تزریق ژل و چربی به لب،مزایا و هزینه – لیفت و کشیدن پوست

هم چنین بهتر است دست ها را دور نگه دارید و تا 2 هفته از فشار زیاد روی ناحیه خودداری کنید تا محصول به اندازه کافی ته نشین شود. ژل لب Vollure جدیدترین محصول موجود در بازار است. ماندگاری ژل لب Vollure حدودا ۸ الی ۱۲ ماه است که جزو ماندگاری های زیاد محسوب می شود و ظاهری طبیعی تر نیز ارائه می دهد. به جهت رشد و گسترشی که این نوع اقدام زیبایی داشته است متاسفانه شاهد حضور و فعالیت بسیاری از پزشکانی هستیم که در این زمینه به ارائه خدمات زیبایی می پردازند بی آنکه تخصص لازم را داشته باشند. در برخی از موارد شاهد بوده ایم که بسیاری از پزشکان متخصص تزریق ژل لب هزینه هایی را به طور غیر منطقی مطالبه کردند.اما خوش بختانه کم نیستند آمار کسانی که برای انجام تزریق ژل لب هزینه هایی منطقی و معقولی را دریافت می کنند. در طی تزریق ژل لب، پزشک متخصص پوست با در نظر گرفتن فرم صورت فرد با استفاده از سرنگ حاوی ژل مخصوص که موجب افزایش حجم لب می شود، به نواحی مختلف لب ژل تزریق می کند. به همین خاطر امروزه از روشهای درمان زیبایی برای برجسته و قلوهای کردن لبها و کاهش خطوط و چین و چروکهای ایجاد شده در نواحی اطراف دهان استفاده میشود.

به طور کلی همیشه به این صورت نیست که هر چه هزینه بیشتر باشد نار هم مطلوب تر خواهد بود در برخی مواقع ممکن است هزینه های بالا و غیر منطقی با نتایجی نامطلوب همراه باشد. دوره بهبود چه قدر طول میکشد؟ پس از حجیم کردن لبها، دوره بهبودی بیمار کوتاه بوده و نیازی به استراحت زیاد وجود ندارد. چون در سه ناحیه لب بالا تزریق و حجیم شدن رخ میدهد به این مدل سه دکمهای گفته میشود. خیر حذف کردن ژل به لب به هیچ عنوان باعث کشیده شدن یا شل شدن پوست لب شما نمی شود و همان طور که در فیلم نمونه کار تزریق ژل به لب در ابتدای صفحه مشاهده کردید انجام این کار باعث برجستگی و زیباسازی ناحیه لب می شود. تزریق ژل به لب بهتر است یا تزریق چربی؟ از این رو بهترین دکتر برای تزریق ژل لب اقدامی که انجام می دهد این است که از بهترین ابزاری که در این زمینه لازم است کمک می گیرد. با این حال، امروزه کلاژن بندرت مورد استفاده قرار می گیرد. اولین نکته ای که در تزریق ژل لب باید توجه نمایید انتخاب پزشک با تجربه و با مهارت بالا است و بعد از آن کیفیت کار است.

تشخیص نواحی که باید تزریق ژل در آن صورت بگیرد توسط پزشک متخصص تشخیص داده می شود و پزشک با توجه به فرم صورت فرد این کار را انجام می دهد. با توجه به اینکه ژلها ضخامتهای مختلف دارند، معمولاً هر چه ژل انتخاب شده برای فرد ضخیمتر باشد، ژل مورد نظر به نواحی عمیقتر پوست برای ایجاد برآمدگی تزریق خواهد شد. یک گزینه ی دیگر استعمال کرم یا لوسیون های موضعی در نواحی دور لب است تا کلاژن سازی لب را تحریک کنید. زیرا که این متخصصین در این حوزه تخصص دارای تخصص لازم هستند و می توانند بهترین گزینه برای روند انجام تزریق ژل باشند. ماندگاری ژل بسته به خصوصیات هر فرد متغیر است . در کل هماهنگ سازی لبها و رفع نقایص آن به زیبایی صورت و طرح لبخند شما کمک بسیاری می کند. ژل های اسید هیالورونیک در حال حاضر بیشترین استفاده را در جهان برای ژل لب طبیعی، فرم دهی و برجسته سازی لب ها دارند.

در واقع گزینش دکتر خوب برای تزریق ژل لب در تهران از مهم ترین مراحل است که باید در اولین مرحله از تزریق ژل لب به طور موفقیت آمیز انجام دهید تا نتیجه خوبی برای شما حاصل شود. تزریق مجدد ژل لب بستگی به شرایط بدنی و میزان نتیجه با یکبار تزریق دارد و همچنین پزشک شما بهترین زمان برای تزریق مجدد ژل را تعیین میکند اما بصورت کلی حدودا باید هر ۶ الی ۸ ماه یکبار تزریق ژل لب را تکرار کنید. ژل تزریق لب اسید هیالورونیک به آرامی جذب ناحیه تزریق شده می شوند و بعد از مدت کمی ظاهر مورد نظر را ایجاد میکنند. مدت ماندگاری این ژل با توجه به غلظت و اینکه در کدام قسمت بدن استفاده می شوند معمولا بین ۸ الی ۱۸ ماه متغیر است البته با ترمیم های به موقع و مراجعه و مشورت با پزشک نتایج و ماندگاری این نوع ژل تزریق را میتوان افزایش داد. بنابراین فیلری که نیاز است میتواند مستقیماً روی هزینه نهایی ژل لب اثرگذار باشد. همچنین لازم به ذکر است که از جمله مهم ترین ویژگی هایی که دکتر تزریق ژل لب باید داشته باشد این است که بتواند بر طبق تجربه ای که دارد و نیز بر اساس فرم کلی صورت زنان بهترین فرم دهی را برای لب ها داشته باشد.