درمانگاه تخصصی پوست، مو و لیزر

اگر سرما خورده اید، اگر حساسیت شناخته شده ای دارید یا به لیدوکائین حساسیت دارید، باید قبل از انجام عمل به پزشک خود اطلاع دهید. برخی از افراد بدون داشتن آگاهی کامل اقدام به انجام تزریق می کنند در حالی که از عوارض، مزایا، دائمی و یا غیر دائمی بودن آن اطلاع نداشته و در نهایت نتیجه تزریق ژل آن چیزی که انتظار داشته اند نبوده است. برجستهسازی لبها را میتوان هم از طریق جراحی و هم بدون جراحی انجام داد. تزریق ژل در لب از طریق بیحسی موضعی انجام میشود تا از درد جلوگیری شود. اگر به لیدوکائین حساسیت دارید حتما به پزشک خود بگویید، تزریق ژل حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه طول می کشد،در مورد لب ها این عمل پس از تزریق بی حسی موضعی انجام می شود. به همه افرادی که علاقه مند تزریق لب هستند، همواره توصیه می کنیم تا تزریق خود را توسط متخصصین مجرب پوست و مو و با استفاده از برترین برندهای معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت انجام دهند. تزریق ژل لب چکاری انجام میدهد؟ این ماده برای برجسته کردن لب بسیار موثر است و با اینکه نتایج آن دائمی نیست اما ماندگاری زیاد از مزایای تزریق ژل لب است.

اسکاپلترا هم از آن دسته ژلهایی است که ماندگاری زیادی دارد. بنابراین منطقی به نظر می رسد که با کمی هزینه بیشتر از همان ابتدا، از هزینه های اضافی بعدی پیشگیری شود. اگر به دنبال تغییرات ظریف و تدریجی لب هستید و نمی خواید یکباره لب های شما تغییر قابل توجهی داشته باشد می توانید طی دوره های مشخص به میزان آن اضافه کنید. تزریق چربی نسبت به استفاده از تزریق ژل در لب کمتر متداول است اما میتواند برای افرادی که به دنبال نتایجی بسیار طبیعی و صاف برای برجسته کردن لبهای خود هستند، بسیار مناسب باشد. چرا باید به تخلیه ژل قبلی پرداخت؟ به هیچ عنوان بدلیل هزینه کم تزریق ژل لب به مراکز نامعتبر مراجعه نکنید زیرا ممکن است در این مراکز از مواد بی کیفیت به دلیل مقرون به صرفه بودن استفاده شود که در این حالت می تواند عوارض جبران ناپذیر و غیر قابل برگشتی را به همراه آورد. با توجه به کیفیت مواد و متفاوت بودن قیمت ژل ها نمی توان قیمت دقیقی را برای تزریق ژل لب تعیین کرد. از طرفی با افزایش سن و یا به دلایل موروثی در بعضی افراد حجم، ارتفاع و برجستگی لب ها کم است.

شما به جای دیدن و یا حس کردن حجم زیادی از فیلر، می بایست زیبایی طبیعی را بر روی لب های خود مشاهده کنید. تزریق ژل لب مانند هایلات موها امروزه رایج شده و بسیار در دسترس می باشد. آیا تزریق ژل بر روی لبخند شما تاثیر میگذارد؟ نحوه تزریق ژل در کسب نتیجه نهایی و کاهش عوارض جانبی آن بسیار تاثیر گذار می باشد. گاهی پزشک به دلیل تجربه و تبحر بیشتر، دستمزد بیشتری دریافت می کند و هزینه نهایی تزریق ژل لب بیشتر می شود. نکروز تحت عنوان مرگ بخش عمده ای از سلول های یک اندام یا بافت به دلیل بیماری، آسیب دیدگی یا نقص در تامین خون، تعریف می شود. هر چه یک کلینیک یا مرکز تزریق شناخته شده تر و معتبرتر باشد هزینه تزریق ژل لب هم بیشتر میشود. فرایند روش تزریق چربی نسبتاً آسان است و در محل مطب تحت آرامبخشی موضعی یا داخل وریدی انجام میشود.

بلافاصله پس از انجام پروسه ، یک گاز استریل بر روی لب خود قرار دهید تا لب شما با هوای فضای خارج ارتباط نداشته باشد. پس از آنکه خط لب مشخص شد و بیمار از ظاهر به وجود آمده رضایت داشت پزشک از یک مقدار دیگر ژل برای افزایش حجم لب و بهبود ظاهر آن استفاده میکند. حال که نوبت خود شما رسیده است باید دقت های لازم را انجام داده تا با عوارض کمتر و مطمئن تر آن را انجام دهید. اما شکل خوبی نخواهد داشت: قبل از انتخاب کلینیک و انژکتور تحقیقات خود را انجام دهید. اغلب اثر ژلهای تزریقی موقتی هستند، بنابراین شما میتوانید بر اساس تمایل خود به اصلاح آنها بپردازید. تا 1 روز بعد از برجستگی لب ها بیماران نباید به استخر و سونا بروند. درمان دندانپزشکی نیاز به فشار و کشش صورت دارد که به طور بالقوه می تواند جای پرکننده ها را جابجا کند. در مرکز معتبر تزریق ژل لب ندای سلامت تهران کاری که انجام خواهد شد این است که حاشیه لب های شما با بهترین مواد برجسته و حجم داده می شود، تا بتوان زیبایی صورت شما را از طریق تزریق ژل لب دوچندان کرد.