گسترش دهنده بافت عمل کند.