راهنمای انتخاب لباس مردانه و زنانه

اگر خرید شما حضوری باشد، پرو کردن این مشکل را حل میکند، اما اگر خرید شما آنلاین باشد و یا تصمیم شما هدیه دادن باشد باید از سایز و اندازه دقیق بدنتان اطلاع داشته باشید. این مرکز بزرگ و بی نظیر در اکثر استان های کشور شعبه دارد که به صورت حضوری و غیر حضوری به فعالیت خود ادامه می دهند. روی هیکلهای کوتاه، نقش و نگارهای بزرگ خیلی به چشم میآید. وی در پاسخ به این پرسش که با رفع احتمالی محدودیتهای کنونی تجارت رقبای خارجی تهدیدی برای تولیدکنندگان داخلی پوشاک نخواهند بود گفت: اگر با رفع محدودیتهای کنونی تجارت درهای کشور به روی برندهای خارجی باز شود برندهای ایرانی باز هم قابلیت رقابت را خواهند داشت و اکنون کیفیت تولید و میزان آن به گونهای است که کاملا قابلیت رقابت با رقبای خارجی را دارد. بهخصوص پیراهنهایی که یک راه کلفت افقی روی قسمت سینه دارند، برای شما بسیار مناسب است، چون شانههایتان را پهنتر نشان میدهد و خوشهیکلتر به نظر خواهید رسید. کافیست نکات مرتبط با این فعالیت را بدانید و خلاقیت خود را به کار بگیرید. همیشه نتایج به دست آمده را در فعالیت خود به کار بگیرید. وی درباره تشکیل گروه صنعتی گراد پرو گفت: شخصیسازی لباس از گذشتههای دور وجود داشته است اما هدف ما این است که شخصیدوزی پوشاک مردانه را در سطح صنعتی آغاز کنیم به همین دلیل خطی راهاندازی شده است تا مشتریان این گروه صنعتی بتوانند پوشاک شخصیدوزی شده را به راحتی در اختیار داشته باشند.

در ادامه این نشست زعیمزاده در پاسخ به پرسشی درباره چشمانداز صادراتی این گروه صنعتی گفت: تلاش ما جهانی سازی این برند است و تلاش داریم شعباتی را در خارج از ایران ایجاد کنیم که هدف حضور ما در بازارهای خارجی را محقق میکند. در ادامه رضا سلامتی مدیر مارکتینگ گراد خاطرنشان کرد: جامعه هدف گراد تجربه متفاوتی را با گراد پرو خواهد داشت یکی از مزیتهای رقابتی این گروه صنعتی جدید دوخت شخصی با ابزار صنعتی است ما از اپلیکیشنها و ابزارهای بروز استفاده میکنیم تا بتوانیم تجربه دلپذیری را برای مخاطبان ایجاد کنیم. وی در ادامه با اشاره به مشکلاتی در واردات مواد اولیه تولید گفت: اگر مشکلات کنونی که در زمینه ثبت سفارش برخی از اقلام تولید وجود دارد برطرف شود روند تولید به راحتی قابل انجام خواهد بود و تولیدکنندگان ایرانی از مزیتهای رقابتی خوبی برخوردار هستند. در ادامه رامین عارفی مدیر اجرایی گراد پرو اظهار کرد: مزیتهای رقابتی زیادی برای تولیدکنندگان پوشاک کشور وجود دارد که موجب میشود تولیدکنندگان بتوانند سهم مناسبی از بازار به دست آورند. در ادامه این نشست عارفی مدیر اجرایی گروه صنعتی گراد درباره باشگاه مشتریان گفت: سیاست باشگاه مشتریان با تغییراتی مواجه شده و برنامههای متفاوتی اجرایی شده است که از جمله آنها هدایای تولد، تخفیفهای فروش و غیره است.

عارفی تأکید کرد: آگاهی و شناخت مردم نسبت به تولیدات ملی افزایش یافته و با توجه به بیثباتی بازار ارز برندهای پوشاک ایرانی فرصت دارند تا با تولیدات کیفی و قیمت مناسب مشتریان خوبی در بازار به دست آورند و سهم مناسبی از این صنعت را به خود اختصاص دهند. تولید محتوا در اینستاگرام، تنها راه برقراری ارتباط با مشتریان است. به یاد داشته باشید که مهارتهای داستانسرایی و راویگری همواره میتوانند در فروش بهتر از طریق محتوا مؤثر باشند. پیش از پرداختن به ایدههای تولید محتوا برای فروش پوشاک مردانه در اینستاگرام، مروری سریع بر مزایای استفاده از این شبکۀ اجتماعی داریم. وی درباره مشکلات تأمین مواد اولیه نیز گفت: در تأمین نخ، دکمه و برخی از مواد اولیه متناسب با استانداردهایی که ما برای تولید در نظر داریم مشکلاتی وجود دارد و نشستها و جلساتی که با حضور مسئولان دولتی، تولیدکنندگان و اتحادیهها در اینخصوص برگزار شد به نتیجه لازم نرسیده و بحث جویند شدن برندهای پوشاک نیز به سرانجام نرسید.

را انتخاب کنید. برخی از افراد نسبت به پیراهن های پشمی حساس می باشند، در نتیجه باید پیراهنی را انتخاب کنید که با پوست شما سازگار باشد. وی در رابطه با مشکلات ثبت سفارش گفت: برای ثبت سفارش پارچه مشکلی وجود ندارد و تنها ثبت سفارش نخ، دکمه و برخی اقلام دیگر با محدودیت مواجهند و کیفیت برخی شرکتهای داخلی نیز متناسب با استانداردمان نیست. وی ادامه داد: افراد اندامهای متفاوت دارند و باید لباس و تنپوش مناسب برای آنها بهگونهای انتخاب شود که نقاط قوت بدن تقویت و ضعف آن پوشش داده شود به ویژه در مورد کت و شلوار این پوشش باید متناسب با قالب بدن فرد باشد. در عوض بهتر است رنگ لباس بالاتنه و پایینتنه خود را یکجور و یکفام انتخاب کنید تا لاغرتر به نظر برسید و اگر میخواهید خیلی لاغرتر به نظر برسید سرتاپا مشکی بپوشید، اما برای اینکه دیگران فکر نکنند به مراسم ترحیم میروید، کفش یا وسایل دیگرتان را از رنگهای مختلف استفاده کنید.