خرید اینترنتی لوازم جانبی تلفن هوشمند – شهر فافا

در زومیت شما قادر به تغییر تصویر پروفایل خود هستید، هر گونه تصاویر زننده، مستهجن، بیربط و توهین آمیز حذف خواهد شد.7. هرگونه فعالیت که به قوم، نژاد، دین یا حزب خاصی توهین شود ممنوع است.6. هرگونه بیاحترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.10. اگر در محلی امکان یافتن پریز برق برایتان مشکل بود یا در موقعیتی دیگر باتری گوشی همراهتان کاملاً از کار افتاده شد نگران نباشید؛ چراکه سری پاوربانک ها و باتری های گوشی این مشکل ها را کاملاً قابل حل کرده اند. پنکههای همراه انرژی موردنیازشان را از درگاه USB یا لایتنینگ گوشی دریافت میکنند و درحقیقت، از باتری گوشی برای کارکردن استفاده میکنند. سازندگان گوشی موبایل هر روز محصولاتشان را به باتری های حجیم تر و اسپیکرهای توانمند تر مجهز می کنند اما اگر به دنبال بیشترین شارژ و بهترین کیفیت صدا هستید، بهتر است برای خرید پاوربانک یا هدست بلوتوث به عنوان لوازم جانبی موبایل سرمایه گذاری کنید. و اما چه از این بهتر که بعد از ساعت ها کار مداوم و سنگین با گوشی های موبایل، آن هم وقتی که حرارت موتور موبایل بالا رفته باشد، بتوانیم دوباره دما را به حالت عادی اش برگردانده و با خیالی آسوده به باقی مراحل کارمان بازگردیم؟

عملکرد این کابلها بدینصورت است که سر کابل در گوشی باقی میماند و کابل بهصورت مغناطیسی به آن متصل میشود. اگر زیاد با گوشیتان بازی میکنید، حتما میدانید بعد از چند دقیقه که انگشتان دستتان عرق کند، هدفگیری یا کنترل ماشین یا هر کار دیگری سختتر میشود. قلمهای لمسی بهتنهایی لوازم خاصی نیستند و میتوانید مدلهای مختلف آن را برای انواع گوشیها و تبلتها تهیه کنید؛ اما موضوع زمانی جالب میشود که تولیدکنندگان لوازم جانبی گوشیهای موبایل به این قلمهای ساده، امکانات عجیبوغریبی اضافه میکنند. یکی از جالبترین انواع قلم لمسی، مدلهایی است که میتوانند نقش پایه نگهدارنده گوشی را هم بازی کنند؛ بنابراین، زمانی که کاری با قلم ندارید، آن را روی میز قرار میدهید و گوشیتان هم به آن تکیه میدهد. با وجود اضافهشدن چنین قابلیتی، این دسته قلمهای لمسی قیمت زیادی ندارند و با رقمی حدود ۱۰ هزار تومان، میتوانید قلمی لمسی را تهیه کنید که پایه نگهدارنده هم باشد. ما همچنین سه پایه ای داریم که تلفن هوشمند شما روی آن قرار می گیرد تا بتوانید عکس یا فیلم با کیفیت بگیرید. به این ترتیب، شما می توانید روی تنوع محصولات در کنار کیفیت و قیمت مناسب آن حساب ویژه ای باز کنید و حداکثر حاشیه سود را می توانید با گنجاندن لوازم جانبی موبایل نوآورانه و جدید در سبد خرید خود از موبکوشاپ، به دست آورید.

گجت هایی مثل هندزفری ها، هدست ها، هدفون ها و اسپیکر های قابل حمل، برای گوش دادن به موسیقی و یا داشتن صدای بهتر و با کیفیت تر، اهمیت زیادی دارند. افراد در تمامی کارها از گرفتن عکس سلفی تا ضبط یک ویدیوی کاری، به این لوازم جانبی نیاز دارند. شما به موبکوشاپ که یک پشتیبان قدرتمند و حامی برای این کار است، نیاز دارید تا تقاضاهای بازار را برآورده سازید. هر کدام از این گلس ها کارایی خاص خود را دارند. این لوازم شامل انواع مختلفی هستند که برخی از آنها ضروری بوده و برخی دیگر درجه اهمیت کمتری دارند. معمولا اکثر افراد برای گوش دادن به موزیک از آن استفاده می کنند اما علاوه بر موزیک می توانید در بسیاری از محل ها که دست گرفتن گوشی بسیار سخت است با استفاده از هندزفری به راحتی صحبت کرده و حتی به سایر کارهای خود رسیدگی کنید. که در نهایت موجب می شود به راحتی لوازم جانبی موبایل موجود در فروشگاه خود را بفروشید. رینگ لایتهای مخصوص گوشیهای موبایل با درگاه USB شارژ میشوند و سپس با سوارشدن روی گوشی، نور استودیویی را برای دوربین سلفی فراهم میکنند.

البته این موضوع صرفا به کابلهای لایتنینگ اپل محدود نیست و اکثر کابلهای USB گوشیهای اندرویدی هم پس از مدتی از بین میروند. حق هم دارید شاید مفهوم لوازم جانبی موبایل برای شما چیزی فراتر از هندزفری و قاب و گلس نباشد اما چه نشسته اید که ماجرا بیخ و بن دار تر از این حرفاست! لوازم جانبی قیمت خاصی ندارد چون تنوع، طرح و مدل ها با هم فرق می کند. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. ایزی مارکت ایجاد حس خوب خرید اینترنتی در مشتریانش را ماموریت اصلی خود میداند. آنچه خدمات فروشگاه اینترنتی فارس کالا را به عنوان یکی از ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران ممتاز میگرداند ارائه خدمات بررسی محصولات در جهت آشنایی بهتر و بیشتر مخاطبان و مشتریان این مجموعه با انواع لوازم جانبی است. از اینرو فروشگاه اینترنتی موب خرید که صرفا فروشنده انواع لوازم جانبی گوشی های تلفن همراه است توانسته جایگاه ممتازی در بین فروشگاه های لوازم جانبی به دست بیاورد و امروز در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران قرار بگیرد.