خطرات و عوارض جانبی مرتبط

این روش معمولاً طی 20 تا 30 دقیقه و در یک ساعت انجام شود، البته در برخی از موارد به دلیل تعدد نواحی مورد تزریق و گستردگی آن ها ممکن است به چند جلسه نیاز باشد که د این صورت در جلسه اول میزان تزریق بیشتر از جلسات دیگر بوده و هدف از انجام جلسات دیگر تجدید و اصلاح نتیجه می باشد. 4. با اینکه امکان آرایش کردن بلافاصله بعد از تزریق وجود دارد اما بهتر است که این کار را به چند روز بعد از انجام این روش موکول نموده و هنگام آرایش کردن از ایجاد فشار در ناحیه تزریق شده خودداری کنید. اگر این اتفاق نیفتد ، حتماً با جراح پلاستیک خود تماس بگیرید تا عوارض بعد از درمان وجود داشته باشد که نیاز به توجه فوری و تخصصی آنها دارد یا خیر. این وب سایت پلتفرمی برای معرفی بهترین های مشاغل تخصصی در زمینه آرایشی و زیبایی می باشد که این مهم بزرگترین مزیت وب سایت می باشد . یکی از نکات مهم روش ایمن اصلاح طبیعی فرم لب با تزریق ژل لب طبیعی، تزریق بهترین نوع ژل می باشد.

به همین دلیل استفاده از ژل های هیالورونیک اسید باعث بهبود کیفیت و رطوبت پوست شده و در فرد حساسیت ایجاد نمی کند. دو هفته قبل از انجام این روش از مصرف داروهایی که در ترکیب آن ها استیل سالیسیتیک به کار رفته بپرهیزید، همچنین باید از مصرف مکمل های حاوی جینگکو، سیر و جیسینگ و همینطور ویتامین E خودداری کرد. همچنین برای برجستهکردن لب ها مقدار کمی از ژل را در امتداد خط لب تزریق میکنند. این ژل ها به طور متوسط 6 تا 18 ماه ماندگاری دارد و هر وقت از مدل لب هایتان خسته شدید می توانید آن را ریمو کنید. 5. در صورت تمایل برای ایجاد تسریع در روند کبودی و تورم احتمالی ناشی از تزريق ژل می توانید هر چند ساعت یکبار به مدت 15 دقیقه بر روی محل مورد نظر کمپرس سرد بگذارید. هر چه یک کلینیک یا مرکز تزریق شناخته شده تر و معتبرتر باشد هزینه تزریق ژل لب هم بیشتر میشود. از این ژل ها دیگر استفاده نمی شود. علاوه بر این از مصرف ویتامین E ،st.John’s wort مکملهای حاوی ginkgo، سیر و جنسینگ و سیگار اجتناب نمایید. ژل ها بر پایه هیالورونیک اسید: این ژل ها بین 6 تا 12 ماه ماندگاری دارندو نیاز دارند تمدید شوند.

بنابراین اگر میخواهید تزریق ژل لب طبیعی انجام دهید باید دکتری را انتخاب کنید که با روند انجام این کار و منطقه ای که تزریق باید انجام شود به خوبی آشنایی داشته باشد. همچنین بهتر است دو هفته قبل از انجام تزریق ژل پس از هماهنگی با پزشک معالجتان، از مصرف آسپرین و سایر داروهای رقیقکننده خون و ضد التهاب شامل مسکنهای غیر استروئیدی خودداری نمایید. تزریق ژل کاربردهای متعددی دارد. چه کسانی می توانند از تزریق ژل لب استفاده کنند ؟ ►تزریق ژل در کرج برای جوانسازی چیست؟ افرادی و متخصصینی که به صورت کامل در زمینه و حرفه خود، کارکشته هستند. دراین روش با تزریق پرکننده های اسید هیالورونیک به لب ها، لب ها بزرگتر و خوش فرم تر به نظر می رسد. بسیاری از پزشکان می گویند پرکننده های دائمی مانند سیلیکون می تواند آسیب های دائمی به لب ها برساند. پروتزها و جراحی اثری دائمی خواهند داشت.

تزریق ژل در برخی موارد می تواند جایگزین جراحی هایی مانند جراحی بینی و زاویه سازی باشد. برای این کار ابتدا لب ها بی حس شده و پس از تمیز شدن لب با استفاده از مواد ضد میکروب یا حاوی الکل ، به کمک سوزن های بسیار نازک ژل به لب ها تزریق می شود. برای این کار شناخت دقیق و کافی پزشک از ساختار لب بسیار مهم میباشد. یکی از مهم ترین اقدامات قبل از تزریق ژل لب انتخاب بهترین پزشک و بهترین نوع ژل می باشد. برای مثال فرم لب ها تاثیر بسیار زیادی در انتخاب تکنیک تزریق ژل و مارک ژل و عمق چین چروک های تاثیر زیادی بر روی مسزان سی سی ژل مورد نیاز دارد.در حقیقت آنچه نتایج به دست آمده از تزريق ژل توسط پزشک های زیبایی مختلف را از یکدیگر متمایز می نماید تجربه، دانش و تبحر پزشک و از آن مهم تر دیدگاه زیبا شناسانه و سلیقه پزشک در میزان و محل تزریق و نحوه فرم دهی به محل مورد تزریق می باشد. اینکه چه میزان ژل به لب ها تزریق شوند به سلقیه فرد بستگی خواهد داشت. به خاطر خودتان این کار را انجام دهید، نه برای خوشحالی یک فرد دیگر یا عکس های زیباتر.